Kocam Beni İnletirken Çok Sesli Hikaye

Selamlar herkese. Ben 32 yaşında evli bir bayanım. Geçen vakitlarda başımdan geride bıraktığımız sex hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kocam benden habersiz bana sürpriz gerçekleştirme amacıyla sex kıyafetleri almış. Kapı çaldı ve kuryenin elinde bir paket. Benim ismimi söyledi. Kimin gönderdiği belli değildi. Bende merak ettim kuryeyi getiren genç adama sordum ne var bunun ortamında diye. Bilmiyorum hanımefendi dedi. Açmadan almayacağım tamam mı dedim. Tabi ki açma hakkınız var paketi dedi. Evim müstakil bir konut bulunduğu amacıyla bahçeye geçtik kuryeci yanımda oturdu masada paketi açmaya başladık. Açtığımızda ne görelim sex çamaşırları çıktı ortamından. Genç adam sapık gözler ile bana bakıyor gülümsüyordu. Ben ansızın utandım bilmiyorum nereden çıktı şunlar neyse ne kadar ücreti dedim. Hayır ücret istemez dedi. İmzalamam gereken bir kağıt uzattı kağıdı imzaladım. Akşam kocam eve geldi. Yemek yedik ve hediyeleri sordum. Üzerimde görmek istediğini söyledi. Bir grup hizmetçi seks kıyafetiydi. Odada hazırlandım. Kocamı odaya çağırdım.Hemen memelerime yapıştı kıyafetler aslında çok seksiydi.

Ben kendimi tanıyamıyordum. Her yerimi yalamaya başladı. Yatağa yatırdı memelerimden başlayarak göbeğimden amıma kadar indi.

Amımı yalıyordu bir yandan kimi vakit bacaklarımı emiyor koklayarak emiyordu her yerimi. Arkamı çevirdi ve popomun arasına başını sokup geri deliğimi ön deliğimi yalamaya başladı.

Ben kıyafetlerin tesiri ile profesyonel kevaşe aynısı hissediyor o şekilde davranıyordum. Kocam amımı yalarken bacaklarımı kafasına geçirmiş hadi sik beni aşkım sok amıma diye inliyordum. Gerçekten başka bir duyguydu. Uzun vakit soktu bana. Amımı acıyana kadar sikti. Artık boşalmış keder çekiyordum. Kendisi boşalmak bilmedi ve ağzıma alarak boşaltmak istedim. Uzun vakit damarlı kalın uzun sikini emdim ve adam ağzıma boşalmaya başladı. Kafamı hemen çekip elimle sıvamaya başladım sikini. Zevkten uçuyordu benim adam.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Sex hikayesi oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir