Arkadaşımın Kocasıyla Grup Yaptık

Hayatımda bir çok şeyi yapmıştım.. Buda son olmayacak tabikide bayan arkadaşımla sohbet ederken devamlı kocasından bassediyor, onunla yaşadığı muhabbetleri anlatıyor bilirsiniz bayanlar arasında bu konular herzaman konuşulur erkekler bilmesede:) Bende merak saldım nasılb üyükmü falan derken artık kadın öyle bir anlatıyordu amım sulanmıştı.. Kocasıyla sikişmem gerekiyordu o fikir vardı bende çünkü güzel bir bayanım elde edemeyeceğim erkek yoktur bu dünyada! ama bu yakın arkadaşım ona bunu nasil yapardım bilmiyorum ama . Sonra bana çok güzel bir teklif te bulundu..

Ben Cansu. 24 yaşında, sarışın, 1.65 boyunda, 50 kilo bir kızım. Geçtiğimiz hafta yaşadığım işyeri seks öyküsünü anlatmak istiyorum sizlere. Bir bayan kuaföründe çalışıyorum. Sürekli hemcinslerimin saçları, tırnakları ve makyajı ile ilgileniyorum. Her müşteriyle ayrı ayrı muhabbet edip onu dükkana bağlamamız gerekiyor. Yoksa o müşteri bir daha basit basit bize gelmiyor. Patronumuzun en çok ilgi ettiği hususta bu. Sürekli bizi gözetleyip müşterilerle diyaloğumuzu denetim ediyor. Aramızda muhabbeti gerektiğince ilerletiğimiz ve sıksık bana gelen bir müşterim var. Ben olmadığım vakitlerde diğer kimseye saçlarını elletmiyor. İsmi Aysel Hanım. Aysel Hanım 32 yaşında bir kamu kuruluşunda çalışan bir hanımefendi. Gayet tatlı dilli ve sıcakkanlı biri. Aysel Hanım 1.78 boylarında, 55 kilo seviyesinde, esmer ve çok bakımlı biri. Aysel Hanımla gayet iyi diyaloğumuz vardı. Bana eşi ile yaşadıklarını anlatırdı sıksık. Ben saçlarıyla ve tırnaklarıyla ilgilenirken sıksıkde muhabbet ederdik. Müşterilerim arasında en çok konuşmaktan beğeni aldığım şahısde Aysel Hanımdır. Aysel Hanım’ın eşinin ismide Koray’dı. Hiç görmemiştim ama Aysel Hanım’ın anlatmalarına göre nasıl biri bulunduğunu ön görü edebiliyordum. Aysel Hanım’ın kuaförde işi bittikten sonra Koray Bey alırdı. Ancak hiç denk gelipte görmüşlüğüm olmamıştı.

Geçtiğimiz hafta sonu Piyasa günü Aysel Hanım tekrar kuaföre geldi. Morali çok bozuktu. Koray Beyle tartıştıklarını ve evden bir sinirle çıktığını anlatıyordu bana. Piyasa günü bulunduğu amacıyla kuaförde kimse yoktu. Paraya ihtiyacım bulunduğu amacıyla ben açıp kapatıyordum kuaförü Piyasa günleri. Patron ve diğer elemanlarda tatil yapıyordu o gün. Neredeyse 2 saat vakitsince Aysel Hanımla dertleştik. Ben ona Koray Beyle barışmaları amacıyla telkinde bulunuyordum kendimce. 2. saatin sonucunda Koray Bey Aysel Hanım’ı aradı. Ardındanda 20 dakika sonra kuaföre geldi. Kimse olmadığı amacıyla içeriye girdi ve Aysel Hanım’a çiçek verip özür diledi. Ben Aysel Hanımla koltukta oturuyordum. Bunlar sarılıp öpüşmeye başladılar. Koray Bey 1.80 boylarında, esmer, top sakallı ve gerektiğince karizmatik biriydi. İlk defa görmüştüm o gün. Bunlar birbirlerine sarıldığında bende çok sevinmiştim. Herkes amacıyla görülmesi gereken bir manzaraydı. Sarılmayı geçip deli gibi öpüşmeye başlamışlardı yanımda. Oldukça şaşkın ama mutlu bir şekilde izliyordum bunları. Koray Bey Aysel Hanım’ın boynunu yalamaya başladı. Artık şehvetle sevişmeye başlamışlardı. Aysel Hanım bana dönü ve elini uzattı. Anlamamıştım namacıyla elini uzattığını. Kafasını kendinden emin bir şekilde sallayarak elimi tut tatlım dedi. O esnada Koray Bey hala Aysel Hanım’ın boynunu yalayıp elleriyle göğüslerini avuçluyordu.

Şaşkınlık içersinde elimi uzattım. Aysel hanım elimi tuttu ve kendine doğru çekti. Beklemediğim bir şekilde dudaklarımı öpmeye başladı. Kendisini ve eşini her vakit çok sıcakkanlı bulduğum amacıyla karşı koyamadım. Hem de hiç kaba gelmemişti o an. Dudaklarımı Aysel Hanım’a bıraktım. Şehvetle öpüyordu beni. Koray Bey gözümün önünde Aysel Hanım’ın göğüslerini dışarı çıkardı ve yalamaya başladı. Aysel Hanım bir yandan benimle öpüşürken bir yandanda elimi Koray Bey’in açtığı göğüslerine koydu. Okşamamı istiyordu. Bende bunların heyecanına kapıldım. Lezbiyen değildim ve Aysel Hanımla öpüşürken pek beğeni almıyordum. Ama biliyordum ki Koray Beylede sevişecektik. Aysel Hanım’ın istediğide buydu. Ben Aysel Hanım’ın göğüslerini okşarken Koray Beyde elini benim göğüslerime uzattı. İşte o an beğeni almaya başlamıştım. Aysel Hanım kafamı tutarak Koray Bey’e uzattı. Koray Beyde beni öpmeye başladı. Elleri göğüslerimdeydi aynı vakitda. Bir anda kendimi Koray Beyle ateşli bir şekilde öpüşürken buldum. Aysel Hanımda Koray Bey’in gömleğini çıkarıyordu. Belliki bu muhabbet baya ilerleyecekti. Ama karşı koymayacaktım. Çünkü bende uyarılmıştım o an. Biz Koray Beyle sevişirken Aysel Hanım Koray Bey’in bedeni yalıyordu. Koray Bey’de üzerimdeki herşeyi çıkarmıştı. Elimi arkama atarak sütyenimi çıkardı. Göğüslerim Koray Bey’in dudaklarındaydı. Göğüs uçlarımı sertçe yalıyordu.

Koray Bey ellerimi alarak bedenine koydu. Bana hadi sende katıl bundan sonra der gibiydi. Benim daha yürekli ve daha aktif olmamı istiyorlardı. Aysel Hanım Koray Bey’in fermuarını açarak sikini dışarı çıkardı ve yalamaya başladı. Ben birileri gelebilir dedim ve kuaförün kapısını kitlemeye gittim. Piyasa günü bulunduğu amacıyla gelen şahıs dükkanı kapalı sanıp giderdi. İçeride basitlıkla takılabilirdik bizde. Kapıyı kitledikten sonra yanlarına gittim tekrar. Altımda kot pantolunum vardı ama üzerimde hiçbirşey yoktu. Yanlarına gittiğimde Aysel Hanım Koray Bey’in sikini yalıyordu hala. Koray Bey sem sert olmuştu. Benimle öpüşmeye başladı. Ellerini göğüslerimi sıkıyordu. Aysel Hanım bana buraya gel Cansu dedi. Dizlerimin üstüne çöktüm. Koray Bey’in yarak çok büyükte olmuştu. Elimi uzatıp yarağı tuttum. Sonra hevesli bir şekilde yalamaya başladım. Yaladığım en temiz yaraklardan biriydi. Koray Beyde Aysel Hanımda saçımı tutuyorlardı. Bende deli gibi sik yalıyordum. Aysel Hanım göğüslerimi yalamaya başladı. Ben yarağa yoğunlamıştım. Arkamı döndüğümde Aysel Hanım çırılçıplak olmuştu. Altında yalnızca kırmızı bir tanga vardı. Vücudu gerçektende taş gibiydi. Aysel Hanım elimi tutup muhabbet ettiğimiz koltuğa uzattı beni. Altımdaki kotu çıkardı. Altımda kara bir iç çamaşırım vardı. Amımı yalamaya başladı. Koray Beyde koltuğa çıkarak ağzıma vermeye çalışıyordu. Aysel Hanım dilini çok iyi kullanıyordu. Amım sulanmaya başlamıştı. Koray Beyde o esnada çırıl çıplak olmuş ve kafamı tutup taşaklarını yalatıyordu bana.

Aysel Hanım koltuğa uzanıp bacaklarını açtı ve gel hayatım dedi Koray Bey’e. Koray Bey Aysel Hanım’ı sikmeye başladı. Öyle süratli sikiyordu ki onları izlemek bile bana beğeni veriyordu. Aysel Hanım beğeni sesleri çıkarıyordu. Aysel Hanım beni tutup kendine çekti ve göğüslerini yalamamı istedi. Koray Bey sikerken bende göğüslerini yalayıp avuçluyordum. Resmen kıvranıyordu Aysel Hanım. Koray Bey yarağını Aysel Hanım’dan çıkardı ve beni domalttı. Bacaklarımı koltuğua koyup beni koltuğun üstüne eğdi. Kendiside ayakta ve yarağı dimdikti. Sulanan amcığımı yalamaya başladı. O yaladıkça ben kıvranıyordum bu sefer. Göt deliğimle amımı birbirine katmış yalıyordu. Aysel Hanım da Koray Bey’in yanına giderek kalçalarımı yalamaya başladı. İkiside beni domaltmış arkamdan yalıyorlardı. İçimden ilginç bir çift dedim. Ama hiç beğeniimi bozmuyordum. Koray Bey ayağa kalkıp amcığıma yarağını soktu. Yavaş giriş yaptı. Daha sonra Aysel Hanım’ı siktiği gibi hızlanmaya başladı. Yarak içime girdikçe acı ve beğenii karışık hissediyordum. 19 cm seviyesinde kalın bir yarağı vardı. Koray Bey Aysel Hanımla beni değişmeli olarak sikti. Bir vakit sonra beni sikerken ansızın sikini çıkarıp Aysel Hanım’ın ağzına boşaldı. Sonra ikiside beni koltuğa uzattı ve amımı yalamaya başladılar. İlk defa iki şahıs aynı anda amımı yalıyordu. Bugüne kadar çok seyrek orgazm olmuştum ancak beni orgazm etmeyi orda başarabildiler.

Bende boşaldıktan sonra Aysel Hanım dudağıma bir öpücük kondurdu. Gülümseyerek sana ilk günden beri ısınmıştım dedi. Koray Beyde çok beğeni aldığını bunu sıksık tekrarlamamız gerekliliğini söyledi. Hepimiz üzerimizi giyindik. Ayak üstü biraz muhabbet ettikten sonra çıktılar dükkandan. Benimde halim kalmadığı amacıyla derhal arkalarından kuaförü kitleyip bende eve gittim. Hayatımda yaşadığım en ilginç günlerden biriydi benim amacıyla. Aradan bir hafta geçti. Ne Aysel Hanım tekrar dükkana geldi nede beni aradılar 1 hafta içersinde. Kendime şaşırıyorum bu tür bir teması tekrar istediğim amacıyla. İçimi size dökmek istedim. Okuduğunuz amacıyla teşekkürler. Hoşçakalın.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • arkadasimin esiyle sikistim
  • Tatlımı tatlı ensest hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir