deLice Kendimi Parmaklıyorum Banyoda

Mrb.. Ben 18 yaşında yeni girdim, daha önce Hiç sex deneyimim olmadığı için Banyoda devamlı kendimi mutlu etmeye Çalışıyorum.. Ama artık amcığım yarrak istiyor bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.. Daha önce amımla götüme Salatalık sokarak mutlu oluyordum.. Ama son zamanlar bu azgınlığımı durduramıyorum..

Selamlar arkadaşlar benim ismim Banu 18 yaşındayım şimdilik ama çok azgın bir yapım var günlük mastürbasyon yapıp kendimi boşaltmadan rahatlayamıyorum. En güzel boşaldığım sex hikayemi anlatacağım. Geçen zamanlarda bir kafeye gitmiştik kızlarla benim azma saatlerim gelmişti tekrar kendimi boşaltmam lazımdı derken kızlarla muhabbet eder iken yan masadaki erkeklerin bize baktığını fark ettik. İçlerinden birisi de azgın duruyordu öyle bakışları vardı ki. Kendimi tutamismim buna işaretler yapmaya başlismim beni sik dercesine.

O da çok hevesli şekilde onaylamıştı yanıma gelip biraz konuşabilir miyiz dışarıda dedi bende kabul ettim derhal. Dışarı çıktık bekle burada arabamı alayım derhal geliyorum dedi. Beklerken amcığım sel gibi olmuştu öyle beğenie gelmiştim ki bundan sonra sikilmeyi bekliyordum. Güzel bir araba gelip yanımda durdu kapıyı açıp atla dedi derhal atlismim arabaya. İçeri biner binmez nerede yapabiliriz diye sordu bana. Ben derhal burada yapalım daha çok dayanamıyorum dedim.

Burası olmaz dedi gülerek 10 dakika sabret bir yer biliyorum dedi. Yola koyulduk süratli bir şekilde beni dile getirdiği yere götürüyordu nihayet gelmiştik burası mı dedim ve evet burası dedi. Tişörtümü çıkarttım derhal bunu görünce oda çıkartmaya başladı derhal çırıl çıplak kaldıktan sonra kucağına atlismim. Bana daha evvelce yaptın mı dedi hayır ama kızlığım sorunlu dedim. Bunu duyunca arabanın yan cebinden kondom çıkartıp sikine taktı rahat rahat sikişebiliriz dedi.

Sikinin üzerine oturdum ve zıplamaya başlismim ilk defa amcığımın amacıylae bir yarak alıyordum ama verilen beğeni his muhteşemdi dünyanın en güzel şeyi o sikin içimde olmasıydı o an benim amacıyla beni arkaya domaltıp sikmeye başladı ben oldukça boşalmıştım koltuklar batmıştı bundan sonra. Ama ikimizin de umurunda değildi beni biraz siktikten sonra gitmemiz lazım diyip boşaldı üstümüzü giyinip geri döndük. İlk sex hikayem oldu o gün ve ilk defa o kadar beğeni aldım. Bana daha çok beğeni yaşatmak ister misiniz derhal .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir