Eniştem Beni fena becerdi

Merhabalar Adım esma. Bundan tamı tamına 1 yıl öncesiydi. 19 yaşlarında yetişkinliğe yeni ismim atmıştım. Göğüslerim,kalçalarım yavaş yavaş belirmişti. Göğüslerim çok sertti. Kendimle ilgilenmeyi şahsımi aynada dakikalarca incelemeyi çok seviyordum. Artık çocuk değildim. Doğal olarak da şahsım kadar karşı cinsel de izliyordum. Bazı arkadaşlarım bir erkekle sevişmenin ve sikişmenin dünyanın en tatlı şeyi bulunmuş olduğunu söylüyorlardı.

Tabi ben şahsımi bir erkek doğrulusunda sikilirken hayal etmeye başlismim. Hayali bile çok tatlıydı. Yarıyıl tatilinde Erzurum?A teyzemlerin yanına gitmeyi istediğimi söyledim anneme. Kabul ettiler. Teyzem 25,eniştem 30 yaşındaydı. Teyzemin bir oğlu ve bir kızı vardı. Beni terminalde eniştem karşıladı. Hava çok soğuktu. Hemen eve gittik ve yemek yedik. O gece biraz üşüdüm. Teyzem beni hala tam bir çocuk gördüğünden çok rahat davranıyordu. Bir gece rüyamda eniştemin beni siktiğini gördüm. Çok tatlıydı.Uyandım,acaba aslen eniştem beni siker mi diye düşündüm. Sikilmenin de ne bulunmuş olduğunu tam bilmiyordum ama yeniden de hem merak ediyor aynı zamanda vurdurmak istiyordum. Eniştemin siki nasıldı acaba. Bigün bunları izlemeye kara verdim. Çocukları uyuttular. Hepimiz yatıyoruz deyip odalarına geçtiler. Hemen kapılarına yanaştım,kapı aslına bakarsanız yarı Aralıktı. Birazcık sonrasında sesleri gelmeye başlamıştı. Teyzem inliyordu. Bunun beğeniten bulunmuş olduğunu daha evvelce arkadaşlarım anlatmıştı. Adamın siki fakat yavaş yavaş girerken sik bir de kalınsa hanım o anda garip beğeni alır ve nerdeyse bağırırmış. Teyzem de bağırıyordu sanki. Sezdirmeden baktım. Teyzem elleri ve dizleri üstünde öne doğru eğilmişti. Oda her şeyi görebileceğim kadar aydınlıktı. Eniştem arkasından teyzemin amını düdüklüyordu.

Çok güzel bir görüntüydü. Öyle fena olmuştum ki bu tür bir şeyi ilk kere görüyordum. Eniştemin o çok uzun olmayan sadece bilek kalınlığındaki yarağı teyzemin amına girdikçe ben şahsımi kaybediyordum. Dayanamayıp oradan ayrıldım. Yattım ama uyumak ne mümkün. İlk defa görmüştüm fakat korkmamış, ürkmemiş ben de istemiştim.Ertesi gün onlar oldukça neşeli bir şekilde duş aldılar ve eniştem işe gitti. Benim bu hali anlamayacağımı düşündüklerindendir herhalde çok rahat davranıyorlardı. Neyse ben onların bilgisayarından internete girdim ve ayıp şeylerin bulunduğu siteleri bulup resimlere baktım. Her şeyin en detaylı şekline kadar incelemesini yaptım. Bir sitede karşıma genç bir kızı siken orta yaşlanmış bir adam görmüş oldum beni iyice azdırdı.

Esasen eniştemi istiyordum. Bu da üzerine tuz biber olmuştu. Amımla yavaş yavaş oynamaya da başlamıştım. Bakireliğin de ne bulunmuş olduğunu öğrenmiştim. Ama enişteme şahsımi sikilmek amacıyla yapamayacağım yoktu. Birkaç gece daha onları izledim. Gene nete girmiştim,o sitelere bakıyordum ki içeri aniden eniştem daldı ve derhal bilgisayara baktı. Elim kolum bağlanmıştı. Zaten bilgisayardan da çok anlamıyordum. Ekranda tekrar genç bir kızı siken o adam vardı. Eniştem şok olmuştu. Derhal bilgisayarı kapattı. Teyzem çocuklar parktaydı. Beni salona çağırdı. Yerin dibine geçmiştim fakat salona da gittim. Yanına oturttu. Sanki bilmiyor muşum benzer biçimde hayır çok iyiyim dedim. O da benim bugün adetim başladı dedi. O ne demek dedim. Yakında anlarsın dedi. Sen anlat dedim. Anlattı ve akşam yattık. Ertesi gün akşam yemeğinden sonra teyzem ben çok yorgunum deyip erkenden yattı. Doğal benim aklım fikrim eniştemde. Acaba geride bıraktığımız günkü benzer biçimde yaparmı diye düşündüm. Amımın amacıyladen sanki bir şeyler akmıştı. Amımı birazcık okşismim,müthiş bir duyguydu Birden eniştem benim odama geldi. türk seks hikayeleri

Bana öğüt etmeye başladı. Beni anladığını ama şimdilik bu tür şeylere hazır olmadığımı falan anlattı. Ben çok utanmıştım bir ihtimal fakat fırsat bu fırsat diye düşünüyordum. Onları onlarca kere izlediğimi ve çok etkilendiğimi,meraktan o resimlere baktığımı anlattım. Bana yardım etmesi gerekliliğini söyledim. Bak sen dedi. Saçlarımı okşadı. Yanağıma bir öpücük kondurdu. Elini;yüzümde,boynumda,açık olan omzumda yumUşakça gezdirdi. Daha sonra hafifçe yeni dikleşen göğüslerime dokundu. Kalbim duracaktı ki kapı açıldı ve teyzem çocuklarla geldi. Sonrasında ben odama kaçtım. Tane görmeye yeni başladığımdan teyzem bana hasta mısın diye sordu.

Nasılsın dedi. Eh işte dedim. Yanıma oturdu ve beni tekrar okşamaya başladı. Ben yalnızca bekliyordum. Üzerimde atlet ve külottan öteki bir şey de yoktu. Atletimi yavaşça çıkardı. Ben utanır şeklinde oldum bana fısıltıyla utanmamamı söylemiş oldu. Bunun normal ve çok güzel bulunmuş olduğunu fısıldadı. Ben çıldıracaktım. Bakireyim dedim. Güldü. Atletimi çıkarınca dipdiri göğüslerimi emmeye başladı. Çok güzeldi. Amım sırılsıklam olmuştu. Beni yatağa uzattı. Kilodumu da yavaşça çıkardı. Ben gözlerimi kapattım. Amımı yalamaya başladı. Ben beğeniten yerimde duramıyordum. Kalçalarımı avuçluyor, okşuyor bazı durumlarda da sıkıyordu. Biraz sonra ben müthiş bir beğenile bağırmaya başlismim. Ağzımı kapattı. Ben bitkin düşmüştüm. Sonrasında o, o görkemli sikini çıkardı. Bana yalamak ister misin dedi. Ben dilimi değdirdiğim anda suratıma teyzeme fışkırttığının benzerini fışkırttı. Hemen gidip temizledim. Döndüm o da sikini pijamasına yerleştirmişti. Ona sikişmek çok güzelmiş dedim. Bana daha bu yarısı bile değil. Sen asıl beğenili kısmınü görmedin dedi. Onu da yap dedim olma dedi. Bakiresin dedi.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • enistem beni becerdi
  • Eniştem beni sikti hikayesi
  • enıstem fena becerdı
  • fena sikti hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir