AlmanCı Teyzemle Sabaha Kadar Sikiştik

Merhabalar, Avrupada yaşayan teyzem yazları bize geliyor.. Onunla yaşadığım Harbi dürüst ve gerçek bir hikayemi sizlere aktarmak istiyorum.. Bu teyzem bakımlı ve dul olduğu için Bazen onunla hayaller kurup 31 çekiyordum.. Aslında her geldiğinde bana yaklaşıyor hala bi kızla evlenemedinmi nasıl dayanıyorsun falan muhabbetine girer bana gülerdi: D Bu yaz yine aynı sohbeti yapınca. Bende teyze dayanamıyorum Şuan bulursam onu parçalarim.. Çok mutlu ederim diyince gözleri fal taşı gibi açıldı..Nasıl büyükmü seninki diyince.. Bende zencilerinki kadar var dedim Hadi be İnanmam aç göster diyince. Bende burdamı diye sordum? : D Evde kimse yok dedi Yazlık evimizde Balkondayız. Bende Açtım kalkmamış halini görünce yüz ifadesini görmeniz lazımdı.. Oğlum bu ne böyle kara yılan gibi.. Yerim onu ben dedi: ) Bende onu bekliyordum zaten..

Selamlar, ben Istanbuldan Ahmet, 23 yaşındayım, kumral saçlı, 1.90 boyunda, kapı gibi saseneacak vücutlu ve yakışıklılıkta iddalı tarz birisiyim. Beni geçelim, size itiraf edeceğim hadise geride bıraktığımız sene, öz teyzem Nigar ile benim aramda geçmiştir, ve hiç beklentim olmadan ortaya gelmiştir. Teyzem 39 yaşında, sarışın 1.70 boylarında, sütün gibi bacakları olan, güzel götlü, kendisine çok iyi bakan bir kadındır. 10 yaşında (Emre adında) bir oğlu olmasına rağmen.

Geçen sene, tatile nereye gitsem diye kara kara düşünüyordum. Kız arkadaşımdan ayrılmıştım ve tüm içten arkadaşlarımda oldukça bir yerlere tatile gitmişti. Çok sıkılıyordum. Okulun stresini anca yaz tatillerinde yabancı turistlerle atabiliyordum. Ama o yaz hem ekonomik açıdan hemde arkadaşsızlıktan birşeyler yapacak durumda değil gibiydim.

Herneyse ben bu düşünceler içersindeyken Almanyadaki teyzem Nigar bizi aradı. Annemle uzun uzun konuştular, ben de konuştum ayıp olmasın diye. Hal hatır işleri. Teyzem sordukça soruyor, “Tatilde ne yapıyorsun?” falan. Anlattım durumu. “Yaa, esasen ben de onun amacıyla aramıştım. Bu sene enişten tatile gelemeyecek, izin ayarlayamadı. Emre ile gelicem. Sende bizimle Muğla’ya gelirmisin? Hem bizim başımızda durursun, hemde tatil yapmış olursun.” deyince, ben düşünmeden derhal kabul ettim.

Teyzemlerin Muğla’da havuzlu mavuzlu villası vardı ve ücretsiz tatil amacıyla çok güzel bir yerdi. Anlaştık, gün vakit kararlaştırıldı, onlar aktarmalı uçakla direk o bölgeye gidecek, ben de burdan otobüsle gidecektim. Neyse gün geldi gittik, Dalaman’da buluştuk. Sarıldık özlem giderdik falan, sonra yola koyulduk. Eve vardığımızda çok yorulmuştuk. Duş falan aldık, biraz dinlendik. Sonra ben havuzu doldurmaya koyuldum. Teyzem sıcaktan bunaldığı amacıyla, oldukça bikinisini giymişti bile.

Teyzemi o bikinisiyle görünce aniden afalladım. Havuzla uğraşırken onlarda masayı şezlongu falan hazırlıyorlardı. Çok yorulmuştum, teyzem meşrubat bişeyler getirdi ve mola verdik. Havadan sudan konuşuyorduk. Teyzem o sırada kendisine yağ sürüyordu, “Ahmetciğim, sırtımı yağlasana canım.” dedi. Ben direk, “Tamam teyze.” dedim ve ekledim, “Ama eniştem burda olsaydı bu bikiniyi giyemezdin, onuda bil.” dedim. Teyzem pis pis sırıttı ve “Bırak canım o mıymıntı herifi, bir izin ayarlayıp tatile bile gelemedi.” dedi. Gülüştük.

Sırtına bolca güneşyağı sürdüm ve iyice yağlamaya koyuldum. Omuzlarından daireler yapa yapa aşağılara doğru iniyordum. Yaptığım hem masaj hemde yağ sürme gibi bişeydi yani. İnceden inceden sorular sorup alıcı gözüyle teyzeme bir baktım. Bacaklar ve kalçalar taş gibiydi. O kadar çok güneşyağı sıkmışımki çok geldi ve belinden göbeğine doğruda yağladım. Sonra elimi bacaklarına sildim. Teyzem, “Sağol canım.” dedi. Havuz da dolmuştu. Küçük yiğenim Emre ile ben, direk atladık havuza.

Biz havuzda Emre ile oyunlar şakalar falan yaparken, teyzem güneşleniyordu. Sonra teyzem de havuz başında tespit edilen duşun altına girip yağlardan kurtuldu ve bir balıklama atlayışla bize katıldı. Villanın çok büyükte havuzunda üçümüz keyif yapıyorduk. Emre annesine şakalar yapıyor, “Ahmet abi sende, sende…” diyordu. Teyzem de su atıyor ve şakalara katılıyordu. Ben de şakalaşmalara katılarak Emre’yi suya sokup sokup çıkarıyordum. Teyzem üstüme atladı beni suya bastırmaya çalıştı, ben de daldım teyzemi bacaklarının arasından omzuma alıp yukarıya fırlattım. Çok eğleniyorduk.

Teyzemle şakalaşmak daha çok hoşuma gitmişti. Ben bundan sonra Emre’yi bırakıp direk teyzeme şaka yapmaya başlamıştım. Fırsattan istifade akşama 31 malzemesi çıksın diyerek. Teyzemin bacaklarına ve çaktırmadan poposuna elliyor, sikimi küçük küçük ta olsa sürtüyordum. Sikimin dikelmeye başladığını hissettim. Teyzem de oyundan çok hoşlanmış, “Yeter.” dediğim durumda durmadan devam ediyordu. Ben de (Sen misin!) dedim içimden ve teyzemi kaptığım gibi sıkıştırdım havuzun kenarına, arka alanına  geçip yüzüne gözüne su atıyordum öbür elimle de.

Malum bu sırada dikelen sikim inceden inceden teyzemin o güzel götüne değiyordu. Ben de çaktırmadan abandıkça abanıyordum. Teyzem de kurtulmaya çalışıyor, kendini bana doğru itiyordu. O sırada kazık gibi olan sikim dehşet bir baskı yapıyordu teyzemin götüne. Ve o serin suda ateş basıyordu beni. Kontrolumu kaybetmek üzereydim. Ama teyzem ısrarla oyuna devam ediyordu. Teyzem de bunun farkına varmıştı galiba ve kendince beğeni peşindeydi kanımca. Her neyse az sonra şakalaşma bitti, çıktık duş aldık. Karnımız çok acıkmıştı, yemek yedik.

Gece ilerledi biz teyzemle muhabbete koyulduk. Emre uyumuştu. Ev çok büyük bulunduğu amacıyla her yeri kilitleyip denetim etmek gerektiğince zordu, evde bol bol oda ve banyo vardı. İlk günün yorgunluğu deyip, odalarımıza gittik ve erkenden yattık. Yatar yatmaz gündüz teyzemle olanları düşünüp asılmaya başladım. 1 posta 31’den sonra mışıl mşıl uyudum. Sabah oldu tekrar aynı muhabbetler, kahvaltı, havuz, güneşlenme v.s. Bu vakit zarfında dünkü olanları düşünüp “Teyzemi sikebilirmiyim acaba?” sorusu vardı kafamda…

Ve deneyelim görelim felsefesi ile başladım işe. Havuza girdim. Yine üçlü eğleniyoruz, oyun falan derken, dünkü muhabbet, şakalar falan aynen tekrar yaşanıyordu. Teyzemle bayağı ilerlettik, içten olduk. Teyzemi kucağıma alıp havuza atıyor, havuzda çaktırmadan orasını burasını elliyor, sıkıyor, hem de dalıp poposunu, bacaklarını ısırıyordum. Teyzem de çok normalmiş gibi reaksiyon vermiyor, aksine beğeni aldığını imalı bakışlarla anlatıyordu. Teorim gerçekleşiyormuydu? Daha tatilin bitmesine 14 gün vardı ve hergün o sıcakta 31 çekilmezdi.

Havuzda şakalaştıktan sonra kurulanıp şezlongda güneşlenip enine boyuna muhabbetler ediyorduk. Teyzem beni yağlıyor ben onu yağlıyordum. Ufaklıksa kafasına göre tek başına yüzüş stillerini deniyordu. Teyzem sırtüstü yatmış güneşleniyordu, “Ahmetciğim yağlasana beni biraz.” dedi. Ben direk aldım yağı ve “Dön sırtını.” dedim. “Ne güzel yatıyorum, kalkamam, evvelce önümü yağla canım.” dedi. Ben de, “Tamam.” dedim.

Ve başladım kollarından yağlamaya. Teyzem gözlerini kapamış muhabbette devam ediyor, ben de sikimin dikelmesini gizlemeye çalışarak yağlamanın beğeniini sürüyordum. Üst alanı mıncık mıncık yağladım, sıra bikininin alt alanına ve bacaklara geldi. Elime yağı bolca döktüm ve yağlamaya başladım bacaklarının üstünü. Yağlar aralara doğru kayıyor ben de elimi bacaklarının arasına sokup akanları topluyordum. Baldırları elimdeydi, çıldırmaya başlamıştım. Elimi bacak arasında gezdirip, bacaklarının arasına hükmeder şekilde yağlamaya devam ediyordum. Bir yandan da teyzemi kesiyordum, o görüntüyü gördükçe sikim patlayacak gibi oluyordu.

Teyzem de bacaklarını hafifçe açarak gevşedi. Ben ellerimle komple bacakları kavrayıp yağlarken, parmaklarım da küçüktan küçüktan bikinisinin ağ alanına değiyordu. Çıldırmamak elde değildi. Resmen ağzımdan salyalar akıyor, teyzemin amcığını mıncıklamamak amacıyla kendimi zor tutuyordum. Teyzem bacaklarını biraz dikti ve ben kasıklarından bikinisinin popo hizasına kadar olan bölümünü yağlamaya ve ellemeye başladım. Artık muhabbet kesilmişti. Teyzem gözlerini açmıyor, çatlayan sesiyle bişeyler demeye çalışıyordu, “Efendim teyze?” dedim.

“Çok güzel masaj yapıyorsun. Devam et.” dedi ve ismini koydu. Ben de, “Sağol.” dedim ve muhabbet kesildi. Sözde masaja devam ediyordum. 2 elimle 2 bacağını komple kavrayıp, sıkıp bırakıyordum. Kasıklarına kadar parmaklarım gidip geliyor, arada bir parmaklarımı ağına çarptırıyordum. Teyzem acayıp rahatlamış bir şekildeydi ama ben kaskatıydım. Sonra yavaşça diz kapaklarına doğru indim, baldırlar, bilekler falan derken, “Yeter mi?” dedim, “Sağol canım.” dedi. Direk tuvalete gidip süratli bir 31 çektim. Rahatlamıştım.

Güneşlendik. Tekrar havuz falan derken tekrar akşam olmuştu. Teyzeme, “Canım çok sıkılıyor, tatile geldik hep evdeyiz!” dedim. Teyzem de, “Haklısın ama napalım Emre var, çocuğun düzeni bozulmasın. Biz de evde eğleniriz canım.” dedi. “Nasıl?” dedim. Kalktı Almanyadan getirdiği viski ve vodka şişelerini gözler önüne serdi ve “Bunlarla, kendi kendimize!” dedi. Benim aniden gözlerim parladı, göz bebeklerimde “Am Resmi” çıkmışcasına :))) Akşam yemekten sonra küçük küçük içmeye, muhabbete koyulmaya başladık. Emre havuzda çok boğuştuğu amacıyla yorulmuş ve erkenden uyumuştu. Teyzem onu yatağına götürdü ve geri geldi…

Teyzemle ben baş kafaya ve alkol, birde benim azgın yarrağım vardı ambiansda. Teyzem çıtırdan müzik açtı. Ben derhal süratli CD’leri taktım, muhabbete devam modeli. Gece 01:00 falan olmuştu saat. Teyzem, “Bu müzikten başım ağrıdı, biraz da slow dinleyelim.” dedi. “O.K.” dedim, değiştirdim CD’yi, Slow parça koydum. Ama nafile ben azmıştım bi kere, sikim bi dikeliyor bi iniyordu, vinç gibi. Aklıma slow dans etme ayakları geldi, hep işe yarardı slow dans şekli. “Teyze yiğeninle slow bir dans yaparmısın?” dedim. Teyzem hafif çakırkeyf ve sömürücü bi bakışla, “Tamam.” dedi.

Kalktık, Titanic’in parçası ile dansa başladık. Ufaktan küçüktan teyzemin belini kavradım. Teyzem de ellerini attı boynuma, ninni gibi sallanıp arada bir iki laf edip gözgöze geliyorduk. Benim ellerim belinde geziyordu, bundan sonra komple sarılmıştım teyzeme. Teyzem de dirseklerine kadar boynuma sarılıp tek vucut olmamıza izin verdi. Ellerim küçüktan kalça tanga ipine değiyor, sikim tekrar dikeliyor, teyzem başını omzuma koymuş ensemdeki saçlarla oynuyor, dairesel parmak hareketleriyle içimi bir garip ediyordu. İki elim teyzemin belinde, dairesel hareketler yapıyor, akordiyon çalar gibi öz teyzeme iş atıyor, çift el sırt, omuz, kalça, popo kenarı falan ne varsa okşuyordum.

Yaklaşık 45 dakika bu tarzda CD tamamlanana kadar dans ettik. Alkolün de etkisiyle iyice azan ben, “Birdaha koyalım CD’yi?” dedim. Teyzem, “Olmaz, yoruldum, oturalım.” dedi. “O.K.” dedim. Karşılıklı öyle bönbön oturuken, teyzem aniden bacaklarını uzattı üstüme ve “Ne eğlendik bugün, dimi?” gibi soruları ile beynimi yormaya başladı. Ben azmıştım, bi kere girsem amcığına ömrümden 10 sene gitsin hesabı dinliyordum teyzemi. Teyzem durmadan birşeyler anlatıyordu…

Ben de kuzu gibi dinliyor, kucağımdaki bacakları okşuyordum. Teyzemin sütün gibi bacaklarını. Teyzemse anlattıkça anlatıyordu. Ben de bacaklarına elledikçe elliyordum. Sexy sexy bakışlar atıyor, “Eniştenden illallah ettim…” diye devam ediyordu. Ben de (Ne eniştesi? Tanımıyorum…) der gibi tavırlarla dinliyordum teyzemi. Derken evin biryerlerinden bir iki ses, çatırtı pıtırtı falan geldi. Teyzem, “Noluyor?” dedi, “Yoktur birşey, boşver!” dedim, ama teyzem alkolün de etkisiyle irkildi. Ben de içimden (Şansa bak amına koyayım, gece nasıl bitti!) diye söyleniyordum.

“Dur ben bir çevreye bakayım.” dedim ve kapıya bacaya baktım, her yeri iyice kilitledim. “Heryer kilitli bişey olmaz…” falan dedim, ama teyzem bu tripte ısrar etti. Ben de birşey demedim. Neyse muhabbete devam ettik, gürültü patırtı ve saire derken yatma vakityi gelmişti. “Yatalım teyze, yarın tekrar eğlenicez.” dedim, teyzem de, “Tamam, ama ben korkarım şimdi koca evde, nasıl uyurum…” dedi. “Korkma teyze ben varım, bişey olursa bağır.” dedim. Teyzem, “Niye bağırayım ayol, sende yanımda yat.” deyince dünyalar benim oldu. Ben de masum bir şekilde, “Tamam.” dedim.

Teyzem de sevindi ve üst kata çıktık. Ben soyundum bi boxer’le girdim yatağa, teyzem, “Çocuğu çişe kaldırıp gelecem.” dedi gitti. Velhasıl 5 dakika falan geçti benim gözler kapanır gibi oldu. Teyzem tekrar geldiki bir tanga ve üzerinde tül bi gecelik mi, sabahlık mı var, çözemedim. Neyse teyzemi o durumda görür görmez sikime kan pompalandı. “Teyze öyle mi yatacaksın?” dedim. Teyzemden, “Napayım, hırsız gelir diye bu sıcakta elbiseylemi yatayım?” cevabını alınca sustum. Geleneksel iyi geceler v.s. muhabbetinden sonra, Teyzem, “Duydun mu, tekrar bir tıkırtı oldu…” diye başladı, “Yok, birşey duymadım teyze. Birşey olmadı.” dedim.

Oldu, olmadı falan derken, kendi kendime (Bu gece uyutmaz bu beni!) dedim, kalktım baktım geldim 2 dakika sonra, “Yok birşey, çocuk da iyi.” hesabı. “O.K. gel hadi.” dedi. Gittim yerime yattım. Kocaman yatak amına koyayım, sittin sene değemezsin, dokunamazsın. Tek umudum bir tıkırtı idi. Ve nitekim teyzem, “Bak tekrar oldu.” deyince. “Teyze ben sana sarılayım, öyle uyuyalım. Bişey olmaz, ben varım.” dedim. Teyzem de, “Tamam o vakit.” dedi ve gülerek yan döndü, ben de sokuldum yanına yattım, elimi beline attım. Sonunda istediğim olmuştu.

Koyun koyuna gelmiştim teyzemle. Bu şekile gelince, teyzem ykusunun kaçtığını söyledi. Konuşmaya başladık fıkralar v.s. anlatarak eğlenmeye kahkahalar atmaya başladık. Ben de kalkan sikimi inceden inceden teyzeme dayamaya başladım. Yine kazık gibi olan sikim, altında tanga ve üzerinde ince bir geceliği olan teyzeme iyice yamandı. Sikim bundan sonra boxer şortumdan dışarı falan çıkar pozisyondaydı ki teyzem, “Hadi uyuyalım bundan sonra.” dedi ve arkasını döndü.

“Tamam.” dedim. Teyzem kıçını bana doğru biraz daha çıkardı ve gülerek, “İyi geceler canım.” dedi. Ben de kalkan sikimi küçük hareketlerle ona sürtüp beğeni almaya çalışıyordum. Az sonra sikimi iyice bastırmaya başladım ve belindeki elimle de göbeğini okşuyordum. İyice delirmiştim. Dayanacak taakatim kalmamıştı bundan sonra. Bakıyordum teyzem de küçüktan kımıldıyor, götünü yarrağıma değdiriyor ve çekiyordu. Ben de cesaretlenip göbeğindeki elimi küçük küçük tanganın amacıylae soktum. Parmaklarımla amının ufacıcık kıllarına elliyordum. Yanıyor bitiyordum.

Hiç ses yoktu, konuşmuyorduk, yalnızca teyzemin küçük mır mır’ları, benim de süratli soluk alıp verişlerimiz duyuluyordu. Sanki 40 senelik evliymişiz ve her akşamki gibi sikişmek amacıyla ön hazırlık yapıyormuşuz gibiydik. Parmaklarımı küçük küçük bastırıp elimi amının üzerinde gezdiriyordum ve volkan gibi olan yarrağımı götüne bastırdıkça bastırıyordum. Dayanamıyordum, ani saseneacak bir hareketle amının üzerinde gezen parmaklarımı iyice amcığını kavrayacak şekile getirerek parmaklarımla amının dudaklarıyla oynamaya koyuldum.

Hiç konuşmayıp, küçük iniltiler ile birlikte, teyzemin sulu amcığına iyiden iyiye ellemeye, parmaklarımı gezdirip avuçlamaya başladım. Teyzem de bunun üstüne bir eliyle benim kalçamı sıkarak, hadi bundan sonra der gibiydi. Orta parmağımı teyzemin amcığına sokup çıkardım ve ağzına uzattım, dudaklarına değdirdim. Yavaşça parmağımı emip gözlerini açtı ve aniden bana doğru dönerek, dudaklarıma yapıştı. Ama vakit öpüşme vakityi değildi, zira heran boşalabilirdim. Kendimi geri çekerek, sert bir hareketle teyzemi kendime çekip tangasını yana aldım ve hayatımda daha evvelce hiç abanmadığım kadar kuvvetli bir şekilde, yarrağımı amına abandım.

Teyzemin amından ‘Caaarrt!’ diye ince bir ses geldi ve teyzem, “Ihhhhhh!” diye inlemeye başladı. Daha dururmuyum, deli gibi pompalamaya başladım. Vücudumum her yeri terlemiş terden gözlerimi açamaz olmuştum. Saatte 230 km. süratle gidip geliyor, bir yandan da teyzemin omuzunu ısırıyordum. İki elimle kalçasından tutup, teyzemin amına yarrağımı batırıp batırıp çıkarıyordum. Teyzem biryandan ben biryandan deli gibi inliyorduk. Taşşaklarımı bile amcığına sokmak istercesine çatur çutur basıyordum öz teyzeme.

Derken aniden kendimden geçtim ve boşaldım, son anda sikimi çıkardım ama üstümüz başımız döl olmuştu. Derin bir “Ohhh!” çektim ve sırt üstü uzandım. Teyzem de ‘Ahhlar Ohhlar’ içersinde bana dönüp dudaklarıma yapıştı. Sessizlik o anda bozulmuştu. “Erkeğim benim!” deyip güldü ve öpüşmeye devam ettik. Dur durak bilmiyorduk, ben teyzemin amını, götünü, memelerini ellerken, teyzem de sikimi sıvazlıyor, oramı buramı ısırıyordu.

Teyzem aşağıya doğru inip sikimi ağzına aldığında, sikimi koparacak zannettim. Deli gibi emiyordu ve derhal tekrar çok büyükte yapmıştı sikimi. Taşşaklarımı emiyordu, acı çeksemde manyak beğeni alıyordum. Sikim taşşaklarım, tam grup ağzında, sakız çiğner gibi çiğniyordu. Derken göt deliğimi yalamaya başladı. İlkin irkildim ama deli bir beğeniti, öz teyzem benim sikimi, taşşaklarımı emiyor, göt geliğimi yalıyordu. Dili götümün içersindeydi resmen. Benim yarrak daha evvelce hiç olmadığı kadar sertleşmişti ve büyümüştü.

Birden toparlanıp teyzemi çevirdim ve önüme domalttım. Amıyla göt deliğinin arasını yalamaya başladım. Apış arasından bana bakıyor, kafamı daha da bastırıyordu. Teyzemin amcığından deli gibi sıvılar akıyor, onları da yalıyordum, amının dudaklarını emiyordum. Götünü ayırıp hijyenik deliğini yalamaya başladım, çok beğeniliydi. Ağzıma sıçsa tekrar de devam etmek istiyordum. Götünü deli gibi yalarken teyzem boşaldı. Hemde ne boşalma, amından sular oluk oluk akıyordu. Teyzem kasılıp gevşiyordu, aynı vakitte göt deliği de gözümün önünde açılıyor kapanıyordu.

Böyle bir duygu yaşanamazdı. Derken teyzemin götünü ısırmaya, küçük küçük göt deliğine parmak sokmaya başladım. Parmağım içersindeki kıkırdaklara değdikçe, sikim daha da kasılıyor, kendimden geçiyordum. Sonra iki parmağımı göt deliğine sokmaya başlayınca teyzemin sesi arttı. Aynı vakitte amcığını yalamaya başladım, teyzem dayanamıyordu, “Yarrağını yalamak istiyorum.” dedi. Yatarak 69’a geçtik, ben üstteyim teyzem altta. Ben teyzemin amını götünü yalıyorum, parmaklarımı götüne sokuyordum, teyzem benim sikimi götümü yalıyor, taşşaklarımı ısırıyordu…

Sonra pozisyon değiştirdim, teyzemin bacaklarını omzuma alarak, yarrağımı göt deliğine dayadım, ilk evvelce alamadı. Zorlaya zorlaya sokuyordum, yarrağımın kafası küçük küçük girmişti. Pütür pütürdü teyzemin göt deliği. Ellerimle götünü sağa sola ayırıp var gücümle kökleyince, teyzem dayanıklı bir çığlık attı ve gözlerinden yaş geldi. Artık teyzemin göt deliği sikilecek kıvama gelmişti, deli gibi basıyordum. Kriko gibi çalışıyordum, pompalıyordum. Teyzemi çevirdim, domalttım. Bir daha soktum götüne, tekrar bir çığlık attı teyzem. Sonra deli gibi inleme sesleri ile birlikte götüne basmaya devam ettim. Teyzemi saçlarından tutup kendime çekiyordum ve taşşaklarımı amına vurdura vurdura götüne basıyordum. Derken deli gibi patladım ve götünün amacıylae boşaldım.

Boşalmıştım, ama teyzemi sikmeye doyamıyordum. Teyzem de sikilmeye doymuyordu. Sikişirken, teyzem sıksık, “Fick mich! Los gibs mir! Ich bin Deine Hure! Ich bin Deine Schlampe! Fick mein Arsch! Ich möchte Deinen riesen Schwanz! Du bist der Beste Arschficker! Fick mich schneller! Los mach mich fertig! Bums mich knallhart! Jaa schneller, mein geiler Hengst! Fick Deine saugeile Tante!” gibi Almanca birşeyler söylüyordu, ben de kendimi bir porno film senedızı gibi hissediyordum. Teyzemin memelerine yumulup meme uçlarını emmeye başladığımda teyzem beğeniten ağlıyordu, kendi kendisine konuşuyordu, beni tokatlıyor, öpüyor ısırıyordu, her yanımı tırnaklarıyla tırmalıyordu. Göğüslerinin üzerinde amerikan 31’i çekerken parmaklarımı yalaması beni çıldırtıyordu.

Gece vakitsince 3 kere daha siktim teyzemi, iki sefer amdan bir sefer de götten olmak üzere. Daha önümde 14 gün vardı, ama sanki yarın bi daha sikemeyecekmişim gibi keyfini çıkarıyor, tüm gücümle teyzemi abondone ediyordum. Ufak yiğenim uyuyunca, teyzem bundan sonra evde çırıl çıplak geziyordu. Mutfakta, tezgah üzerinde, masa üzerinde, havuz başında, tüm odalarda, 3 banyoda, her türlü pozisyonu tecrübe ederek teyzemi siktim. Hem de ne sikme! Teyzemi tam 14 gün vakitsince, deliler gibi, bağırta bağırta, porno film senedızlarına taş çıkartacak şekilde siktim…

Almanyadan sıksık telefonla arıyor beni bundan sonra, bir ihtiyacım olup olmadığını soruyor, konuşuyoruz. Almanyaya gittiğinden beri tam 2.000 Euro yolladı bana. Bereket versin! Hem am göt, hem de para. Teyzem bu sene tatile tekrar eniştemsiz istikbal ve deliler gibi sikişmeye devam edeceğiz…

Fırsatın nerden geleceği belli olmuyor. 40 sene düşünsem, bir gün öz teyzemi sikeceğim aklıma gelmezdi. Ama yukarıyada itiraf ettiğim gibi teyzemi siktim işte! Demek ki akraba, eş, arkadaş demeden, her fırsatı değerlendirmek, her kapıyı zorlamak lazımmış…

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • yengemle hamamda seks hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir