Kalın Yarrağı İle Beni Mest Etti

Slmlar, arkadaşlar daha Önce sizlere bir çok seks hikayesi yazmıştım ama bu daha farklı çünkü hem yakışıklı hemde tanıştığımız ortam çok değişik olduğu için sizlere anlatmak istiyorum. Avm gibi bir yerde tanıştık ve sohbet muhabbet kahkahalar havada uçuşuyordu bende onu bu yüzden İlk gün kaçırmak istemediğim için Onunla Tuvalete kadar gittim. Herşey Orda başladı zaten..

Hikayeme başlamadan evvelce son bir hatırlatma istiyorum. +18 yaş cinsellik barındırmaktadır hikayem okumakta özgürsünüz amabu bir uyarıdır. şimdi başlıyabilirsiniz. Keyifli dakikalar.Hayatın çemberinden çoğu kez defalarca geçtim. En büyük sınavım sa ailemden ayrılmak oldu. Evlenmem amacıyla bana baskı yapan bir annem ve evden dışarıya çıkmamı istemeyen bir babam vardı. Daha çok dayanamadım bu baskıya. Bende özgür bir kız olmak ve doyasıya vakit geçirmek istiyordum. Çok güzel imkanları olan ve sosyal yaşamı geniş bir iş bulup ailemi ikna ederek kent dışına yerleştim. Ufak ama şirin bir ev kiraladım.

Zaten tek başıma yaşadığım amacıyla karışan ve baskı yapan birileri de yoktu. Bu yüzden çok rahat bir şekilde takılıyordum. Kendime bir adet köpek aldım yaşamıma bakıyordum. Arada sırada de yeni birilerini buluyor onları evime getirerek sabahlara kadar sikişiyordum. Yani bundan sonra tek gecelik temaslar yaşam sürdüren bir orospu olmuştum. 2 sene süresince yatağımdan onlarca erkek geçti. Hiç birinin yüzlerini bile hatırlamıyorum tek ilgilendiğim onların yarraklarıydı. Ama yalnızca bir adedini çok iyi hatırlıyordum. O da Kenandı. Onunla değişik ve sinir dolu gece geçirmiştim. Esasında çok yakışıklı değildi ama değişik bir çekiciliği vardı. Onunla ilk tanıştığımız gün onu eve yemeğe çağırmıştım. Önce yemek yedik ve sonra koltukta şarap içerken o daha ne bulunduğunu bilmeden ben ona saksı çekmeye başlamıştım. Önce biraz şaşırdı ama sonra kendisine gelip o da bana ayak uydurmaya başladı.

Kocaman siki vardı ve o sikle ağzımı tempolu bir şekilde sikti. Daha sonra beni kanepeye sırt üstü yatırdı ve tekrar ağzımı sikmeye devam etti. Tabi bu arada elini amıma atmış ve amımı da sikiş amacıyla hazırlamaya başlamıştı bile. Amımı okşaması tamamlanınca derhal sikini amıma dayadı o koca yarağını amıma kökledi. Ama öyle bu tür bir kökleme değil bu vakte kadar o kadar erkekle yatan ben daha evvelce bu tür bir sikiş yaşamamıştım. O kadar canım yandı ki çığlık bile atamadım. Hemen amımın ortamında makine gibi gidip gelmeye başladım. Benim esasen geniş olan am deliğim buna beğeni vermemiş olmalıydı ki benim göt deliğimi parmaklarıyla alıştırıp sokmak istedi. Benim anal seks deneyimim yoktu ve bu yarrak da çok kalın bulunduğu amacıyla kabul etmek istemedim. Ama o ısrar etti. Ben tekrar kabul etmedim ve onu evden kovmak istedim. İşte o an adam kontrolden çıktı. Biraz evvelce amımdan çıkardığı külotumu ses çıkarmayayım diye ağzıma soktu. Daha sonra da beni yüz üstü yatırarak ellerimi arkadan bağladı. Resmen beni zorla götümden sikecekti.

Benim göt deliğimi hiç okşamadan sikini dayadı ve sokmaya başladı. bunu yaparak kabul etmediğim amacıyla bana ceza veriyordu. Ama siki girmediği amacıyla beni kaldırıp koltuğa domalttı. Sonra da göt deliğimi iyice açarak kökledi. Yarrak götüme girdi ama ben o an ölüyorum sandım. Çünkü bu kadar hiç canım yanmamıştı. Biraz siktikten sonra da bir arkadaşını çağırdı ve beni saatlerce siktiler. Sabaha kadar ellerim ağzım bağlı şekilde zorla sikildim. Ama hala seksten vazgeçmiyorum.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • PATRONUMUN YARRAĞI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir