Canım Abime Sakso Show

Slmlar, Arkadaşlar ben Lise son Öğrencisi Sibel, daha önce yine hikayelerim mevcut sitede bir çok zaman hayatımı seks yaparak geçiriyorum! Çünkü yarrağın tadını aldıktan sonra onsuz yaamayacağımı anladım:) İlk olarak abimle Banyoda Sex yaptığımız günü anlatmak istiyorum sizlere abim çok yakışıklı bütün kız arkadaşlarım onunla birlikte olmak istiyordu. Bende kıskanc biri olduğum için onun olmaya karar verdim. Bizim ailede seks konularında hiç kimse rahat değildir. nedeni ise tutucu bir ailemiz sahip olunan ve bu sebepten ötürü de bırakın seks gerçeklştirmeyi sevgili dahi yapamıyoruz. 4 kardeşiz bir abim ve iki adet de kız kardeşim daha sahip olunan. Bu arada abim akli dengesi yerinde olmayan biridir. ancak bu çok çok bir şey değil bunun amacıyla tedavi de gördü. Bize ve ya etrafa karşı rastgele bir zararı yoktu. ama abim yaşamı süresince bu tür olacaktı ve her vakit ona göz kulak olmamız gerekecekti. Abim benden 2 yaş büyük. Onun bu durumu bizi çok aşırı üzüyordu. diğer kardeşlerim de evlenince abime göz kulak olma işi evde bana kalmıştı. nedeniyse annem ve babam da çalışıyordu. Günlerim sıksık onunla birlikte geçiyordu. ama abimle vakit geçire geçire en sonucunda ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu gerçekte önlenemez bir şeydi. bundan bu tür abimi istemeye başlamıştım. Nasıl olsa bu yaptıklarımızı unutur aileme de hiçbir şey söylemez diye düşünüyordum. Sonuçta buna sadece benim değil onun da gereksinimi vardı.

Bir gün abim duş alabilmek amacıyla banyoya girdi. Bu greksinimlerini kendisi görebiliyordu. ancak ben onun yarağını görebilmek amacıyla yardım etme bahanesi ile banyoya girmek istedim. Bir detaylı cesaret edemiyordum buna. En sonucunda tam girmeye karar verdim kapıyı yokladım ki abimin kapıyı içeriden kilitlediğini fark ettim. Bu duruma aşırı sinirlenmiştim. Ne dersem gerçekleştireceği amacıyla abi kapıyı aç diye bağırdım. iki dakika sonra kapı açıldı ancak abim beline havlu sarmıştı. Ben bir hışımla banyoya daldım. ancak abim çok utanmış şaşkın şaşkın yüzüme bakıyordu. gerçekte abimin içeride bir şey yaptığı yoktu ama annemler ona kardeşini dinle kızdırma diye telkinde bulundukları amacıyla hatalı bir şey yaptığını zannediyordu.

Abimin bu durumu beni gerçekte baştan çıkarmıştı. Abi şimdi bir şey yapıcam ancak aramızda kalacak hiç kimseye söylemek bulunmaz tamam mı dedim. sırf başını sallayarak korku dolu gözlerle bana bakmaya başlanmıştır. gerçekte biraz sonra aşırı haz alacaktı ama o bunu bilmiyordu işte. derhal elimle havlusunu çözdüm. ilk olarak itiraz etmek istedi ancak tekrar de bana karşı koyamadı. şimdi yıkan dedim evvelce olmaz dedi ama gene ben sinirlenince anadan doğma bir biçimde karşımda yıkanmaya başladı. Onun bu durumu beni aşırı etkilemişti. Resmen tahrik olmuş ve bundan sonra abimi istemeye başlamıştım. Baktım olacak gibi değil dur sen yıkanamıyorsun seni ben yıkayayım dedim. derhal yanına gittim ve ellerimle bir yandan yıkamaya bir yandan da abime dokunmaya başladım.

bundan bu tür daha da ileriye gitmeye ve yarağını okşamaya başlamıştım. Tabi ben okşayınca abimin yarağı da harekete geçti. Her ne kadar aklı yerinde olmasa da erkekti ve ben dokundukça yarağı kalktı. çok büyükte siki vardı onu öyle görünce iştahım kabardı. Sik desem sikemezdi ama en azından onun yarağını ağzıma alabilirdim. derhal ben de soyundum banyoda ve suyu açarak abimin önünde diz çöktüm. Yarrağını biraz avuçlarımın içersinde okşadıktan sonra ağzıma almaya başladım. Abimin beğeni aldığı her durumunden dikkat çekici oluyordu ki inlemeye bile başlamıştı. Yarrağını neredeyse taşaklarıyla birlikte ağzıma alacaktım o kadar azmıştım anlayacağınız. Hızlandıkça hızlandım ve en sonucunda da abim ağzımın içerisine patladı. O azgınlıkla abimin döllerini bir damlasını dahi zarar etmeden yuttum. O gün ben de abim de çok beğeni almıştık. bundan sonra her banyoda bunu yapıp abimi rahatlatıyordum ve bu ikimizin içersinde bir giz şekilde kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir