Düğün Sonrası Beni Sikti

Merhabalar,

Arkadaşlar bugün sizlere başımdan geçen gerçek bir olayı anlatmak istiyorum. Ben 25 yaşında olgun bir bayanım. Daha önce evlenmedim, ama bakire değilim İstediğim erkeklerle beraber oluyorum. Herneyse konumuza dönelim.

Kuzenim beni arzuluyordu biliyordum benden 3 yaş küçük olmasına raümen oda  yakışıklı bir genç ama ben onunla beraber olmak istemiyordum düğün sonrası. Evlere gidip yemek falan derken Gece oldu herkes uyumaya gidiyordu. Bende bir duş alıp yatmak istedim.. Banyoya girdim İç çamaşırlarımı çıkarttım kapı aralıktı.. Yıkanıyordum kapının sesini duydum ama aldırış etmedim.

Kim olabilirdi ? Kuzenim sarhoş sarhoş dolaşıyormuş.. Odaya gittiğimde yatağıma girdim yine kapı sesi ve kuzenim yanıma uzandı. Bende sarhoştur diye birşey demedim misafirlikteyiz zaten. Ayıp olur gibisinden ama kuzenim rahat durmuyor kilodumu indirmeye çalışıyordu ona dur desemde hayır benim olmadını istiyorum artık. Buna bir son verelim.. Nerdeyse ağlayacak bana yalvarıyordu.. Ben bu halinle senle sikişmem! git ayıl öyle gel diyince gözler fal taşı gibi açıldı..

Daha sonra neler oldu neler: ) part 2 de devam edeceğim..

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • en güzel porno hikaye
  • en yeni sexs hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir