Ablamla Banyoda Doyasıya Sikiştik

Mrb, ablamla 2 yıldır beraberliğimiz var bana aŞık kendisi bende onu artık karım gibi görüyorum. Nasıl olsa başkasıyla evlenecek ama bizim evden gitmeden önce ben bakirelik bozdum ve, kocası olana kadar amıyla götünü yalayip sikeceğim.. Çünkü hoşuma gidiyor göt deliği veya küçük daracık amcığı ile bütün erkeklerin hayalindeki bir ablam var!
Sizlere benden 2 yaş büyük olan ablam ile yapmış bulunduğumuz seks fantezimizi anlatacağım. Ablam Fatma beyaz tenli güzel yüz hatlarına sahip olan seksi bir kız. Gerçekten de güzelliği ile çoğu bireyi de peşine takmıştır. Ablam ara sıra evde şort ve askılı ile dolaşır bende güzel bacaklarından tahrik olurdum. Bir de biz onunla normal abla kardeş ilişkisinden daha da yakınız. Çok aşırı samimiyiz. O duştayken ben lavaboya falan girerim o derece yani. fakat ablamla bu ilişkimiz bir gün işi bu noktaya getireceği belliydi. Çünkü ateşle barut yan yana durmaz. O yüzden de bizim seks hikayemizin bir gün olacağı belliydi.

Bir gün tekrar biz ablamla ve annem evde otururken ablam tekrar kısacık şortunu ve askılı tişörtünü giymiş temizliğe başladı. Ara sıra eğildikçe pembe iç çamaşırı gözüküyor bazı durumlarda de güzel göğüsleri gözüme takılıyordu. O gün ilk defa ablamdan bu kadar tahrik olmuştum ve adeta onunla sevişmek istemiştim. Fakat bunu yapmam amacıyla evvelce onun ikna olması lazımdı ve tabi ki de evde yalnız olmamız gerekmekteydi. Tam da bu istediğim olmak üzereydi aslında. Çünkü annem ablam temizlik yapar iken hazırlandı ve piyasaya gitti. Ablamla sonucunda baş kafaya kalmıştık. Benim odamı da temizlerken ona arkadan sarıldım ve hem yanağından hem boynundan öpüp teşekkür ettim bu başlangıçtı.

Ablam hijyenikliği bitirir bitirmez duşa girdi. Ben de bundan sonra o anın yaklaştığını anladım ve harekete geçmek amacıyla hazırlandım. Ablam duşa girdikten aşağı yukarı on dakika sonra kapıyı çaldım ve tuvalete gireceğimi söyledim. O da arkasını dönmüş duşa kabinin gerisinde yıkanıyordu. Onu izledikçe zevke geliyordum ve aletim de kalkmıştı. Artık dayanamadım ve o arkası dönükken soyundum ve aniden onun yanına girdi. Biraz şakalaştık ve ne yapıyorsun çık hadi derken eliyle beni iktirdiğinde çıplak bulunduğumu anladı ve ne yapıyorsun sen dedi. Ben de o an onun güzelliğine dayanamadığımı söyleyip sertleşmiş aletimi kalçasının iki yanağının arasına dayadım ve ona sarıldım. Erhan saçmalama ama derken ben boynunu öpüp kulak memesini emmeye başladım. O an ohh dedi ve kendisini bana bıraktı. Ben boynunu öpmeye başladım ve bir yandan da göğüslerini okşamaya başladım. Köpüklü vücudunu okşadıkça meme uçları sivreldi ve zevke geldim. Sonra biraz seviştik ve benim aletimi de okşayarak köpükledi. Sonra da onu domalttım ve bakire bulunduğu amacıyla götten girmeye başladım. İlk başlarda yavaş yavaş girerken acıyor yavaş dese de sonra tamamiyle soktuğumda ohhh hadi devam et söylüyordu ve bir yandan da amını okşuyordu. Ben siktiktçe daha süratli sok söylüyordu ve bende süratli süratli git gel yaparak sırtına boşaldım. Sonra bir kez daha banyoda birlite olduk. Şimdi ise ara sıra odamızda bu fantezimize devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir