Bankacı Kadını Siktim

Merhabalar, arkadaşlar hep bankacı bir kadın sikmek istiyordum..

O günden sonra hep onu düşünmeye başladım.Bankadaki durumu gözümün önünden hiç gitmiyordu.Hep gözgöze geliyorduk.Aramızda 18 yaş fark olmasına karşın onunda beni arzuladığını hissediyordum.Akşam herkes çıktıktan sonra kalıyor beraber sohbet ediyorduk.Bakire olduğunu ön görü ederek kendine sordum.Bakire olduğunu ama kendisinin bu tür tabularının olmadığını söylediüinde bayağı şaşırmıştım.Onu sikmeliydim ama nerede nasıl. Bu arada karım da şüphelenmeye başlamıştı.Ama konduramıyordu.Kızın benimle bir gönül temasına girebileceğine olasılık vermiyordu.Ama onu kısa süreli sıkıştırmalar memelerini ellemeler yetmiyordu.Bir hafta sonu bankaya bana yardım etmesi amacıyla çağırdım.Cumartesi günü saat 10 gibi bankaya geldi.Yine öpmeye başladım bundan sonra oda alışmaya başlamıştı.Ben koltuğuma oturdum.Onu kucağıma oturttum.Öpmeye devam ettim.Sikim dimdik olmuştu.Oda hissetti. Ben bir elimle memesini okşarken başka elimlede amını karıştırıyordum.Oda yavaş yavaş elini sikime doğru götürdü.Ve dışından okşamaya başladı.Fermuarımı açtım sikimi dışarı çıkardım.Avuçlarının arasına almasını istedim minicik elleriile sikimi okşarken aldığım zevki anlatamam.Ayağa kalktım onu koltuğa oturttum.Bacaklarını iki yana iyice açtım birini omuzuma aldım amı tabak gibi karşımdaydı.Kilodunu yana doğru açtım.Amı mükemmel görünüyodu.Resmini görünce hak vereceksiniz.Dilimi gezdirmeye başladım.Emiyordum.Başımı 2 eliyle amına bastırıyordu.Nasıl Bağırdığını anlatamam.

Uzunca bir sure amını götünü yaladıktan sonra sarsılarak boşaldı.Suyunun tadı hala damaklarımda. Telefon sesi ile irkildim.Karımdı namacıyla bu kadar geç açtığımı sordu.Tuvaletteydim dedim halbuki amın tadından kendimden geçmişim.Artık benimde boşalmam lazımdı kasıklarım patlayacaktı nerdeyse.Ağzına alırmısın dedim.nasıl yapılacağını bilmiyorum dedi . .

Sikimi ağzına götürüp yalaması emmesi ğerektiğini söyledim.Koltuğa oturdum.Minik elleri ile sikimi okşamaya başladı.Önce bir baktı sonra başına bir buse kondurdu.İncitmekten korkuyor gibiydi.O kadar özen ile öpmeye başladı.Sonra bir dil darbesi bir daha bir daha gözlerimi kapamış kendimden geçmek üzereydim.Ağzının sıcaklığını sex hikayeleri

hissediyordum.Dil darbeleri beni mahvediyordu.Sikim iyice şişmişti.Boşalacaktım.Ama ağzına boşalmak amacıyla daha çok erkendi.Bu yüzden ağzından çıkarıp elime boşaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir