16Lık Kız Bacımı Siktim

Merhabalar,

Liseye giden Çıtı Pıtı bir kız kardeşim var, üvey olduğu için pek aramız iyi değil.. Ama taki onunla birlikte olana kadar, artık evde ona daha iyi davranıyorum karım gibi olmuştu.. Hergün beni rahatlatmak için yorganın altına girip saksomu çekiyor. Sabah kahvaltı yerine ağızına fışkırtıyorum..

 

Öncelikle sizlere bunu söylemek isterim , bana lütfen atarlanıp yorumlarda agrasif küfürler savurmayın , nedeniyse bende sizler gibi daimi akşamları bu sitededeki içerikleri okuyordum. Ve okurkende sizler bu gibi ancak midesiz insanlar varmış , insan kız kardeşini siker mi diye düşünüyordum ancak başıma gelince anladım ki aslında o öyle olmuyormuş.

Benimde anlatacağım olay idadi son sınıfa giden bacım ile aramda ceyran etti. Bu sitede okuduğum yaşanmış ensest sex hikayeleri gördükce bacımın dinamik sıksık dikkatimi çekti. Giydiği kıyafetler ve banyoya çıkarttığı sexy iç çamaşırları beni aşırı etkilemeye başlamıştı ama ona nasıl yaklaşabilirdim bilmiyordum bende bunun amacıyla kendime bir yol çizdim ve fake bir facebook hesabı açarak kardeşimi ekledim.

ilk başlarda konuşamasada ısrarkar davranışlarım ile baya yankınlaştık , arada eve armağan gönderiyordum , derken bir gece bana webcamda soyunmasını ve şov yapmasını istedim. ilk olarak olmamaktadır desede kırmadı ve soyundu başlanmıştır bana şov yapmaya bende olan biten herşeyi kayda alıyordum daha sonra gece olunca odasına usulca gitti.

Odaya girdim ve kapıyı kitledim. Daha sonra bacımı uyandırdım , ne olduğunu sordu , bende derhal videoyu gösterdim , bu ne , sen milletin erkeklerine orospuluk metre yapıyorsun diye sordum. ama bu arada sikim kazık gibiydi kardeşimde bunu fark etmiş olacak ki , elini sikime attı ve kızma abi sanada orospuluk yaparım diyerek okşamaya başlanıyor.

Benim sesim soluğum kesilmişti, daha sonra eliyle fermuarımı actı ve sikimi dışarı çıkarttı , üstüne tükürdü ve eliyle sıvazladı derken ağzına aldı. Ağzının içi alev gibi yanıyordu , heyccandan titriyordum. öyle emiyordu ki anlatamam , bende ellerimle göğüslerini okuşuyordum , derken ağzının amacıylae oluk oluk boşaldım , ama onu sikmek istiyordum derken antreden çıtırdı gelince derhal toparlandım ve odama geçtim ancak mutlaka onu sikecektim ve bunuda sizlere bu sex hikayeleri sitesinde paylaşacağım.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Kız Kardeşim karım oldu
  • Bacimi siktim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir