Kocam Benimle İlgilenmiyor

Selamlar, arkadaşlar kocamla 4 yıldır evliyiz..

Daha önceleri benimle nişanlı olduğum dönümlerde hergün sikişmek isterdi ama zamanla artık kendimi ona siktiremiyorum, işten geliyor biraz oynaşıyoruz ama devamı gelmiyor ? Beni aldatıyor diye düşünüyordum ve haklı çıktım İş yerinde sekreter ile beraber onları yakaladım ve, bende ona bir teklif te bulundum.. Beni aldatmıştı ve İhanetin bedeli ağır olacaktı.. Bende yine iş yerinde çalışan Yakışıklı bir erkek vardı devamlı bana baktığının farkıydaydım..

Kocamda mecbur kabul etti, bende erkeğin yanına yaklaşarak bu gece benimle uyumak istermisin diye sordum.. Bu sırada kocam rahat durmuyor sekreteri inletiyordu masanın üzerine domaltmış..

Erkek de bundan etkilenmiş olacakki.. Yanına gittiğimde sikinle oynuyordu.. Bende okşamaya başlayınca birden şaşırdı. Ona akşam beraber olacağız hazırlan dememle dudaklarıma yapışması bir oldu…

Akşam kocam ben sekreter ve yeni sevgilim bizim dublex villamızda buluştuk.. Alkoller sigaralar yemekler derken kafalar iyice Isınmıştı.. Masanın altından yarrağını okşuyordum.. Azdırıyordum erkeğimi.. Yarrağı çok büyük ve kalındı..

Daha sonra sex hikayemin devamını Anlatacağım.. LÜTFEN Takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir