Bakire Sevgilimi Bozdum

Merhabalar. Bakire sex hikayeleri Ben Aydın Söke’den Ramazan. Sizlere kız arkadaşımla aramızda geride bıraktığımız o efsane zevkli dakikaları anlatacağım. Çünkü daha evlenmeden ilk defa bir kızın bakireliğini bozdum ve onunla beraber oldum. Ben Söke merkez de oturuyorum Selin de bizim bir arka mahallemizde oturuyor ama birbirimizi uzun vakittir da tanıyoruz. Selin sarışın fiziği yerinde güzel bir kız. Bölgenin vermiş bulunduğu rahatlıktan ötürü da genelde açık giyinen ve seksi fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan bir kız. Tabi kaşarlılığını anlatmama lüzum yok. Ufakken bu kadar güzel değildi ne olduysa liseden sonra oldu ona da. Arkadaş etrafı de azgın kızlarla doluydu. Hatta Selin’in lezbiyen bile olma ihtimalini düşünüyordum.

Çünkü sıksık açık giyip kaşar tavırları ile her bireyin gözünü üstüne çekmişti. Ben bir gün Selin2le dışarıda karşılaştığımda onunla baya sohbet ettim ve sonra onun numarasını alıp eve geçtim. O gün mesajlaştık biraz. Gece yarısı da mesajlaşırken ara ara husus gelişen saatlerd sevişmeye geliyordu. Bana hiç temasa girip girmediğimi falan sordu. O da bakireymiş. Bana bunu söyledi. Biz gece yarısı bu kadar seksi sohbetlerden sonra sevgili olmaya karar verdik. Çünkü o muhabbetlerden sonra onunla sikişmesem olmazdı. Ben annemler evde olmayacağı amacıyla Selin’i eve çağırdım. Bize geldiği zaman üzerind kısa bir şort ve dekolte bir tişört vardı. Ben de esasen direkt odama götürdüm.

Biz odada yan yana otururken normal sevgili gibi muhabbetlerimizi yapıyorduk. O sırada ben biraz daha yaklaştım ve elimi güzel bacaklarına koydum. Onunla sohbet eder iken bir yandan da yavaş avaş bacaklarını okşamaya başladım. Biraz devam edince soluk alış verişi değişti. Sonra ise elini elimin üstüne koydu ve okşamaya o da destek oldu. Sonra da elimi tutup bacak arasına götürdü. O an da ben hafif ıslanmış amını hissettim ve orta parmağımla okşamaya başladım. Sonra da öpüşmeye başladık. Öpüşürken bir yanan bacaklarını ve amını okşuyordum. Boynunu falan da yalarken elimi tişörtten içeri sokup göğüslerini okşamaya başladım. Bu zevke çok dayanamadım ve üzerini çıkarıp göğüslerini yalamaya başladım. Sonra da yatağa yatrıdım ve boynundan başlayıp amına kadar yalayarak geldim. Sonra ise şortuyla iç çamaşırını çıkardığımda kılsız ter temiz amcığı karşımdaydı. biraz amını okşayıp meme uçlarını sıktım ve zevke gelince de sakso çektirdim. Sonra amına yarrağımı vurdukça zevke geliyor sok diyordu. Bende dayanamayıp ucunu sokayıp derken aniden yarısını soktum. O an kızlığı bozuldu ama umrunda değildi devam et diyordu. Bende bu zevke çok dayanamayıp girdim ve onunla ilk bugünümüzde 4 defa beraber olduk. Kızlığının bozulması umrunda değildi. Çünkü nerdeyse bundan sonra her gün sikişiyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir