Ateşli Kuzenimle Fantaziler

Merhabalar. Sex hikayeleri okurları. izlere bir gece yarısı kuzenim ile hayat sürdüğümüz enfes anları anlatacağım. Bu beğeni dolu anlar bizim seks arzularımızı daha da arttırdı ve arkası da geldi açıkçası. Kuzenim Feride’nin babası memur bulunduğu amacıyla İstanbul’dan buraya tayini çıktı ve bize yakın bir yerde oturmaya başladılar. Feride de kumral ve çok güzel bir kız. fiziği falan gayet iyi. Hatta uzun vakit sonra ilk görüşmemizde onun kilolu olmamasına karşın hafif dolgun göğüsleri ilgimi çekmişti. Edirne’yi de çok iyi bilmediği amacıyla ve kimseyi tanımadığı amacıyla genellikle onu ben gezdiriyordum ve beraber vakit geçiriyorduk. Bu benimde biraz hoşuma gidiyordu aslında.

Çünkü Feride biraz rahat büyüdüğü amacıyla giyimi falan rahattı. Onunla daha çok vakit geçirdikten sonra aşağı yukarı bir ayda sevgili muhabbetine girdik. Benim sevgilim olmadığını biliyordu. O günün gecesinde benimle mesajlaşırken bu sevgili hususu devam etti ve bana iyi şeyler söylüyordu. Ben de ona biraz iltifat ettim ve bizim sohbet değişik yerlere kaymaya başladı. Öpüşme mevzularına falan girdik. Fakat husus uzayacakken biz kapattık. Ertesi gün Feride ile buluştuk ve o gece bizde kalacağını söyledi. Annemle de süre geçirmeyi sevdiği bahanesiyle. Neyse gece güzel vakit geçirdik ailece ve sonra ben de odama geçip yattım. o annemle oturuyordu. Gece ben uyur iken kapım açıldı.

Gözümü açtığımda Feride’yi gördüm fakat karanlık bulunduğu amacıyla onu gördüğümü fark etmedi. Sonra da kapıyı kapatım kilitledi. Beni uyuyor bildiği amacıyla yanıma yavaşça oturdu ve elini biraz göğsümde gezdirip sonra da aletimin üstünde gezdirmeye başladı. Aletim sertleşip kalkınca da onu sıkmaya başladı ve okşuyordu. Biraz daha okşadıktan sonra elini eşofmanıma soktu ve içersinde okşamaya devam etti. O an bende onun beline sarıldım ve kucağıma çıkarıp dudaklarına yapıştım. Seni çok istiyorum dedikten sonra da üzerini çıkardım ve altıma alıp göğüsleriyle boynunu yalamaya başladım. Daha sonra da biraz amını okşayıp onu beğenie getirdim. Sonra ikimiz de soyunduk ve Feride bana sakso çekmeye başladı. Biraz yaladıktan sonra da yatağa yatırım evvelce amına biraz sürttürdüm sonra da üstüne çıkıp yavaşça arkadan girmeye başladım. İlk girdiğinde acıyor yavaş dese de ben soktukça o amını koşuyor ve daha çok beğenie geliyordu. Sonra da daha süratli yap diye altımda inliyordu. Biraz bu tür siktim ve dayanamayıp boşaldım. Sonra da onu boşalttım. Daha sonra da sabahın ilk ışıklarına kadar sevişmemiz devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir