Abimin Karısıyla Sex Yapiyoruz

Selamlar!

Abim biraz kaba olduğu için kadın dilinden anlamıyor, benim yaşım ufak olmasına rahmen daha olgun takılıyorum, bunun nedeni ise medeniyet.. Yine bir gün okuldan gelirken, Abimin sinirle evden çıktığını gördüm, yengem ise ağlıyordu, Onu teselli etmek istedim ama sonu farklı bitti.. : )

Benim ismim Serdar, Lise 4 nci sınıfa geçtim. Şehre 15 km uzakta bir köyde Ailemle, annem,babam, abim, yengem (abmin karısı), ufak kardeşim ve ufak kız kardeşimle iki katlı olan evimizde oturuyorduk. Lise birinci sınıfın yarısene tatiline kadar okula köyümüzden dolmuşla gidip geldim. Sonra abim kentte fabrikada şöförlük yapmaya başlayınca kentte ev kiraladılar. Lise biri Hafta içi okul günlerinin çoksını abimlerde kalarak bitirmiştim.
Yaz tatili tamamlanınca okul günlerinde tekrar ağbimlerde kalıyordum. Bir akşam abimle aynı fabrikada çalışan yengemin akrabası Nurten abla geldi. abime işi Nurten abla ayarlamıştı. Nurten abla 28 yaşlarında dul çok güzel bir kadın. Çay içerken abime burada ücretsiz çalışıyon kamyonla diğer şehirlere mal dağıtımında maaşın var masrafları çok fatura ediyorsun, satışlardan pirim de alıyon eline 2-3 kat çok para geçiyo dedi. Sen benim kardeşim saseneırsın Beraber gideriz yabancı şöförle gitmeye bende korkuyorum dedi. Yengem düzenimiz bozunur diye itiraz etti ama abim birkaç sene çalışır ev alabiliriz diye diretti.
Abimle Nurten abla mal dağımına çıkınca en 8-10 günde geri döndüklerinden ben sıksık yengemin yanısıra kalmaya başlamıştım. Abim her geldiği vakit yengeme ve bana armağanlar getiriyordu. Çok iyi kazanıyorlarmış, Faturaları çok yazdırınca iyi para kalıyomuş bide otel paraları varmış arabada yatıyorlarmış otel parası alıyorlarmış. Bu işte kazanç çok iyi diyodu abim.
Yengem Nurten abla ile abimin arabada yatmalarına kızdı. Sen diğer birisiyle git erkek osun. Nurten dul nasılsa yol açık. Oh gel keyfim gel biz burada adam bekleyelim o gönlünü nurtenle eğlendirsin diye çıkıştı . abim de saçmalama olurmu falan diye itiraz ediyordu. O akşam biraz kavga ettiler.
Bundan ileri gelişlerinde de sıksık kavga eder olmuşlardı. Ben kavga başlarken uyumayı ya da dersi bahane edip odama geçerek ordan dinliyordum. Bir seferinde abim çok kızdı. Ne bu ya her gelişte aynı soru nurtenle sikiştinmi biraz itimat ya. Bıktım ya sen diğer bir şey düşünmezmisin, ben sana kiminle sikiştin diye hiç sorudum mu. Diye bağırıdı.
Yengem, benim haklı yanım var sen nurtenle arabanın yatağında beraber yatıyon, aynı otele gidiyon hep aynı yerlerde yalnız kalıyonuz. Bana nasıl bu tür bir şey söyleyebiliyon ben hep evdeyim kiminle yapcam. Üstelik kemalde hep yanımda dedi.
Abim, bak işte Kemelle yaparsın. Sizde hep aynı evde duruyonuz. Ben yokken kemalle sikişmediğini ne bileyim dedi. Yengem çok sinirlenip hıçkırarak ağlamaya başladı sonrada odalarına gittiler.
O gece yattığımda hep abimin söylediklerini düşündüm. Önce kızmıştım abime hiddet doluydum nasıl bu tür düşündü diye. Sonra yengemi vucudunu onunla sikişmeyi hayal ederek uyudum. Rüyamda yengemle seviştim. Uyandığımda abimin söyledikleri ve gördüğüm rüyanısıra etkisiyle tekrardan yengemi düşünmeye başlismim. Yengem 21 yaşında 160 boyunlarında 50 kg. sarışın çok güzeldi. Abimde 26 yaşında 175 boyunda 70 kg. koyde bahce işleriyle falan uğraştığında kaslı ve çok yakışıklıdır. Esasında abim kadar olmasa da bende yakışıklıyımdır.
Abim gitmişti. Olanlardan sonra yengemin her hareketini takip etmeye başlamıştım. Her an onun bir firikik vermesini bir yerlerini görmek amacıyla fırsat kollar oldum. Onu sikmeyi hayal ederek 31 çekiyordum. Yengemi sikme istegi içimi kemiriyordu. Ama ona söyleyemiyordum. Tuvalet ve banyo kapılarına ufak delikler delip her girişinde yengemi izlemeye başlismim.
Abim gelmişti ben uykum olduğunu ifade ederek odama geçtim ve ışığı kapattım Abim yengem tekrar kavgaya başladılar husus tekrar aynı. abimin omzunda morluk varmış, yengem ne bu nurtem orusbusumu emdi bu omzunu bundan sonra bu sefer inkar etme ya ben dayanamam buna diye ağlıyordu. Abim bir yere gelmiştir hatırlamıyorum diye inkar ediyor bilmediğini söylüyordu. Yarım saten çok bağrış çağrış devam etti. Abim diğersıyla sikişmek bu kadar kolaymı basitse sende yapıyorsun o vakit diye bağırdı. Yengem kiminle ulan pazevenk beni geçek sefer kardeşine yaptırmıştın bu sefer kimi buldun. Ama kabahat benim ben kemale siktirmeliydim kendimi. O da fırsat kolluyo esasen sen görürsün bak bundan sonra diyordu. kavga bu tür uzayıp gitti.
abimle yengem kavganın sonrasında güzel kavgaları kadar gürültülü bir sikiş atarak barıştılar.
Abim 2 gün sonra tekrar yola cıktı.
Okul dönüşü akşam eve geldiğimde yengem çok sinirliydi. Bana ters davranıyordu. Sebebini anlamamıştım. Akşam oturuken yengeme sebebi sordum abimle mi bi proplemmi var diye sordum. kavga ettiklerini kavgalarını duyduğumu söyledim. Ona benim hakkımda söylediklerinin doğru olmadığını da söyledim.
Yengem, alacı bir tavırla ciddimisin, sen beni izlemediğin amacıyla mi her kapı delindi deyince utancımdan mosmor oldum. Ben yapmismim ne deliği falan diye inkar ettim. Yengem ben inkar ettikce daha da sinirlenip hakaret ediyordu. Şerefsizin çocuğu Ben fırsat versem sikmezmisin beni dedi. Sustum. Hadi söylesene diye ısrar etti tekrar sustum. Hadi erkek ol erkek gibi doğruyu söyle yanıt ver bakalım deyince sen çok güzelsin diyebildim. Yengem eeeeeeee yanıt bu değil sikermisin sikmezmisin bağırdı. O an çok sesiz bir şekilde ağzımda sikerim lafı çıktı. Yengem kızmıştı bağırdı çağırdı. İşte beni emanet ettikleri piç fırsat bulsa beni sikecek gelde bu evde uyu bundan sonra falan bir sürü söylendi bağırdı.
Suçluluğun verilen piskolojiyle ağlama başlismim kendime hakim olamıyordum. Nefesimi denetim edemiyordum. Yüksek sesle ağlıyordum bundan sonra. Odama gitmek amacıyla kalktım. Yengem nereye gidiyorsun daha bitmedi diye bağırarak kolumdan süratle çekti o anda başımı kapı ya çarptım. Kendim den geçmişim kendime geldiğimde yarı çıplak durumda hertarafım ıslaktı yerlerde kan vardı. Kapının köşeşi başımı yarmış yengem kanı durdurmak ve beni asenetmak amacıyla soğuk su dökmüştü. Ben uzun vakit asenemayınca çok korkmuş Söylediklerine pişman olmuştu. Şimdi o bende af diliyordu. Ben öyle üşüyordumki her tarafım sallanıyordu. Yengem üzerime iki adet yorgan attı ama tekrar titriyordum. Sonra yanıma girdi ve yatti beni avutmaya çalışıyordu. Öpüyor özür diliyordu. Ben sorduğu hiçbir şeye yanıt veremiyordum. Yengem yalvarıyordu nolur ölme yalvarırım ölme. Ben o kapıları kapatmıcam bundan sonra beni istediğin kadar seyret. Sen ölme yeterki yengenin amı feda olsun sana. Söz sen ölme sen istemesende ben siktirecem o amı sana.. Aradan iki saat geçmişti yengem ölmememem amacıyla hala dualar ediyor benden af diliyordu Ben hala titriyordum. Ama bu sefer değişik titremeye başlamıştım. Her yanımı heyecan sarmıştı. Yengem hala yalvararak yüzümü gözümü dudaklarımı öpüyordu. Nolur ölme diyordu. Sonra dudağımdan terar öpünce bende onu öpmeye başlismim. Birbirimize sarıldık öpüştük öpüştük, soyunduk Ben ildefa birisini sikiyordum yengen nasıl yapmam gerekliliğini öğretti sabaha kadar sikiştik. Bundan sonra abimin yokluğunda yengemle aynı yatakta yatmaya ve her gece sikişmeye başladık. Yengemle abim de bundan sonra kavga etmiyorlar.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • yengem den cocuk yaptim porno hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir