İnşaat İşçileri Grup Yaparak Sikti

Merhabalar, Uzun süredir yarrak yemediğim için Karşı Tarafta çalışan İnşaat işçilerine Frikik vermeye başlamıştım. Onların dikkatini çekmek için. Ama sonradan Ğişman oldum Daha önce 3 ERkek beni iSikmemişti, resmen amımla götümü parçaladılar.. Şuan götümün üstüne oturamıyorum ama aldığım zevk harikaydı.. Heryermi döllediler siktiler yaladılar..

Merhaba sex öyküsü ailesi ben Ahmet yaşım 22 başımdan geride bıraktığımız hikayeyi size anlatmak istiyorum. Annem minyon tipli balık etli ancak abartı değil, 40 yaşlarında kapalı bir kadın. Her şey yanlarımızda başlayan inşaatla başladı, Ben o vakitler 16 yaşlarındaydım sokakta top oynarken topumuz inşaata kaçtı annemde balkondan bizi izliyordu biz topu alabilmek amacıyla inşaata girince orada çalışan ameleler bize kızınca Annem balkondan hemen amelelere ne olmakta verin çocuklara toplarını dedi adam Anneme bakarak bu saatte ne topuymuş bir daha kaçarsa başka bir şey veririm dedi son cümleyi kısık ifade etti sonrasında topu aldık ve oynamaya devam ettik.

Günlerden bir gün okuldan geliyorum annemle o işçi inşaatın önünde konuşuyorlar amelenin ismi Şahindi, Şahin Anneme bir şeyler söylüyor Annem elindeki poşetlerle hem dinliyor hem konuşuyordu az sonra Annem şahinin yanından ayrılıp eve yürüdü� ben ne konuştuklarını çözemedim, Aradan 2 üç gün daha işlemiş bir akşam sokağa çıkmıştım az gezip dostumın eve dönmesiyle beraberlerinde bende eve doğru yürürken Annemin inşaata doğru Girdiğini gördüm akşam saat 10 du babam gece geliyordu, ben biraz bekledikten sonra Annemin çıkmamasından sonra bende yavaşca inşaata girdim inşaatın 2.katından sesler geliyordu ve orda ışık vardı.

oraya yavaşca çıktım ışığın yandığı odaya doğru yavaşca gelince sesler daha iyi anlaşılıyordu, seslere kulak verince işçi Şahin Anneme gel inat etme işte keyif alarak ver kocan işte oğlun dışarda keyfine bak dediğini duyunca şok olmuştum, diger ameleyse Anneme bak abla taşsın sen mahallenin en iyi hatunusun bizide anla eşimiz yok buralarda sefiliz söylüyordu Annemin sebep orda olduguna anlam verememişti Daha sonra annem burada olacak şey değil bu, Ben bunu düşünmek istiyorum dedi, Şahin abi ise oğlun yarın okuldayken gelelim abla dedi Annemin sesi çıkmıyordu biraz daha direnecek aynısı olsada şahin abi gelelim bir gör sende erkek nasıl olmakta demesi üstüne Annem peki ancak kimse görmicek tek tek girceksiniz dedi şahin abide merak etme ablam sen kocan kaçta gidiyor onu söyle dedi.

Annem ise 9 da gidiyor 10 da gelin dedi ve ben onları duyduktan sonra yavaş yavaş ayrıldım az gezdikten sonra eve gittim 1 saat sonra babam geldi ve yattı Annem ise ayna karşısında krem sürüyordu yüzüne, Sabah amacıyla plan yapıyordum başmda sabah ezanı okunurken çıkıyorum okula, Sabah hemen hazırlık yaptım ve Annem uyanmadan evden çıkmış aynısı göstermek amacıyla ayakkabılarımı ve mektep kıyafetlerimi giyip odamda olan dolaba girdim sabah ezanından sonra Annem odaya geldi bakındı çantamı falan aradı bulamayınca çıktı tam üç saat dolapta duramazdım risk alarak dolaptan çıktım ve yatağıma yattım odanın kapısı kapalıydı zaten.

Saat 8.30 gibiydi babamla Annemin tartışmasını duydum babam evden çıkıyordu bende hem kulak misafiri olup hem dolabın kapısı açtım yavaşca babam kızgın bir şekilde anneme o inşaata gitmiceksin bir daha çocuğun topuda kaçsa ben gidip alırım senin ne işin varmış tek başına denilince şok oldum demek ki duymuş birilerinden dedim, Annemin bu hal sonrasında ne gerçekletireceğini bilmiyordum babam gidince Annem salona gelerek ağlamaya başladı daha sonra banyoya girdi bende fırsat bu fırsat diye Annemlerin yatak odasındaki dolaba girdim dolap iki kısımlıydı babamın kıyafetlerinin bulunduğu kısma girdim ve beklemeye başladım dolap biraz Eskiydi kapıları tam kapanmıyordu o şekilde ayarlamıştım Annem banyodan çıkıp odaya geldi..

ve kara dantelli bir kilot ve südyen giydi daha sonra dolabında sakladığı kırmızı geceliğini giydi tam önümdeydi tam bir orosbu gibiydi önümde, yarım saat sonra kapı çaldı Annem açtı ve Şahin abiyle dostunı odaya aldı şahin abi Anneme iltifatlar yağdırıyor arkasından sarılmış baş örtünüde tak biz seni öyle beğendik demesiyle şok oldum, Annem başörtüsünü de taktıktan sonra, Şahin abi Annemle öpüşmeye başladı dostu ise Annemin geceliğini çıkartıp soyuyordu daha sonra şahin abi Annemi diz çöktürdü ve aletlerini yalatmaya başladılar annem iştahla yalıyordu 5 10 dakika bu tür sürdü şahin abi Annemin ağzına boşaldı ve döllerini yutturdu.

daha sonra Anneme götten sikmek istiyorum kocan açtı mı kapısını dedi, Annem de hayır dedi,Şahin abi dinlemedi tabi Annemi domaltıp kremledikten sonra aletini getirip götüne dayadı dostu da ağzına vermişti o şekilde götüne yavaş yavaş sokup annemi alıştırdı 10 dakika sonra şahin abi yavaş yavaş köklüyordu Anneme, Annem inlerken şahin abi küfürler ediyor idi ve daha çok ileri giderek Annemi baş örtüsünden tutup kendisine çekerek Annemi kölesi aynısı sikiyordu, 20 dakika Annemi bu tür sikip içerden getirdiği bir bardağa boşaldı.

daha sonra dostu Annemin arka kısmına  geçerek Annemin amına sokmaya başladı Annemi amından sikerken şahin abi izliyordu o dostu da 10 dakima siktikten sonra o da bardağa boşaldı Annemi öğlen 4 ye kadar dinlenerek siktilerBen ise dolapta kıpırdamadan tutulmuştu her yerim, ben okuldan 5 te geliyordum en sonucunda şahin abi iki bardak dölü Anneme hem içirdi hem saçına döktü küfürler ederek evden gittiler saat 4 30 olmuş Annem yatakta ağlamaya başladı dolaptan çıktığımda kendisine gelerek oğlum dedi bana bir daha oğlum deme orosbu dedim ve evden çıktım henüz babama anlatmadım olayı, devamı var bekleyin

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • iscilerin grup porno hikayeleri
  • annemi inşaat seks hikayeleri oku
  • Gay İnşaatçılar benı ve annemi sıktı sıktı hıkayesı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir