Bakire Kızın Daracık Amcığı

Daha önce bir çok am sikmiş biri olarak söylüyorum, avrupalı Kızlar bu seksi daha iyi yapiyorlar arkadaşlar. Ağızlarına alıp sakso çekmeleri zaten. Sizleri kendilerine hasta ediyorlar.. Tayland kızları bu konuda daha iyi olsalarda… Rus kızların saksoları daha bir ön planda oluyor.

Selamlar, ben Metin. 21 yaşındayım ve Üniversite öğrencisiyim. Size başımdan geçen, belkide hayatımın en güzel vakasını anlatacağım. Üniversitede ilk sene sınıfımdan bir kızla çıkmaya başladım. Oldukça muhafazakar biri olan kız arkadaşım hiçbir şekilde ilişkiye bile müsade etmeyen birisi idi. Ondan hoşlanıyordum, onunla sikişmek istiyordum ama o herşeye kapalıydı. Aslına bakarsanız onu sevdiğim amacıyla sabrediyordum, nasıl isterse öyle davranıyordum. Beraber bu şekilde bir senesi geçirdik. Yavaş yavaş el tutmalar da başlamıştı bundan sonra.

İkinci katagoride ben iki erkek arkadaşımla beraber ev kiralayıp eve çıktım. Kız arkadaşıma karşı içimdeki duygular de iyice artmıştı. Arada sırada bize geliyor, beraber yiyip içiyor, sohbet ediyorduk. Bu arada ben hala onun tav olmasını bekliyordum. Onunla sikişmek istediğimi detaylı şekillerde ona belli edip ondan reaksiyon bekliyordum. Başlarda çok çok utanıyor, ben bu konuyu açtığımda derhal değiştiriyor, kalkıp gitmek istiyor. Konu sekse gelince benden düpedüz kaçıyordu. Bu şekilde iki – üç ay daha geçti. Emindim ki, bundan sonra O da sikişmek istiyor ancak belli etmiyordu.

Yine birgün kız arkadaşımla evde oturuyorduk, arkadaşlarım okuldaydı ve biz yalnızdık. Konuyu tekrar sekse getirdiğimde bana, “Çok merak ediyorum, delik çok ufak, penis vajinaya nasıl giriyor?” diye sordu. Biraz anlattım, utandı ve tekrar konuyu kapattı. Kız arkadaşım istediğim tava nihayet geliyordu. Onu sikmeyi o kadar çok istiyordum ki, anlatamam. Derken vizelerimiz başlamıştı ve evde ders çalışıyorduk. Salonda, soba yandığı amacıyla ev arkadaşlarımda vardı. Malum öğrenci evi bulunduğu amacıyla tek bir soba yakıyorduk. Kız arkadaşım vize olacağımız dersten bişey anlamadığını söyledi, ben de anlatmaya başlamıştım. Ben anlatıyordum ancak kız arkadaşım dinlemiyordu, sıksık elimle oynuyor, elimi ısırıyor, canımı yakmaya çalışıyordu. Baktığımda gözlerinden anlamıştım, hazırdı bu kez…

Diğer odaya gelmesini işaret edip, çıktım odadan. Biraz sonra geldi. Hiç birşey konuşmadan öpüşmeye başladık. Deliler gibi öpüşüyorduk. Dilimi resmen yerinden çıkarmak istercesine emiyordu. Öpüşme faslından sonra biraz konuşmaya başladık. Başını kucağıma koymuş, hayran hayran bana bakıyordu. İpler benim elimdeydi bundan sonra, Onu deli edecektim. Kazağının yukarıya sıyrılıp göbeğinin açıldığını farkettim. Vakti gelmişti, icraata başlamalıydım. Önce göbeğine ufak öpücükler kondurmakla başladım, derken göbeğini yalıyordum bundan sonra. Kız arkadaşım kıvranıyor, hafiften inliyordu. Ben yalamayı hızlandırdım, ancak yalnızca göbeğini yalıyordum, ileri gitmiyordum. Biliyordum devamının geleceğini, acelem yoktu, Onun iyice tahrik olmasını bekliyordum.

Ben göbeğini yalamaya devam ederken, elini pantolonumun üstünden sikime attı, sıkmaya ovalamaya başladı. Sonra doğruldu ve uzanıp bacaklarını açtı üstünde pantolon vardı. Gözlerime (Hadi bundan sonra!) dercesine bakıyordu. İkimiz de giyinik bir şekilde bacak arasına yerleştim ve yarrağımı amına dayadım. Aslına bakarsanız Onu bir seferde soymayı o kadar çok istiyordum ki, ancak kararlıydım, Onu çıldırtacaktım. Pantolon üstünden amına sürtmeye başlamıştım. İnanın o durumu hiç gözümün önünden gitmiyor. Kız arkadaşım sürtünmeden bile aşırı beğeni alıyordu. İstediklerim, beklentilerim yavaş yavaş gerçekleşiyordu işte.

Sürtmeye devam ederken, kız arkadaşım, “Pantolonunu çıkartırmısın? Bu şekilde acıyor.” dedi. Pantolonumu çıkardım, boxer kalmıştı üstümde. Tekrar dayayıp sürtmeye başladım. Bisüre sonra kız arkadaşım da kendi pantolonunu çıkardı. Ben boxerla o külotla, hiç birşey olmamış gibi tekrar dayandım ve sürtmeye devam ettim. Bana boxerımı çıkarmamı söyledi. Çıkardım. Kızarkadaşım yarrağımı eline aldı ovmaya başladı. Ne gerçekletireceğini bilmez bir haldeydi, ağzına almasını söyledim, iğrendi, “Olmaz, yapamam!” dedi. Tekrar üstüne çıktım sürtünmeye devam ettim.

Kız arkadaşım kendi külodunu çıkarmaya çalıştı. Ben ellerini tuttum ve engel oldum, çıkarttırmadım. Esasında amını çıplak görmek amacıyla deli oluyordum, ancak biraz daha azdırmak amacıyla bekliyordum. Yalvarmaya başladı, “Dayanamıyorum bundan sonra, nolur… Hiç olmazsa bir kerecik değdir, yalnızca bir kere!” dedi. Kız arkadaşım işte kıvamını bulmuştu. “Pekiyi.” deyip çıkardım külodunu. Nezamandır hayalini kurduğum am çırılçıplak karşımdaydı bundan sonra. Amı beğeniten sulanmıştı, amının etrafı bile sırılsıklamdı. Amını elimle ovmaya başladığımda kızarkadaşım uzanmış, resmen kıvranıyordu. Az sonra, “Hadi bundan sonra değdir, nolur…” dedi. Yarrağımı evvelce bacaklarında gezdirdikten sonra amına değdirdim. Öyle bir Ohh’ladı ki, halen kulaklarımda, sanki aleve buz değdirmiştim.

Yarrağımı bastırmıyordum, yalnızca amının ağzına sürtüyordum. Kız arkadaşım iyice delirmişti, “Az birşey sok amacıylae!” diyordu, ben yapmıyordum. Sonra çekildim ve ani bir hareketle amını yalamaya başladım. İlk başta yalamama karşı çıktı, ancak beğeniini alınca kafamı sanki amına sokmak istercesine bastırmaya başladı. Ben amını yalarken O titremeye ve kasılmaya başladı, boşalacağını anlamıştım. Amını yalamayı dahada hızlandırdığımda sarsılarak boşaldı, inleyerek orgazm oldu. Adeta kendini yitirmiş gibiydi, inlemeleri salondaki arkadaşlarım duyacak diye çok korkmuştum. Daha evvelce hiç boşalmadığı ancak çok da hoşuna gittiği belliydi.

Selpak’la O amını sildi, ben de ağzımı. Sonra yarrağımla oynamaya başladı. Daha sonra  beni üstüne çekti ve yarrağımı tutarak amına götürdü. Bu sefer kendisi sürtüyordu yarrağımı amına. Birkaç kez bastırarak yarrağımın başını amına sokmayı denedi, ancak kurpkuru yarrağın daracık amcığa o şekilde girmeyeceğini bilmiyordu. “Bir saniye…” deyip yarrağımın başını tükürükledim, biraz da sevgilimin amına tükürük sürüp, “Şimdi dene!” dedim. Tekrar denediğinde yarrağımın kafası girmişti. Eliyle yarrağımı sıkıca kavramış, gerisini sokup sokmamakta kararsızdı. Devam etmesi durumunda kızlığı gidecekti. İkimiz de heyecandan ve korkudan hareket etmeyen kalmıştık.

Gözlerime derin derin baktıktan sonra, yarrağımı tutmayı bıraktı ve “Senin olmak istiyorum, hadi yap!” dedi ve gözlerini kapattı, nefesini tutarak beklemeye başladı. Yarrağımı biraz bastırdım. Başta çok zorlandım, amı çok dardı. Ve işin kötüsü kız arkadaşım bağırmaya başlamıştı, ağzını kapadım. Amına öyle bir yüklendim ki, yarrağım dibine kadar girdi. Sanki amının içersinde biryerler yırtılmıştı, korktum açıkçası, bişey olacak diye. Artık içersindeydim, bir buçuk sene hayalini kurduğum amcığın içersindeydim! Amı o kadar dar ve sıcaktı ki anlatamam. Kız arkadaşım bağırması durmuştu, elimi ağzından çektim ve yavaş yavaş amına sokup çıkarmaya başladım. Kız arkadaşım beğeniten inliyordu bundan sonra. O inledikçe ben de hızlanıyordum. Bu şekilde oldukça sikiştikten sonra, kız arkadaşımın sesi tamamiyle kesildi ve boşaldı. Ben de gelmek üzereydim, kanlanmış yarrağımı amından çıkardım ve göbeğine boşaldım.

Ogün kız arkadaşımın daracık amını üç kere daha siktim. Tabi ki amına boşalmıyordum, son saniye yarrağımı amından çıkarıp öyle boşalıyordum. Daha sonra  bizi çok güzel günler bekliyormuş. Kız arkadaşım arasıra bizde yatılı kalmaya başladı. Sabahlara kadar sikişiyorduk, ancak ilk günkü gibi hazırlıksız değildim tabi ki, prezervatifleri kutuyla alıyordum bundan sonra.

Evet arkadaşlar benim itirafım da bu işte. Bakire kız sikmek çok beğenili oluyor valla. Hem bakirelerin amcıkları taze ve daracık oluyor, hemde çok azgın oluyorlar

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sikis hikaye porno

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir