Azgın Kızı Disconun Tuvaletinde Götten Siktim

Farklı bir bölge olsun, bir de daracık bir göt olsun diye hep hayal kurardım. En sonucunda bunu o azgın orospuyla başardım. Kendisini mekanın tuvaletine attım ve evvelce hafif bir sevişme ile iyice kıvama getirdim. Zaten bol bol alkol nedeniyle azdırmıştım. Hiç zorluk çekmeden o ama gireceğimi beklerken, ben bir anda göte daldım ve işler o anda başladı.
Ben 21 yaşında yakısıklı kabul edilen bir erkeğim ilk nasıl sikildiğimi de anlatmıştım buraya canım yarak istiyordu bir sefer yarak yemiştim keyfini almıştım bir daha istemeye başladım ama nerde bulacaktım kime gel beni sik diyebilirdim yine aynı tuvalete gittim ilk sikildiğim tuvalete kabinlerden birine girdim ve sikicimi beklemeye başladım biri geldi karşıdaki işeme yerinde işemeye başladı ve ara da da arka kısmına  dönüp bulunduğum kabine doğru bakıyordu tarzına beğenmemiştim sikini gözler önüne serdi büyüktü ama temiz değildi beklemeye devam ettim
biri daha geldi öteki derhal çıkıp gitti efendi birine benziyordu sikini gözler önüne serdi bana deminkine nazaran küçüktü ama hoş gözüküyordu kapıyı açım yanındaki işeme yerine gidip dikildim işer gibi yaptım tabi sikine bakıyordum oda oksuyordu sikini yine gözlerine bakarak kabine yöneldim ama kapıyı kapatmadım bana bakıp yanıma geldi ne istiyorsun dedim. göt dedi olur , yerin varmı dedim yok burda yapalım dedi olma dışarda yapalım deyip gel dedim beraber çıktık n saat aksam 19 sularıydı her yer karanlık olmuştu bir parkın en kuytu yerine gidip burası iyi dedim ve sikini çıkartarak ağzıma verdi yalamaya başladım kokusu tadı harikaydı yaladıkca da kafası şisiyordu iyice irileşti boşalacağım dedi ben istifimi bozmadan devam ettim yalamaya sonra ağzıma boşaldı boğulacak gibi oldum israf etmeden yuttum hepsini yalamaya devam ettim kısa bir vakit sonra yine sertleşti ben arkamı dönüp önünde domaldım götümü tükmüğüyle ıslattı ve sikinin başını götüme sürtmeye başladı yine tükmükledi yine sürterken çok hoşlanmıştım ve aniden götüme nasıl yüklendiyse sonuna kadar girdi içime ama ben bir kez çığlık atmışım öylece kalakaldı sonra yavaş yavaş çıkıp yine girmeye başladı uçuyordum havalarda aşağı yukarı on dakikada girdi çıktı götüme gütümün parçalandı sanıyordum ki içimde sıçaklığını hissettim bı sıcaklık beni de bitirdi temizlenerek oradan ayrıldık o kişiyle birkaç kez daha görüştük onu da daha sonra anlatmak istiyorum tabi bu yaşadığım yayınlanırsa kendinize iyi bakın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir