Arabanın Kaportasına Domaltıp Sikti

Daha önce, sevgilim ile bu şekil sohbetler etmiyorduk.. Ama Hava güzel olduğu için arabayla Uzak biryerlere gidip mangal yapma kararı aldık bende kabul ettim. Ama başıma gelecekleri bilmiyordum halbuki sevgilim o gün beni sikmek için oralara götürdü.. Ama hoşumada gitmişti.. Yol uzun bitmek bilmiyor arabada giderken alkol muhabbet derken yol bitti ve geldik.. : )

Sevgilim amacıyla hiç bir şekilde sikiş bulunduğu vakit sınır yoktur. Gene bir gün onu azdırıp eğleneyim dedim ama işler çok değişik bir duruma geldi. Kendisi bu durumdan etkilendi ve beni oracıkta arabayı kıyıya çekip, aracın üzerine atarak sikmeye başladı. Üstelik nasıl azdırdıysam trafiğe karşın hiç bir şeye aldırış etmeden amımı delip geçiyordu dakikalarca.
Arabanın üstünde sert sikiştik, Merhaba nickim kırmızı, 23 yaşında Balıkesir’de yaşıyorum. sizlerle başımdan geride bıraktığımız bir seks öyküsünü anlatacağım, Kendimce alımlı bir kızımdır. Sıcaklar başladığında genellikle etek giyen bir kızım. Mahallemde ilgi çektiğimi sonradan farkettim. Karşı binanın altında araba tamiri yapan bir yerde çalışan Murat diye bir çocukla son bir haftadır göz göze gelmeye başlamıştık.
Adam ne vakit dışarı çıksam sigara içmek amacıyla oda kapının önüne çıkıyordu. İki gün evvelce tekrar çarşıya gitmek amacıyla dışarı aşaması attığımda adam elinde sigarayla dışarı çıktı. Bende çok takmadım bir bakış atıp yoluma devam ettim. Biraz sonra adam yanıma gelip “Merhaba tanışabilir miyiz” dedi. Çok şaşırmıştım, hiç bu tür bir hareket beklemiyordum. Yüzümü istemsizcede olsa bir gülümseme kapladı. Neyse muhabbete başladık yol süresince benden bahsetti. Telefon numaramı alıp yarın beni çaliştiği yere çağrı etti. Bende biraz düşünmek istediğimi söyledim ve ayrıldım. Eve dönünceye kadar kararımı vermiştim. Yarın gidecektim. Gece benim amacıyla zor bitti. Sabah 8 gibi dışarı çıkıyorum deyip çaktırmadan yanına gittim. İçeri girdim kimse yoktu. Kahve içelim deyip arka tarafa geçti. Biraz muhabbetin ardından ateşlendiğimi hissettim. Heyecandardır deyip pek sallamasamda, biraz sonra kontrolümü kaybettim ve adamın yanına yanaştım. Sesini çıkartmadan dudaklarıma yapıştı. Çok beğeni alıyordum. Bir anda memelerimi okşamaya başladı ve beni kucağına alıp derhal yanlarımızda duran arabanın üzerine yatırdı. Heyecandan titremeye başlamıştım ama beğenite alıyordum. Yavaş yavaş eteğimi çıkartıp amımı yalamaya başladı. Daha evvelce bu tür bir beğeni aldığımı hatırlamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyordum. Adeta bulutların üstünde uçuyordum. Bir yandan amımı yalıyor, diğer yandan memelerimi okşuyordu. Yüzümün kızardığını hissetmiştim. Adeta yanıyordum. Çığlık atmamak amacıyla kendimi zor tutuyordum. Biraz sonra kalın yarağını çıkartıp derhal içime soktu. Bir an amacıyla dondum ama beğeni beni diğer yerlere götürüyordu. Dayanamıyordum! İnlememi durduramadım, beğeniten kuruduyordum adeta. 3-4 dakika geçmemiştiki orgazm oldum. Adam hala zorla beni sikmeye çalişiyordu. Öncesinde biraz acısada beğeniten kudurmuştum. Yarım saat süresince beni sikmeye devam etti. Belki 3 defa orgazm olmuştum. Artık oda boşalmıştı. Arabanın üstünden kalkıp saldalyeye oturduk. Hemen üzerimi giyinip temizlendim. Yanıma yanaşıp kahveme azdırıcı attığını itiraf etti ama ona kızmadım. Utanmasam teşekkür edecektim. Güzel bir gün geçirmiştim. Bugün yanına gitmedim ama yarın tekrar gidebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir