Azgın Hemşire İle Fantazili Sex

Slmlar hastaneleri bilirsiniz hep sıkıcı olurlar ama, bu sefer benimki öyle olmadı:) İlk defa hastaneye gidip mutlu döndüm çünkü o hemşireyi görünce aklım başımdan çıkmıştı, onu ne yapıp edip sikmem gerekiyorduki, Saolsun oda bana yardımcı oldu sınırsız seks fantazilerimiz böylelikle devam ediyor;)

Selam arkadaşlar ben Murat 28 yaşında evli bir erkeğim. Esasında evliliğimi çok genç yaşta yaptığımı düşündüğüm amacıyla evlilikten pek memnun olduğum söylenemez. Neyse benim sizinle paylaşmak istediğim serüven dolu bir hastane hikayem var. Beğeneceğinizden çok eminim. Bundan 1 sene evveli bir rahatsızlık geçirdim ve 1 ay kadar bir vakit hastanede gözetim altında kalmam gerekti. Eşim çalışmadığı vakitler yanımda kalıyordu. Fakat iş yeri sorunlu olmasından gelmediği vakitler daha sık olmaya başlamıştı. Bende gelmesi amacıyla ısrar etmiyordum zira çok rahattım. Zaten oradaki herkes bütün hastalar gibi benimle de çok iyi bir şekilde ilgileniyorlardı. Hatta bir hemşire vardı ki Betül kusursuz bir bedene ve tatlılığa sahipti. İşte hikayemin baş kahramanı deli hemşirem Betül.

Betül herkesle çok çok içten olan biriydi. Fakat bu içtenyetin altından hastalar ile beraber olma olayının çıkacağı hiç aklıma gelmemişti ta ki gözümle tanık imkan kadar. Bir gün yatağımdan kalkıp bahçeye dolaşmaya çıktığımda Betül’ün genç bir hastayla gezerken yardım etme bahanesi ile öpüştüğünü gördüm. Çok şaşırsam da bu işi kendime çevirmeyi hedeflemiştim. Odama geri döndüğümde Betül’ün odaya gelmesini bekledim. Betül geldiği vakit ona kur yapmaya başladım ve ilgisini çekmek istedim. Zaten Betül dünden meyilli olmasından derhal su koy verdi. Birkaç gülümseme ve göz kırpmalarla etkileşim kurarak planımızı yaptık. Çok değişik bir kadındı Betül ve her erkeği etkileyecek bir cazibesi vardı. Bir an evvelce onunla değişik beğeniler yaşam sürdürmek amacıyla sabırsızlanıyordum ve aslında çok merak ediyordum.

O odadan çıktıktan sonra ben de arkasından gittim. Boş bir odaya girdi ve derhal arkasından ben girdim kapıyı kilitleyerek hiç vakit kaybetmeden üzerini çıkardı. Karşımda o görkemli vücuduyla duruyordu. Hemen yanına gittim ve göğüslerinden amına kadar her konumunu okşadım. Kadın aslında nasıl baştan çıkaracağını çok iyi biliyordu. Ben onu tatmin eder iken o da boş durmuyordu kulağıma harika kelimeler fısıldıyor daha çok beğeni veriyordu. Bana karımın yaşatamadığı beğenileri yalnızca anlar ortamında yaşatmıştı. Hastane de kaldığım prosese Betül ile ara sıra beraber olmaya devam ettik.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Fantazili sex hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir