Amımdan Zevk Suları Akıyordu

Aslında bugün sizlere 1 değil, 2 hikaye yazmak istiyorum. Hem tüpçü ile yaşadığım sıradışı evime gelen yakışıklı, Tüpçü beni doyurdu ona minnettarım ve uzun süredirde beraberiz onun öyküsünüde sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz beyler! iyi asılmalar: )

 

Ben lise 3e giden kendi durumunda Istanbulda oturan orta halli bir ailenin kızıyım.okula gittiğim vakit canım sıkılıyordu.o yüzden de okula gitmek hiç mi hiç istemiyordum.herkes üniversiteye hazırlanıyoruz diye parayla torpille rapor alıyordu.ama hiç birini hazırlık filan yaptığı yoktu sağda,solda fink atıyorlardı.okulda ise össye hazırlık diye etüt olurdu.kimse dinlemez ve gelmezdi.ben sıkıldığımı bile bile tekrar birgün okula gittim.okulda harp hoca diye bir hocamız vardı.sanki hissediyodum.beni gördüğü vakit gözlerinin içi gülüyordu.bende öğrencisi bulunduğum amacıyla kendimi mutlu bir çocuk olarak görüyordum.çok iyi niyetli bir hoca olarak görüyordum.tekrar birgün okula gittim okulda o gün amacıyla bir gezi bulunduğu söyleniyordu.harp hocayı gördüm gezinin olup olmayacağını sordum.o da yarım saat içersinde çıkılacak dedi.istersen benim arabamda yer var gel dedi.bende tamam peki hocam dedim.o gün okulda herkes serbest kıyafetle geldi.harp hocanın deniz mavisi güzel bir golfu vardı.bindik biz biraz süratli gideriz durup birşeyler içelim dedi.bende tamam dedim.sahilyolunda bir çay bahçesinde otrup bir şeyler içtik.kağıt helvası yedik.bana harp gül aldı.daha sonra emirgan korusuna gittik.ama bizim okul belgrata gidecekti.boş bir agaç altına kilim filan serdik çevre çok ıssız bu tür bulunduğu gibide kimselerde yoktu.harp hocayla oturduk.bana senden hoşlanıyorum dedi.

Bende nasıl olur hocam dedim.giydiğim eteğin arkasından okşamaya başladı ve elini göbütüne sokuyordu.işaret parmağı ile göbütüne sokup çıkardı.canım çok yanıyordu.ağlama bahanesiyle hocam wcye gitmem lazım dedim.ileride küçük bir kulube tuvalet idi.ağlayarak gittim.çok korkmuştum.eteğimi indirip tuvaletimi tam yapıyordum ki harp kapıyı kırarak içeri girdi.azgın bir boğa gibiydi.beni çırılçıplak soyup çimene yatırdı.üsbütüne çıktı korkma kızım seninle evleniriz dedi bundan sonra yapa bileceğim hiçbirşey yoktu.kendimi teslim ettim.cinsel organını çıkartıp ağzıma zorla soktu.adeta bir dondurma gibi yalatmaya başlamıştı.bende bundan sonra ona inanmış güvenmiş beğeni almaya başlamaştım.

turbanlı kaynana,aile ici tolu sex hikayeleri,Gurub cif ensent hikayesi seks hkaye gercek olan,hamster sikiş izle,liseli eks hikayeleri,erotik hikaye fantazi,porno hikayesi komsu,Sex hikayyesi liseli,sikis komşu hikayesi,topal komşu ile sex hikayeleri,mobil animasyon erotik hikayeler sonra penisini vücudumda sokabileceği göbütüne heryere sokmuştu.iki üç saat temasa girdik.bende ne yapacağımı bilmiyordum.bundan sonra okula harp amacıyla gidiyordum.harp beni okulda nerede görse tenha bir yere gidiyor ve temasa giriyorduk.bir akşam evde oturuken midem bulandı başım döndü.çok korkmuştum sabaha kadar uyuyamismim.sabahleyin çaktımadan doktara gittim.ilk evvelce kan testleri ve detaylı tahliller yaptılar aklıma gelen başıma geldi iki aylık hamileydim.derhal telefona sarılıp harpı arismim.tamam bakar hallederiz dedi.ertesi gün buluştuk.harp beni öğlen mecdiyeköyde bir kürtajcıya götürdü.çocuğu aldırdık.üsbütünüzden büyük bir yük kalkmıştı.derin bir soluk aldık.ünivesiteyi kazanamismim.ev kızı oldum.harpla ilişkim halen daha devam ediyor.evlenmeyi düşünüyoruz

dım yeliz Istanbulda yaşıyorum. Yaklaşık 2 senedir işimden ötürü tek yaşamaktayım.Bir firmada sekreter olarak çalışmaktayım. Bir gün hasta bulunduğumdan patronumdan izin isteyip evime gittim. Oturduğum binanın doğalgaz tesisatı olmadığı amacıyla halen tüp kullanmaktayım.

yeşil çay ve çorba yapacaktım ki tüpümün bittiğini farkettim. Hemen en yakınımdaki tüpçüyü arismim ve bana bir tüp getirmesini rica ettim. Yaklaşık yarım saat atlattıktan sonra kapım çaldı ve kapıyı açtığımda gözlerime inanamamıştım. Çünkü karşımdaki tüpçü 1.90 boylarında, esmer, gayet vücutlu çok hoş bir beyefendiydi. Onu çok beğenmiştim ve arzularıma mağlup düşüp tüpü takmasını rica ettim. O içeri girdiğinde ben derhal aklımdan şeytani planlarımı geçirmeye başlamıştım. Onun beni mutfakta tezgahta çatır çatır siktiğini hayal ediyordum. Tüpçüye tüğü takacağı yeri gösterirken bile bile iyice eğildim.

Ortaya çıkan kalçarıma baktığından ismim gibi emindim. Arada iyice eğilip göğüs dekolteme bakmasını sağlıyordum. Artık o da beni istiyordu ama çekiniyordu. Tüpü takıp gidecekti ama o da kalmak istiyordu gözlerinden belliydi. Ve beklenilen atağı gerçekleştirip tüpçü genci bi ismimla duvara yapıştırdım ve konuşmasına vakit vermeden dudaklarına yapıştım. Daha ne bulunduğunu anlamadan ters dönüp direk kalçalarımı aletine sürtmeye başlamıştım bile. Artık o da beni istiyordu zira belimden kavrayıp beni kendisine doğru çekmeye başlamıştı. Daha çok dayanamismim ve diz çöküp erkeğimin aletini ağzıma almaya başlamıştım. Hayatımda bu kadar büyük bi alet hiç görmemiştim. Resmen ağzımdan taşıyordu, bu herif beni arsız köpek gibi sikicekti. Daha çok dayanamayıp onu odama attım. Bi çırpıda bütün üsbütünüzü çıkarmıştık ve altındaydım. Nereden başlayacağına bir türlü karar veremedi derken aniden arkamdan beni becermeye başladı.

İçime sığmıyordu köpek gibi inliyordum, bütün bina çığlıklarımla inliyordu. Bizi asansörde görenler işte sikişen çiftler şunlar diyecekti. Daha çok dayanamadı ve amımı yarmaya başladı. Beni sikerken bi yandanda kalçama tokatlar yağdırıyordu. Öküz gibi inliyordum ve o doymak bilmiyordu beni pozisyondan pozisyona sokup akşama kadar sikti. Artık ne vakit tüpüm bitse kahramanmı arayıp hem tüpü takmasını hemde beni sikmesini istiyordum. Beni sikecek daha kuvvetli erkek arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir