Kaynanam Ve Ateşi Sikişlerimiz

Merhabalar, Uzun zamandır. aslında karımla evlenirken, Bu kadının bende gözü Olduğunu biliyordum ama MATURE bir bayan olduğu için ve türbanlı pek fazla dikkatimi çekmemişti… Taki onunla birlikte olana kadar, beni mest etti diyebilirim.. Türbanı çıkarttığı an ve o etek inince gördüğüm manzara karşısında adeta kendimden geçmiştim.. Onu artık ben istiyordum hemen ağızına dayamak istedim ama.. O beni direk bacak arasına götürüp kafamı bastırarak yılların abazalığı var bu amcık senin yala yala bitir beni dedi..

Selam kaynana sex öykü okurları. Yıllar evvelce başımdan geride bıraktığımız bi vakası sizlerle paylaşmak istiyorum. O vakitler 26 yaşında yeni evlenmiştim. Karımın annesi ise 40 yaşında bakımlı bir kadındı. Dolgun kalçaları ile insanda onu sikme talebi uyandırıyordu. Ben de yavaş yavaş kaynanamı istemeye başlamıştım. Bir yol bulup onu sikecektim. 10 günlüğüne kaynanam bize geldiği zaman bu fırsatı değerlendirmeye karar verdim. Karımın işte bulunduğu bir gün işten eve erken geldim. Kaynanam içeride bir şeyler yapıyordu. Hiç eveleyip gevelemeyecektim. Çünkü kaynanam uzun süredir duldu ve yarağa özlemti. Yanına gittim ve direk saçlarından tutup dudaklarına yapıştım. Ne yapıyorsun diyecek oldu ama fırsat vermedim deli gibi öpüyordum. Bir yandan memelerini okşuyor, bir yandan da amına parmak atıyordum. Ama bir türlü durmuyor yalandan kaçmaya çalışıyordu.

Ben de derhal fermuarımı açıp sikimi çıkardım. Saçlarından tuttuğum gibi kafasını sikime bastırdım. Ağzına bile sikimi zorla soktum. Ama bizim kaynana demek ki sert seviyordu. Sikimi yalamaya başladı. Azgın karı o kadar süredir yarak görmediği amacıyla sikimi resmen somuruyordu. Hemen arkasını çevirip domalttım. Acısın diye evvelce götünden sikecektim. Çünkü karım götünden siktirmiyordu. Eteğini yukarıya sıyırdım ve derhal öylece kökledim. Girerken çok zorlandı ama amacıylae aldı orospu. O anda kaynanamdan çıkan iniltiyi duymalıydınız hala o sesi hayal edip 31 çekerim. Kaynanamın bağırmalarına aldırış etmeden onu sikmeye başladım. Götünde süratli süratli git gel yapıyordum. Kaynanam çığlık çığlığa bağırıyordu. Onun çığlıkları ve inlemeleri arasında götüne boşaldım. Ama hala azgınlığım geçmemişti. Kaynanamın o güzel amını da sikmeliydim. Sikimi hiç temizlemeden tüm döllerimle kaynanamın ağzına verdim. Artık alışmıştı deli gibi yalıyordu. Ağzında da git geller yapmaya başladım. O anda kaynanamın ağzını da sikme olasılığını düşündüm. Bu gün ona üç posta atacaktım.

Kaynanamın gırtlağına kadar sikimi sokmaya başladım. Zor soluk almasına karşın sikimi yalamaya devam ediyordu. Ben hiç durmuyordum sıksık git gel yapıyordum. Şu an kaynanam önümde diz çokmüş ben onu ağzından sikiyordum. 20 dakika kadar bu şekilde ağzını siktim. Bir posta da ağzına boşaldım. O arada yere yığıldım biraz yorulmuştum. Ama fırsat bu fırsat amını da sikecektim. O arada kaynanamla konuşma fırsatı da buldum. Bana iyi ki bunu yaptığımı ve yıllardır yarağa özlem kaldığını söyledi. Ben de ona biraz dinlendikten sonra amını da yarağa doyuracağımı söyledim. Yarım saat dinlendim ve tekrar kaynanama sikimi yalatmaya başladım. 5 dakika sonra sikim tekrar taş gibi olmuştu. Kaynanamı sanki hiç am görmemiş gibi sikecektim. Hemen onu sırt üstü yere yatırdım. Biraz da o beğeni alsın diye amını yalamaya başladım. Bu defa resmen onu dilimle sikiyordum.

Biraz bu şekilde devam ettikten sonra sikimin kafasını amına dayadım. Kaynanam altta beğeniten inliyordu. Artık sik beni damat doyur amımı diye yalvarıyordu. Sikimi amına kökledim kaynanam bundan sonra daha çok inlemeye başladı bende onun inlemeleri ile azdım. İçinde git gellere başladım. Ben gidip geldikçe kaynanam beğeniten çığlıklar atıyordu. Birden kaynanam inleye inleye boşalmaya başladı. orgazm olmuştu. O yaşta kadını orgazm ettiğim amacıyla kendimle gurur duydum. Benimse 2 defa boşaldığım amacıyla bu defa boşalmam biraz uzun sürmüştü. Git gelleri hızlandırdım ve boşalacağımı anlayınca sikimi kaynanamın amından çıkartıp ağzına verdim. Tüm döllerimi tekrar kaynanamın ağzına boşalttım. Kaynanam bu gün senesinin acısını çıkardı resmen yarağa doydu. Onu döl manyağı yaptım.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • kaynana damat porno hikayeleri yutupta
  • Kaynana damat sex hikaye
  • Kaynana damat sikis hikâyeleri
  • kaynanam sex

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir