Evli Çiftlerle Birlikte Beraber Fantazi

Merhaba canlaırm, Ben Pelinsu, daha önce Size patronumla İş yerinde Nasıl sikişmiştim anlatmıştım, Yine aynı İş yerinde Tanıdığım bayan arkadaş beni Kocası ve erkek arkadaşının Ortamında Sex yapmak için teklif etti benimde hoşuma gitmişti. Daha önce böyle birşey, yapmamıştım.. Kabul ettim hemen o gece İçin yerinden, ayrıldık ve evlere gidip hazırlıklara baŞladık..
Ben Cansu. 24 yaşında, sarışın, 1.65 boyunda, 50 kilo bir kızım. Geçtiğimiz hafta yaşadığım işyeri seks öyküsünü anlatmak istiyorum sizlere. Bir bayan kuaföründe çalışıyorum. Sürekli hemcinslerimin saçları, tırnakları ve makyajı ile ilgileniyorum. Her müşteriyle ayrı ayrı muhabbet edip onu dükkana bağlamamız gerekiyor. Yoksa o müşteri bir daha basit basit bize gelmiyor. Patronumuzun en çok ilgi ettiği hususta bu. Sürekli bizi gözetleyip müşterilerle diyaloğumuzu denetim ediyor. Aramızda muhabbeti gerektiğince ilerletiğimiz ve sıksık bana gelen bir müşterim var. Ben olmadığım vakitlerde diğer kimseye saçlarını elletmiyor. İsmi Ebru Hanım. erotik öykü Ebru Hanım 32 yaşında bir kamu kuruluşunda çalışan bir hanımefendi. Gayet tatlı dilli ve sıcakkanlı biri. Ebru Hanım 1.78 boylarında, 55 kilo seviyesinde, esmer ve çok bakımlı biri. Ebru Hanımla gayet iyi diyaloğumuz vardı. Bana eşi ile yaşadıklarını anlatırdı sıksık. Ben saçlarıyla ve tırnaklarıyla ilgilenirken sıksıkde muhabbet ederdik. Müşterilerim arasında en çok konuşmaktan beğeni aldığım şahısde Ebru Hanımdır. Ebru Hanım’ın eşinin ismide Koray’dı. Hiç görmemiştim ama Ebru Hanım’ın anlatmalarına göre nasıl biri bulunduğunu ön görü edebiliyordum. Ebru Hanım’ın kuaförde işi bittikten sonra Koray Bey alırdı. Ancak hiç denk gelipte görmüşlüğüm olmamıştı.

takım seks öykü

Geçtiğimiz hafta sonu Piyasa günü Ebru Hanım tekrar kuaföre geldi. Morali çok bozuktu. Koray Beyle tartıştıklarını ve evden bir sinirle çıktığını anlatıyordu bana. Piyasa günü bulunduğu amacıyla kuaförde kimse yoktu. Paraya ihtiyacım bulunduğu amacıyla ben açıp kapatıyordum kuaförü Piyasa günleri. Patron ve diğer elemanlarda tatil yapıyordu o gün. Neredeyse 2 saat vakitsince Ebru Hanımla dertleştik. Ben ona Koray Beyle barışmaları amacıyla telkinde bulunuyordum kendimce. 2. saatin sonucunda Koray Bey Ebru Hanım’ı aradı. Ardındanda 20 dakika sonra kuaföre geldi. Kimse olmadığı amacıyla içeriye girdi ve Ebru Hanım’a çiçek verip özür diledi. Ben Ebru Hanımla koltukta oturuyordum. Bunlar sarılıp öpüşmeye başladılar. Koray Bey 1.80 boylarında, esmer, top sakallı ve gerektiğince karizmatik biriydi. İlk defa görmüştüm o gün. Bunlar birbirlerine sarıldığında bende çok sevinmiştim. sikiş öykü Herkes amacıyla görülmesi gereken bir manzaraydı. Sarılmayı geçip deli gibi öpüşmeye başlamışlardı yanımda. Oldukça şaşkın ama mutlu bir şekilde izliyordum bunları. Koray Bey Ebru Hanım’ın boynunu yalamaya başladı. Artık şehvetle sevişmeye başlamışlardı. Ebru Hanım bana dönü ve elini uzattı. Anlamamıştım namacıyla elini uzattığını. Kafasını kendinden emin bir şekilde sallayarak elimi tut tatlım dedi. O esnada Koray Bey hala Ebru Hanım’ın boynunu yalayıp elleriyle göğüslerini avuçluyordu.

Şaşkınlık içersinde elimi uzattım. Ebru hanım elimi tuttu ve kendine doğru çekti. Beklemediğim bir şekilde dudaklarımı öpmeye başladı. Kendisini ve eşini her vakit çok sıcakkanlı bulduğum amacıyla karşı koyamadım. Hem de hiç kaba gelmemişti o an. Dudaklarımı Ebru Hanım’a bıraktım. Şehvetle öpüyordu beni. Koray Bey gözümün önünde Ebru Hanım’ın göğüslerini dışarı çıkardı ve yalamaya başladı. Ebru Hanım bir yandan benimle öpüşürken bir yandanda elimi Koray Bey’in açtığı göğüslerine koydu. Okşamamı istiyordu. Bende bunların heyecanına kapıldım. Lezbiyen değildim ve Ebru Hanımla öpüşürken pek beğeni almıyordum. Ama biliyordum ki Koray Beylede sevişecektik. evli sex öyküsü Ebru Hanım’ın istediğide buydu. Ben Ebru Hanım’ın göğüslerini okşarken Koray Beyde elini benim göğüslerime uzattı. İşte o an beğeni almaya başlamıştım. Ebru Hanım kafamı tutarak Koray Bey’e uzattı. Koray Beyde beni öpmeye başladı. Elleri göğüslerimdeydi aynı vakitda. Bir anda kendimi Koray Beyle ateşli bir şekilde öpüşürken buldum. Ebru Hanımda Koray Bey’in gömleğini çıkarıyordu. Belliki bu muhabbet baya ilerleyecekti. Ama karşı koymayacaktım. Çünkü bende uyarılmıştım o an. Biz Koray Beyle sevişirken Ebru Hanım Koray Bey’in bedeni yalıyordu. Koray Bey’de üzerimdeki herşeyi çıkarmıştı. Elimi arkama atarak sütyenimi çıkardı. Göğüslerim Koray Bey’in dudaklarındaydı. Göğüs uçlarımı sertçe yalıyordu.

Koray Bey ellerimi alarak bedenine koydu. Bana hadi sende katıl bundan sonra der gibiydi. Benim daha yürekli ve daha aktif olmamı istiyorlardı. Ebru Hanım Koray Bey’in fermuarını açarak sikini dışarı çıkardı ve yalamaya başladı. Ben birileri gelebilir dedim ve kuaförün kapısını kitlemeye gittim. Piyasa günü bulunduğu amacıyla gelen şahıs dükkanı kapalı sanıp giderdi. İçeride basitlıkla takılabilirdik bizde. Kapıyı kitledikten sonra yanlarına gittim tekrar. Altımda kot pantolunum vardı ama üzerimde hiçbirşey yoktu. Yanlarına gittiğimde Ebru Hanım Koray Bey’in sikini yalıyordu hala. Koray Bey sem sert olmuştu. Benimle öpüşmeye başladı. Ellerini göğüslerimi sıkıyordu. Ebru Hanım bana buraya gel Cansu dedi. Dizlerimin üstüne çöktüm. Koray Bey’in yarak çok büyükte olmuştu. Elimi uzatıp yarağı tuttum. Sonra hevesli bir şekilde yalamaya başladım. Yaladığım en temiz yaraklardan biriydi. Koray Beyde Ebru Hanımda saçımı tutuyorlardı. Bende deli gibi sik yalıyordum. Ebru Hanım göğüslerimi yalamaya başladı. Ben yarağa yoğunlamıştım. Arkamı döndüğümde Ebru Hanım çırılçıplak olmuştu. Altında yalnızca kırmızı bir tanga vardı. Vücudu gerçektende taş gibiydi. Ebru Hanım elimi tutup muhabbet ettiğimiz koltuğa uzattı beni. Altımdaki kotu çıkardı. takım seks öykü Altımda kara bir iç çamaşırım vardı. Amımı yalamaya başladı. Koray Beyde koltuğa çıkarak ağzıma vermeye çalışıyordu. Ebru Hanım dilini çok iyi kullanıyordu. Amım sulanmaya başlamıştı. Koray Beyde o esnada çırıl çıplak olmuş ve kafamı tutup taşaklarını yalatıyordu bana.

Ebru Hanım koltuğa uzanıp bacaklarını açtı ve gel hayatım dedi Koray Bey’e. Koray Bey Ebru Hanım’ı sikmeye başladı. Öyle süratli sikiyordu ki onları izlemek bile bana beğeni veriyordu. Ebru Hanım beğeni sesleri çıkarıyordu. Ebru Hanım beni tutup kendine çekti ve göğüslerini yalamamı istedi. Koray Bey sikerken bende göğüslerini yalayıp avuçluyordum. Resmen kıvranıyordu Ebru Hanım. Koray Bey yarağını Ebru Hanım’dan çıkardı ve beni domalttı. Bacaklarımı koltuğua koyup beni koltuğun üstüne eğdi. Kendiside ayakta ve yarağı dimdikti. Sulanan amcığımı yalamaya başladı. O yaladıkça ben kıvranıyordum bu sefer. Göt deliğimle amımı birbirine katmış yalıyordu. Ebru Hanım da Koray Bey’in yanına giderek kalçalarımı yalamaya başladı. İkiside beni domaltmış arkamdan yalıyorlardı. evli seks öykü İçimden ilginç bir çift dedim. Ama hiç beğeniimi bozmuyordum. Koray Bey ayağa kalkıp amcığıma yarağını soktu. Yavaş giriş yaptı. Daha sonra Ebru Hanım’ı siktiği gibi hızlanmaya başladı. Yarak içime girdikçe acı ve beğenii karışık hissediyordum. 19 cm seviyesinde kalın bir yarağı vardı. Koray Bey Ebru Hanımla beni değişmeli olarak sikti. Bir vakit sonra beni sikerken ansızın sikini çıkarıp Ebru Hanım’ın ağzına boşaldı. Sonra ikiside beni koltuğa uzattı ve amımı yalamaya başladılar. İlk defa iki şahıs aynı anda amımı yalıyordu. Bugüne kadar çok seyrek orgazm olmuştum ancak beni orgazm etmeyi orda başarabildiler.

Bende boşaldıktan sonra Ebru Hanım dudağıma bir öpücük kondurdu. Gülümseyerek sana ilk günden beri ısınmıştım dedi. Koray Beyde çok beğeni aldığını bunu sıksık tekrarlamamız gerekliliğini söyledi. Hepimiz üzerimizi giyindik. Ayak üstü biraz muhabbet ettikten sonra çıktılar dükkandan. erotik seks öyküsü Benimde halim kalmadığı amacıyla derhal arkalarından kuaförü kitleyip bende eve gittim. Hayatımda yaşadığım en ilginç günlerden biriydi benim amacıyla. Aradan bir hafta geçti. Ne Ebru Hanım tekrar dükkana geldi nede beni aradılar 1 hafta içersinde. Kendime şaşırıyorum bu tür bir teması tekrar istediğim amacıyla. İçimi size dökmek istedim. Okuduğunuz amacıyla teşekkürler. Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir