Eniştemin Orospusu Oldum

Merhabalar,

Uzun süredir sex hikayesi yazmıyordum. : ) Geöen yıl yaz tatilinde neler oldu neler? Biliyormusunuz?? Nerden bileceksiniz ki : ) zaman kaybetmeden, anlatmak istiyorum çnkü şuan hayal ederken bile amcığım Islandı, ama ablama iyi oldu..Kocasınla Sikişemiyor! Kabahati bana buluyordu, halbuki Eniştem çok iyi am ve göt yalıyor. Büyük kocaman Yarrağını heryerimde gezdiriyordu..

Sevgili okurlar hepinize merhaba. Ben 21 yaşında hafif balık etli bir kızım ismim Esra. Benden 4 yaş büyük Sibel isminde bir ablam var. Geçtiğimiz sene ablam çok yakışıklı biri ile evlendi. Eniştemin adı Selim. Selim hem varlıklı hem de çok yakışıklı. Ama ben hiç ablam kadar talihli değilim. Biz İstanbul Anadolu yakasında yaşıyoruz. Ablam ise evlenince Avrupa yakasına taşındı. Ben de yaz tatili gelince bir vakit ablamlara kalmaya gittim. Beni evden Selim aldı. Resmen arabada giderken ettiğimiz sohbette enişteme asılıyordum. Selim mimar ablam ise bir şirkette yönetici asistanı. Evleri villaydı ablama hep özeniyordum. Resmen eniştemi ablamdan kıskanıyordum. Neyse hedefim bu tatilde Selim’i baştan çıkarmaktı. Eve gelip odama çıktım ve belime havluyu sardım odadan çıktım. O sırada eniştemle karşılaştık. Beni şu şekilde bir süzdü ve çok hoşuma gitti. Ben banyodayken ablam geldi ve yatacağını söyledi. Eniştem ve ben yalnız kalacaktık. Ne yapıp edip onu baştan çıkartmalıydım.

Banyodan çıkıp odama geçince havluyu üstümden attım kapıyı da açık bırakarak saçlarımı kurutmaya başlismim. Eniştem beni görsün diye uğraşıyordum. İşe yaramıştı eniştem beni izliyordu. Bir anda odanın kapısında belirdi. Ben de enişte bir şey mi oldu dedim. İçeriye girdi ve sessiz sedasız kapıyı kapattı. Bana Esra bedenine hastayım dedi. Ben biraz şımararak teşekkür ettim. Selim bana doğru yaklaşmaya başladı heyecandan ölecektim. Selim dudaklarıma öyle bir yapıştı ki tahrik olmuştum. Üzerimdeki havluyu atarak dudaklarına yapıştım deli gibi öpmeye başlismim. Selim’de ellerini göğüslerimde dolaştırmaya başladı. bir eli göğüslerimde diğer eli de amımdaydı. Ben derhal Selim’i kendime çektim ve tişörtünü bir çırpıda çıkartıp attım. Azmıştım ve beni sikmesinden diğer ateşimi söndürecek bir şey yoktu. Sırt üstü yatağa uzandı beni de üzerine çekti. Bir yandan memelerimi ellemeye bir yandan da amımı avuçlamaya devam ediyordu. Benim bundan sonra durmaya niyetim yoktu.

Hemen eniştemin şortunu indirdim. Kocaman siki bundan sonra karşımdaydı. O siki amımda hissetmek amacıyla yalvarmaya başlismim. Ama Selim bana bu kadar acele olmayacağını beni beğeniten delirteceğini söyledi.

Boynumdan başlayarak aşağıya doğru öpmeye devam etti. Göğüslerime ve göbeğime indi. Son olarak dili amıma geldi. Dili ile amımı o kadar güzel sikiyordu ki hiç bitmesin istiyordum saçlarından tutup başını amıma bastırıyordum.

Artık aslında kendimle değildim inim inim inliyordum. Selim amımı bıraktı ve dudağıma bir öpücük kondurarak sikini ağzıma verdi. Ben yaladıkça Selim de inlemeye başladı. Onun inleme sesleri beni daha çok kendimden geçiriyordu. Beni yatağa uzattı ve bacaklarımı açtı. Artık vakityi gelmişti o siki içime alacaktım. Yavaş yavaş sokmaya başladı ama ben daha sert olması amacıyla yalvarıyordum. O sırada Selim’in ağzından “seni ikinci karım yapıcam” sözleri döküldü ve ben daha da ateşlendim. Artık bacaklarımı omzuna almıştı ve beni daha da sert sikiyordu. Beni sikerken taşaklarından çat çat sesleri geliyordu ikimizde inliyorduk. Ani bir hareketle beni domalttı. Amıma bu defa arkadan girdi. Saçlarımı da eline doladı ve dudaklarımdan öpmeye başladı çok beğeni alıyordum, beğeniten ölüyordum. İnleyerek beni sikmenin ne kadar güzel olduğunu söylüyordu. Ben de ona ben senin karınım bundan sonra ablamı değil beni sikeceksin dedim. Selim’in nefesi bir anda süratlendi o kadar sert ve süratli sikiyordu ki anlatamam. Bir anda sikini amımdan çıkardı ve sırtıma döllerini boşalttı. O şekilde yanıma uzandı. Yaz tatili vakitsince her fırsatta kendimi ona siktirdim. Ablamın yakışıklı kocası bundan sonra benimdi.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sekx hi
  • yeni sex hıkaye resimli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir