Amcam Beni Hayvan Gibi Sikiyordu

Merhaba arkadaşlar geride bıraktığımız yıllarda amcama kendimi siktirdiğim sex hikayemi anlatacağım sizlere. Ben 23 yaşında orta boylu, hafif sarışın, zayıf bir kızım. Evin anahtarını unutmuştum o gün ve amcamlar yakındı bize iki yapı ilerideydi onlara gideyim dedim. Amcamların evinin önüne geldim zile bastım kimse açmadı sonra tekrar bastım zile ve nefes nefese bir tonla amcamın sesini duydum. Benim amca aç dedim kapıyı açtı. Yukarı çıktım sarıldım amcama çok severim kendisini oda çok sever beni. Salona geçtim oturdum bana aç mısın diye sordu aç değilim dedim. Sen otur ben geliyorum, kendi evin aynısı takıl dedi. Bende o gün üniversiteden çıkmışım etkinliğimiz vardı giysi giymiştim ve ince bordo renk çorap giymiştim. Kanepenin yanında buruşmuş dört adet peçete buldum elime aldım çöpe atayım dedim ancak peçete yeni kullanılmış ıslaktı.

Elime gelen ıslaklığa bakınca döl bulunduğunu fark ettim tam o esnada amcam içeri girdi. Önce bana baktı sonra elimdekilere. Siki kocamandı pantolondan görünüyordu sola yatırmıştı çok rahat belli oluyordu. Yanıma yanaştı peçeteleri elimden aldı fırlattı ve elini amıma attı eteğin altından. Amca ne yapıyorsun kendisine gel dedim. Elini ittim ancak çok kuvvetliydi daha çok bastırdı. Benimde özelliğimdir amıma başka bir şey değdiği süre hemen am suyum gelir. Amcam biraz okşadıktan sonra çorabım sırılsıklam oldu am suyum bundan sonra bacaklarımdan süzülüyordu. Sonra amcam bak seninde canın istiyor dedi ve sikini çıkartıp amıma soktu. Amım ıslak bulunduğu amacıyla çok rahat girip çıkıyordu çok beğeni almaya başladım amcam iyice hızlanmıştı.

Sikini amımdan çıkartıp bana amın çok kaygan beğeni alamıyorum diyip götüme soktu normalde çok acırdı götümden sikildiğim süreler ancak o kadar beğeni alıyordum ki götümden sikerken boşaldım. Amcam da götüme boşaldı ve beni sikmeyi bıraktı. Defalarca başkalarıyla seviştim ancak bu tür sex hikayem hiç olmamıştı. Merhaba arkadaşlar geride bıraktığımız yıllarda amcama kendimi siktirdiğim sex hikayemi anlatacağım sizlere. Ben 23 yaşında orta boylu, hafif sarışın, zayıf bir kızım. Evin anahtarını unutmuştum o gün ve amcamlar yakındı bize iki yapı ilerideydi onlara gideyim dedim. Amcamların evinin önüne geldim zile bastım kimse açmadı sonra tekrar bastım zile ve nefes nefese bir tonla amcamın sesini duydum. Benim amca aç dedim kapıyı açtı.

Yukarı çıktım sarıldım amcama çok severim kendisini oda çok sever beni. Salona geçtim oturdum bana aç mısın diye sordu aç değilim dedim. Sen otur ben geliyorum, kendi evin aynısı takıl dedi. Bende o gün üniversiteden çıkmışım etkinliğimiz vardı giysi giymiştim ve ince bordo renk çorap giymiştim. Kanepenin yanında buruşmuş dört adet peçete buldum elime aldım çöpe atayım dedim ancak peçete yeni kullanılmış ıslaktı. Elime gelen ıslaklığa bakınca döl bulunduğunu fark ettim tam o esnada amcam içeri girdi. Önce bana baktı sonra elimdekilere. Siki kocamandı pantolondan görünüyordu sola yatırmıştı çok rahat belli oluyordu. Yanıma yanaştı peçeteleri elimden aldı fırlattı ve elini amıma attı eteğin altından. Amca ne yapıyorsun kendisine gel dedim.

Elini ittim ancak çok kuvvetliydi daha çok bastırdı. Benimde özelliğimdir amıma başka bir şey değdiği süre hemen am suyum gelir. Amcam biraz okşadıktan sonra çorabım sırılsıklam oldu am suyum bundan sonra bacaklarımdan süzülüyordu. Sonra amcam bak seninde canın istiyor dedi ve sikini çıkartıp amıma soktu. Amım ıslak bulunduğu amacıyla çok rahat girip çıkıyordu çok beğeni almaya başladım amcam iyice hızlanmıştı. Sikini amımdan çıkartıp bana a mın çok kaygan beğeni alamıyorum diyip götüme soktu normalde çok acırdı götümden sikildiğim süreler ancak o kadar beğeni alıyordum ki götümden sikerken boşaldım. Amcam da götüme boşaldı ve beni sikmeyi bıraktı. Defalarca başkalarıyla seviştim ancak bu tür sex hikayem hiç olmamıştı.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Amcam sikti hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir