Dul Ev Sahibimi Sikiyorum

Merhabalar, Ev sahibi olan arkadaşlar vardır aramızda ama bu kadın bir başka, iş nedeni ile başka şehire gittim ve ev aramaya çıktım emlakcı falan derken evi buldum.. Öncelikle giderken içimde birşeyler kopuyordu hala hala derken eve vardık sonunda İçeri girince oda ne… Aman tanrım bu ev için değil hatun için hergün o parayı verebilirdim dul ama bakımlı.. Milf tarzında bir hatun taş gibi duruyordu evi gezdik ettik benim aklım onda kalmıştı.. Onunkide bende kaldı çünkü sex hikayemi okurken bana hak vereceksiniz..

Selamlar ben Emre 32 yaşında bekar bir erkeğim. Uzun bir vakittir takip ettiğim hikayelerden sonra sizlerle evvelceden yaşadığım fakat hiç unutamadağım seks maceramı paylaşmak istedim. Ben bundan 2 sene evvelce iş sebebiyle bir vakitliğine gittiğim İstanbul’da yaşadığım bu seks hikayemde olağanüstü bir beğeni aldım. Umarın benim aldığım beğenii sizde alır ve hikayemi beğenirsiniz. İstanbul’da kısa bir vakitde kalsam kendime bir ev tutmam gerekiyordu zira otel ortamlarından çok hoşlanan bir insan değildim. Bu yüzden derhal ev arayışlarına başladım. Daha sonra iş yeriminde sayesinde kendime kalacak bir ev buldum. Ev eşyalıydı ve ev sahibi benim gibi gençti. Biraz çapkın biri olduğumdan maceraya atılacağım günlerin beni beklediğini fark etmiştim.

Eve taşındıktan kısa bir vakit sonra ev sahibim olan genç ve bekar bayanla tanıştım. Gözde benim genç ve güzel ev sahibimdi ve benim derhal üst katımda oturuyordu. Bu hali çok sevmiştim bana eğlence çıkmıştı. Aşk meşk işlerinde pek iyi olmadığımdan ben buna eğlence olarak bakıyordum. Gün geçtikçe Gözdeyle daha da yakınlaşmaya başlamıştık. Anlamaya başladım ki Gözde bana karşı hisler besliyordu. Ben ona yalnızca cinsel anlamda yakınlaşmak isterken Gözde bana aşık olmaya başlamıştı. Ben bu kısa vakitte onunla ne kadar beraber olursam o kadar iyi olur diye düşünüyordum. Bir gün onu evime çağrı ettim baktım ki gerektiğince iyi hazırlanmış. Seksi kıyafetlerle evime gelmişti.

Birlikte güzel bir yemekten sonra film izlemeye başladık. Gözde anın Romantikliğinden gerektiğince etkilenmişti. Bende bunu fırsat bilerek ona daha çok yaklaşmaya başladım. Ben yaklaştıkça Gözde kendinden geçiyordu. Çok güzel anlar yaşayacağımız belliydi. Battaniyenin altında Gözdenin bacaklarını okşamaya başladım. O kadar seksiydi ki beni benden alıyordu. Daha sonra bacaklarından göğüslerine doğru ilerledim. Gözde kendini bana bırakmıştı. Artık onunla istediğim şekilde seks paylaşımında bulunabilirdim. Onu battaniyenin altında deli gibi siktim. O kadar güzel bir amı vardı ki beni benden almıştı. Gözdeyle beraber seksin en güzel halinu yaşamıştık. O gece Gözdeyi sabaha kadar siktim ve kaç kez boşaldığımı unuttum.

One Reply to “Dul Ev Sahibimi Sikiyorum”

  1. Merhaba . 30 yaşındayım. Olgun bayan ile tanışmak istiyorum.
    Arayın görüşwlim. Gizlilik ilk şartım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir