İş Yerindeki Hatunu Götürdüm

Selamlar, İş yerinde Çalıştığım Çıtır hatun ile yaşadığım gerçek seks hikayemi, anlatmak istiyorum sizlere arkadaşlar bizim üst mahallede oturuyor tanıyorum kendisini, bir akşam iş Çıkışınca ona başka erkeklerin laf attığını gördüm ve yanlarına gidip kavga ettim, Kızda bana onlardan kurtardığım için Öpücük verdi: ) bunu beklemiyordum ama Hoşumada gitmişti ondan sonra devamlı onunla İlgilenmeye başladım.. Devamını Okuyarak kuduracaksınız!

Bir akşam çalıştığım yerde mesaiye kalmıştım ve gece yarışında işten çıkmıştım. Hava çok güzeldi ve biraz yürümek istemiştim. Yürüyüş esnasında yüksek ses çıkarma sesleri duyunca derhal sesin geldiği yere doğru koşmuştum. İki adet delikanlı bir hatunu taciz ediyorlardı. Aralarına aldıkları hatuna dokunuyor elliyorlardı. Bunun üstüne derhal olaya araya girmek etmiştim ve ikisini de paket edip yollamıştım. Esasında onlarda haklıydı. Hatun öyle bir giyinmişti ki insanın tahrik olmaması olası değildi. Mini etek tüm göğüsleri ortadaydı. O benim içimden bile tecavüz etmek geçmişti. Her neyse hatun bana defalarca teşekkür etmişti. Ben ne kadar mühim değil desem de en sonucunda evim beş dakika gelecekte gelin size bir teşekkür kahvesi ikram edeyim deyince vakanın rengi değişik bir ebat kazanmıştı. Bu öneriyi derhal kabul etmiş ve hatunun evine gitmiştik. Bana kahve ikram ettikten sonra karşıma oturmuş ve sohbet etmeye başlamıştık. Bir yandan da hatunun memelerini ve bacaklarını kesiyordum. Hatun kahvesinin son yudumunu da yudumladıktan sonra yanıma oturarak siz olmasanız ben ne yapardım diyerek omuz ve kollarımı okşamaya başlamıştı. Tecavüzden kurtardığım hatun benim altıma girmek istiyordu. Bende derhal ona karşılık vermiştim ve memelerine saldırmıştım.

O çok büyükte seksi memelerini avuçlayıp yalarken azgın hatundan benim sikimi meydana çıkarmış ve ağzına almıştı. O kadar iştahlı yalıyordu ki hatunun azgınlıktan yanıp tutuştuğu belli oluyordu. Sikimi bir vakit yaladıktan sonra taş gibi olmuştu. Bende hatunun külotunu eteğinin altından çıkardıktan sonra eteğini yukarıya sıvazladım ve amcığını yalamaya başladım. bir vakit amcığını yalayarak hatunu coşturduktan sonra içime gir diye söylenemeye başlamıştı. Bunun üstüne bende benim oğlanı hatunun amcığına döşedikten sonra pompalamaya başlamıştım. içersinde gidip geldiğim her saniye bizi hazzın doruklarına taşıyordu. İkimizin de soluk alış verişinde ne kadar beğeni aldığımız anlaşılıyordu. İkimizde beğeniten çıldırıyorduk. Hatun altımda beğeniten inim inim inliyordu. Bu beğeni inlemeleri beni de fena yapmış ve hazzın doruklarına taşımıştı. Bunun üstüne amcığına son giriş çıkışlarımı yaptıktan sonra oh oh diyerek boşalmıştım. Benim amacıyla çok garip ve beğeni dolu bir gece olmuştu. Sapıkların elinden kurtardığım hatun beni evine çağrı ederek altıma girmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir