Azgın Kaynanam Yarrağımı Sömürdü

Merhabalar, Arkadaşlar Kaynanam ile Başlayan bu Sikiş serüveni beni bitiriyor.. Kendisinle Sikiştiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum sizlerinde böyle bir bayanla tanışmanızı Cani gönülden İsterim:) İzmirli kadınları bilenler bilir çok güzel olurlar.. Ben çok şanslıyım Evin tek kızı olan Şuanki nişanlımla beraberim anneside bana Bonus olarak geldi:) Aslında Kızının haberi var diye umuyorum çünkü Annesi çok orospu gidip anlatabilir diye korkuyorum ama.. Benim hatun beni çok seviyor o yüzden pek kafama takmıyorum.. Hikayemi Okuyunca sizinde kuduracağınızı biliyorum.. Ateş Alev yanan Kaynanamın amcığı ile.. Neler neler yaptık buyrun Mikrofon sizde: )

Selam ben 26 yaşında İzmirde üst civarda yöneticilik yapan biriyim. 4 yıldır çıktığım bir kız arkadaşım vardı ve onu aslında çok sevdiğim amacıyla birbuçuk yıl öncesinde nişanlandık. Nişanlım evin tek kızıydı. Bu arada daha eskiden ailesiyle beni tanıştırmıştı.

Kaynanam Müzehher kocasından ayrılmış, hem de iki koca eskitmişti, kendisi sarışın, yeşil gözlü ve 38 yaşında. Kısa boylu olmasına karşın kusursuz bir fiziğe sahiptir. Nişanlımla 4 yıldır cinsel ilişkimiz vardı ve kaynanam da bunu biliyordu. Hatta fazlası vakit nişanlımı benim evime gönderir, kendisi de eve erkek alırdı. Kaynanam bazı durumlarda de nişanlım evde olmasına karşın eve erkek alırmış. Gece süresince, kaynanamın sikişirken çıkardığı iniltileri ve ohlamaları nişanlımın kulağına gelirmiş. Nişanlımın defalarca uyarmasına karşın azgın kaynanam hiç değişmedi, nişanlımın evde olup olmadığına bakmaksızın eve erkek almaya ve kendini siktirmeye devam etti.

Birgün nişanlımla aram bozulmuştu ve ayrılma vakası gündeme gelmişti. Kaynanamla da bu meseleyi bahsetmek amacıyla kaynanama, “Ben ayrılıktan yana değilim.” diye mesaj attım. Nişanlım anneannesine kalmaya gitmiş o gün, kaynanam evde yalnızmış. Beni aradı ve nişanlımın hakkımdaki şikayetlerini anlatıp durdu. Ben de ‘Böyle meselelerin telefonda konuşulamayacağını, yüzyüze konuşulması gerektiğini’ söyledim. Kaynanam da, “Dışarda hava çok sıcak çıkamam, hem yemek falan yapacam daha, nişanlın anneannesine gitti, evde yalnızım, sen buraya gel!” dedi. Ben de, “Peki.” dedim ve evine gittim.

Kaynanam beni çok sıcak karşıladı. Üstünde ince ve kısa bir elbise vardı. Onu bu tür hiç görmemiştim daha önce. Beni salona aldı ve bira getirdi. Ben pek içki sevmezdim, bunu bildiği durumda dayadı birayı önüme. “Eee, anlat bakalım derdini.” dedi. Biraz problemlerimizden bahsettim, biraz kaynanamla şakalaştık. Benim gözler kaynanamın bedenine kayıyordu ve orasını burasını süzdükçe benim yarrak yerinde duramamaya başlamıştı. Kaynanam da çok azgındı, sanki heryeri yanıyor gibiydi. Esasında ben ondan daha da azgındım, ama işte seviyordum nişanlımı. Neyse…

Benim yarrak biraz büyük olduğundan, sertleşince muhafaza etmek imkânsız oluyordu. O da esasen bunun farkına varmıştı, bana, “Rahat otur…” filan dedi. Ben anladım ne demek istediğini, ama benimki bir türlü inmiyordu. Müsade istedim, tuvalete gittim. Orda derhal bir posta 31 çektim, ama tekrar de tam inmedi, kabarıklık belli oluyordu. Tuvaletten çıktığımda kaynanam mutfakta birşeyler hazırlıyordu. Beni mutfağa çağırdı, gittim. Göğüsleri fırlayacakmış gibi, çok büyükte ve dimdikti. “Otur, sana çay doldurayım.” dedi. Oturdum ve arkadan izliyordum onu. Kalçaları kusursuzdi, benim yarrak tekrar yerinde duramaz olmuştu.

Çayımı doldurdu, masaya bıraktı ve lavaboda birşeyler yıkamaya başladı. Bilerek ya da bilmeden çayın yanına şeker koymamıştı. Şekerlik onun başının üst doğrultusundaki rafta duruyordu, şekeri rica ettim. Bana, “Elim sabunlu, şekerlik burda rafta, kendin alabilirmisin?” dedi. Ben de rafa uzanabilmek amacıyla kaynanamın arkasından üstüne doğru yanaşınca, benim esasen kazık gibi olmuş yarrak direk kalçasına baskı yaptı. Kaynanam başını çevirip bana gülümsedi. Ben de, “Uzanamıyorum.” deyip yarrağımı biraz daha bastırdım. Esasında uzanabileceğimin o da farkındaydı. Domalır gibi lavaboya doğru biraz öne eğildi ve “Nasıl, şimdi ulaşabiliyormusun?” deyince, ben yarrağımı iyice götüne bastırdım. Yarrağım sanki kaynanamın elbisesini parçalayıp amına girecekti. “Tamam.” dedim ve şekeri aldım ama geri çekilmedim, kaldım o pozisyonda.

Kafasını çevirip bana ‘Noluyoruz’ gibisinden şu şekilde bir bakış attı. Ben dayanamıyordum bundan sonra, kaynanamı belinden kavradım, götünü kendime doğru çektim. Kaynanam, “Napıyorsun?” dese de, ben aldırış edermiyim. Sadece, “Öyle kal!” dedim ve arkadan sürtmeye başladım. Yarrağım o kadar büyümüştü ki, bu tür bir durumda hiçbir kadın hayır diyemezdi. Göğüslerini avuçlarımla öyle bir yoğuruyordum ki, neredeyse patlayacaklardı.

Kaynanamı dönderdim ve yapıştım dudaklarına. Bu arada birkaç düğmesi açılmış, göğüsleri iyice ortaya çıkmıştı. Dudaklarından göğüslerine indim, öyle yalıyordum ki, çıldıracaktı. “Kızımla da mı bu tür sevişiyorsun?” dedi bana. “Kızını sikerken bazı durumlarda seni siktiğimi hayal ediyordum!” dedim. “Gel ovakit!” deyip elimden tuttu, yatak odasına geçtik. Hemen üzerindekileri çıkardı, “Kızımı siktiğin gibi sik beni!” deyip atladı üzerime. Kaynanamın bukadar ateşli olma ihtimalini hiç düşünmemiştim, dudaklarımı ısırıyor, pantolonumun dışından yarrağımı avuçluyordu…

Sonra çıkardı yarrağımı ve yalamaya başladı. “Boşaltana kadar yala!” dedim, öyle de yaptı. 45 dakika süresince yaladı yarrağımı ve beni boşalttı. “Kızının rekorunu kıramadın!” dedim. Kızı 1 saat süresince boşaltmadan yalamıştı yarrağımı. Yine de annesi bir diğerydı, hem de çok tecrübeliydi. Yarrağımı tekrar ağzına alarak tekrardan sertleştirdikten sonra, beni yatağa sırtüstü yatırıp kendisi de yarrağımın üstüne oturdu. Kucakladım nasıl sikiyorum öyle, zıplata zıplata, alttan vurdura vurdura. Her amına sokuşumda kaynanam garip bağırıyordu. Kızı da aynen annesine çekmişti, o da sikilirken avazı çıktığı kadar bağırıyordu. Tam yarım saat süresince, hiç durmadan amında gidip geldim. Defalarca boşalmıştı kaynanam, kolunu bile kaldıramıyordu.

Eee, ben de onun kadar tecrübeliydim, ne kızlar kadınlar siktim ona varana kadar. Ve bundan sonra çıldırtma sırası bendeydi ve kadınları çıldırtma yollarını çok iyi bilirim. Kaynanamı ters çevirip domalttım. Arkadan amını yalamaya başladım, göt deliğine kadar her tarafını yaladım, iyice çıldırmıstı. Bana dönüp, “Kızımı nasıl sikiyorsan beni de oyle sik!” diye yalvarıyor, götünü yarrağıma doğru itiyordu. Demek ki, kızını nasıl siktiğimi biliyordu, götten siktiğimi falan…

Yarrağımı amına bir iki kez sokup çıkararak iyice kayganlaştırdım ve hiç beklemediği bir anda, göt deliğine sokunca kaynanam öyle bir çığlık attı ki, apartmandakiler net anlamıştır götten sikildiğini…

O gece nişanlım anneannesinde kaldığından ben de kaynanamda kaldım. Sabaha kadar, evin her doğrultusunda siktim kaynanamı. Her defasında ya ağzına, ya amının amacıylae, ya da götüne boşaldım. Sabah kalktığımızda, kaynanam bitmişti, hiç dermanı kalmamıstı. o durumda bir posta daha siktim.

O günden sonra ne vakit fırsat bulduysam yarak hastası kaynanamı siktim. Artk Müzehher kaynanam değil esasen, nişanlımdan ayrıldım, ama ex kaynanam benden ayrılmadı, sıksık beni çağırıyor evine, ben de gidiyorum ve sabahlara kadar domaltıp sikiyorum. Ex kaynanam bundan sonra eve benden diğer erkek almıyor, ama ex nişanlım yan odada annesinin inlemelerini ve ohlamalarını duymaya halen devam ediyor . Yakında Arkadaşıyla beni tanıştıracak.. Grup sex partileri yapacağız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir