Arkadaşım Karımı Sikti Yaşanmış Sex hikayeler

Slmlar, Arkadaşlar uzun süredir kankam, olan Göt veren erkekle birlikte, şakalaşıyorduk:) O bana devamlı karın çok güzel oğlum onu nasıl sikiyorsun? Diyordu alkol içiyorduk bende hadi lan senin karın olsa sikmezmisin diyince, Ya sikerim hemde sabaha kadar İnleterek dedi: ) Sikebilirmisin diyince sabaha kadar tabikide dedi; Ozaman hadi sikmeye gidelim diyince gözleri fal taşı gibi açıldı bana ciddimisin dedi? Evet neden istemiyorsan sen bilirsin diyince nasıl oalcak peki, bu dedi Bende karımın hertürlü fantazilere açık olduğunu hatta kendini 2 erkekle sikişmek istediğini söyledim oda tamam diyince bir gün belirledik..

Karım güzel mi güzel seksi mi seksi bi kadın. Karım ile seks konusund hertürlü seksi yapmış bundan sonra yeni arayışlar amacıylae girmiştik.Karım ile geceleri yatakda hayal kurar gündüzde uygulardık. Karım ve arkadaşlarımız ile beraber 5 aile olarak denize gitmiştik gitmeden evvelce kararlaştırmış karım denizde tanga giyecekti. Denize gittik karım tangasını giydi denize girdi yanımdaki erkeklar bütünü karısını bırakmış benim güze karımın bedenine bakılor buda beni azdırıyordu. Mükemmel bir kalçası vardı.
Orada buluna bütün erkekleri başından çıkarmıştı. Evimize sürekli gelen arkadaşım vardı bekar olan bülent o ise karımı uzaktan süzer benden çekindiği amacıyla çok bakamazdı. Karım ise evde çok rahat giyinir oturur kalkar iken çok ilgi etmezdi. Ben de ilgi etmesini istemezdim bu yüzden devam olarak firikik verirdi. Bülent çay ikram ediyor idi tekrar sütyen giymemiş giymiş bulunduğu elbise ise kenardan memelerini gösteriyordu karım tam eğildiğinde memekleri elbisenin dışına fırlamıştı Bülentin gözleri fal daşı gibi fırladı. Bülent cayını alana kadar karım memeklerini içeriye koymadı çayı aldıktan sonra birşey olmamış gibi karım geri çekilip memelerini elbisenin amacıylae koydu.
Bülentin bacaklarının arasında şişlik maydana gelmişti, çay içmeye başladık karım tam Bülentin karşısına oturmuş rahat bir eteği kısa mı kısa ama altınada hiç sevmediği kilotuda tekrar giymimişti. Sütün gibi bacakları tam karşısında idi gözü devam olarak karımın bacaklarının arasında idi karım vakanın farkında ara sıra bacak değiştirken yavaş davranıyor Bülenti karşısında delirtiyordu. Bülent ne ızdırap çekiyordu anlaşılan halinden daha sonra karımın tam gerisinde tespit edilen ev telefonumuz çalmış karım yerinden kalkmadan çek yatın gerisinde tespit edilen telefona uzanmış konuşuyordu tam bu esnada bacakları açılmış yeni tıraşlı amı gözüküyordu ben görmemişlikten geldim ama bülent bundan sonra tamamiyle kendinden geçmişti.
Bir ara baktım titremeye başladı bu arada bülent boşalmıştı ben dedi lavobaya kadar gideyim dedi ama önü belli olmuştu yaşarmıştı. Bülent Daha sonra evine gitti Ben karıma dedim Bülenti canın istedi mi dedi oda evet dedi o vakit yarin bir bahane ile çağır bende eve gizleneyim dedim beraber olursunu bende sizi seyir ederim dedim. Ertesi gün bülenti karım bir bahane ile eve çağırmıştı Bülent geldi tekrar karım seksi elbiselerini giymişti. Bülente beklemesini ifade etti içerineden bir emanet alıp döner iken yağı burkulmuş numarası yapıp yere düşte Bülentte derhal yardım etmeye koştu karım çok acdığını bülente ovalamasını istedi bülent ufalarken gözüde karımın bacaklarının arasında da karım daha rahat davranarak hijyenik amını açmıştı bülent dayanacak kuvveti kalmamış ki derhal karımın amına yumuldu onu yalamaya başladı yer konumunu yalıyordu götünü dahi yalıyordu göt deliğine dili ile girip çıkıyordu.
Deli ettin dün beni diyrdu daha sonra memeklerine somurmaya başladı somurdukça deliyordu Bülent çok dayanamadan derhal soyundu koca sikini karımın ağzına vermiş karım somurmaya başlamıştı. Daha sonra koca sikini karımın amına bir soktu gidip gelmeye başladı ikiside beğeni çığlıkları atıyor kendilerinden geçmişlerdi, Bülent karımın amına boşaldıktan sonra götüne dönmüş götünü de sikeceğim söylüyordu karımın götünü somurmaya yalamaya başladı yarığı tekrar kalkmış koca sikini yavaş yavaş daha eskiden yarak yemeye alışmış götün girdi. Hem gidip geliyor hemde her gidip glmesinde karımın kalçalarına şaplaklıyordu ikisede beğeni ile boşaldı daha sonra banyoya girip yıkandılar ben ise bu beğenie iki kez boşaldım.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • olgun dul seks com hikaye en son eklenenler
  • sexhıkayeler
  • kisa sex hikayeleri
  • yasanmis şikis hikayeleri
  • ücretsiz yasanmis sikis hikayeleri
  • Deli gibi siktiler hikaye
  • erotik hekaleyer komsun kucucuk kizi
  • Karımı Siktiler Hikayesi
  • Sikişenler deli gibi hikayeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir