Kızlığımı Bozan Erkek

Beni bozduğu günden itibaren her 15 günde bir Murat’la bir otel odasında biraraya gelip akşama kadar sevişiyorduk. Ama çok istemesine rağmen, hiçbir vakit içime boşalmadı. Her seviştiğimizde bana sıksık, “Birisiyle evlendiğinde tekrar benimle sikişmeye gelirmisin? O vakit amacıylae boşalırım aşkım…” deyip duruyordu. Ben ise “Asla!” diyordum.

5 sene sonra Serkan diye bir erkekle tanıştım. Serkan benden çok hoşlanmıştı ve daha beraberliğimizin birinci ayında bana evlenme öneriyi yaptı. Ben de Serkan’a, kazayla bekaretimin bozulduğunu, şayet beni bu halimle kabul edip, ilerde bunu problem yapmazsa, öneriyini kabul ettiğimi söyledim.

Teklifinden bir hafta sonra Serkan’ın ailesi beni istemeye geldi. Ailem de hiçbir problem çıkarmadan beni Serkan’a verdi. Bir ay içersinde nişanlandık, dört sene süresince nişanlı kaldık ve arkasından muhteşem bir düğünle evlendik. Bu arada nişanlılık devresi süresince Murat ile hiç görüşemedim.

Serkan’la dört sene süren nişanlılık devresi süresince sıksık cinsel temasa girdik. Ama Serkan benimle daha ilk temasa girdiği gün, bekaretimin kazayla bozulmadığını, beni bir başka birinın bozduğunu derhal anladı. Dört sene süresince Serkan’la her temasa girdiğimde, bana her seferinde, “Seni kim bozdu?” diye ısrarla sormasına rağmen, ben söyleme cesaretinde bulunamıyordum. Beni terk edeceğinden korktuğum amacıyla söyleyemiyordum.

Serkan’la evlendikten sonra bir sene geçti. Kendisi bir gece içki içerken, bana da içirdi. Ben ogüne kadar içki içmiyordum, ama kocamın ısrarlarına dayanamadım. Ben içtikçe kocam kadehimi dolduruyordu, üç kadehten sonra tamamiyle sarhoş olmuştum ve ne yaptığımı ne söylediğimi bilmiyordum. Bu esnada kocamla sevişmeye başladık. Kocam bana tekrar, “Karıcığım, hadi söyle, seni kim bozdu?” diye sormuş, ben de sarhoş olduğum amacıyla “Komşumuz Murat.” demişim…

Sadece Murat’ın beni bozduğunu değil, Murat’la bütün sikişmelerimizi, her seferinde beni nasıl siktiğini en ince detaylarına kadar anlatmışım. Tabi sabah olduğunda bunların hiç birini hatırlamıyordum. Kocama, “Kafam davul gibi, dün ne yaptık?” diye sorduğumda, “Sadece seviştik.” dedi.

Daha sonra hadiseler şu şekilde gelişmiş: Kocam beni bozan bireyin adını bildiği amacıyla derhal numarasını öğrenmiş ve bana çaktırmadan benim Cep telefonumdan Murat’a, “Seni halen unutamadım, seninle tekrar eskisi gibi sikişmek istiyorum. Kocam yarın gündüz evde değil, 09:00’da bana gel.” diye bir SMS yollamış. Murat tabi derhal kabul edip, “Yarın sabah sendeyim!” diye mesaja yanıt vermiş. Kocam sonra Murat’tan gelen yanıtı silmiş.

Ertesi gün sabah olduğunda, kocam kahvaltıdan sonra, her vakitte gibi Büroya gitmek içn evden çıktı. Mşayet Büroya gitmemiş, evin az ilerisinde bekliyormuş. Saat 09:00 gibi kapı çalındı. Kapıyı açtığımda bir garip oldum ve ilk günkü gibi heyecanla elim ayağım titredi. Yıllar evvelce bana sahip olan, eski sevgilim Murat karşımdaydı.

Kekeleyerek içeri çağrı ettim. Murat, benden SMS aldığına çok sevindiğini ve hep bu günü beklediğini söyledi. Ben hiçbir şey anlamamıştım. “Ne SMS’i? Ben sana SMS falan çekmedim ki?” dedim. O da derhal telefonunu çıkarıp mesajı gösterdi. Bana, “Bu numara senin değil mi?” diye sorduğunda, bu mesajı kocamın çektiğini derhal anladım, zira kocamın en büyük hayali, beni bir başka biri ile beraber sikmekti.

Benim de canıma minnet! Murat’a hiçbir şey belli etmeden dokunmaya başladım. Zaten dokunur dokunmaz Murat’in siki bundan sonra pantolonuna sığmıyordu. Zaman kaybetmeden Murat’la birbirimize yapıştık. Külotum sırıl sıklam olmuştu. Bir yandan da kalbim duracak gibiydi. Murat dudaklarımı koparırcasına emiyor, elleriyle kalçalarımı tutup beni kendisine çekiyor, amcığımı kazık gibi olan yarrağına yapıştırıyordu.

Fazla vakit kaybetmeden soyunmaya başladık. Az sonra ikimiz de çırıl çıplaktık. Murat derhal beni dizlerimin üstüne çöktürüp yarrağını ağzıma verdi.

O arada kocam geri eve gelmiş, soyunmuş, içeri girmiş, çıplak bir şekilde bizi seyrediyor ve sikiyle oynuyordu. Murat kocamı gördüğünde derhal paniğe kapıldı, ama kocam ona devam etmesini söyleyip aramıza katıldı. Murat kaldığı yerden devam edip beni domalttı, koca yarrağını amıma geçirdi ve sikmeye başladı. Yıllar evvelce beni bozan ilk erkeğim, şimdi beni kocamın yanısıra sikiyordu!

Bu arada kocam da boş durmayıp sikini ağzıma veriyordu. Murat, özlemini duyduğu, içime boşalma peşindeydi. Kocam her vakitte gibi erken boşaldı, ama Murat’ın eskisi gibi performansı iyidi. Artık ben de, Murat ta çok dayanacak gücümüz kalmamıştı, Murat sarsılarak amcığıma boşaldı…

O günden sonra bundan sonra bunu her vakit tekrarliyoruz…

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sikis hikayesi oku
  • kızlar sexhikaleri
  • bakire sex hikaye resimg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir