Kocamı Aldatıyorum Sex hikaye

Selamlar arkadaşlar uzun süredir, Evliyim ama kocam çok iyi Sikemediği için Onu aldatmak zorunda kaldım asla Pişman değilim yine olsun yine yaparım. Çünkü her Musluk bozulunca Çırak beni doyasıya sikiyor ondan aldığım zevki kocam bana tattıramıyor!
Merhaba değerli sex hikaye okurları Ben 27 yaşında 4 senelik evli bir bayanım.1.65 boyum var.Kumralım.Size 3 ay öncesinde başımdan geride bıraktığımız bir olaysı anlatacağım.İçimden birisiyle paylaşmak geldi ancak yapamadım.Sizlerle paylaşayım. Biz kocamla sevişirken hep fantaziler kurarız.Biri bizi gözetlese.Sevişirken yalansak.Basılsak.Grup yapsak.Hatta filim seyrederkenaralarında olmak gibi.Ama bunları sadece sevişirken konuşuyoruz. Çok tahrik edici oluyor.Kocamın aleti çok büyük olmadığı amacıyla koca aletlerin dikkatimi çekeceğini düşünüyordu.Bende hayır hiç öyle değil diyordum ancak yaşadığım bir olay bu düşüncemi değiştirdi.

Kocam piyasaya alışverişe gitmişti.Bende evde temizlik yapıyordum.Baktım ki Musluk bozuk.Kocama haber verdim.Arkadaşını aramamı söyledi.Ben daha gelemem dedi.Arkadaşıydı ancak pek samimi değillerdi.Tamırciyi aradım.Çok kısa sürede gelmişti.Musluğu yapar iken Yeni kahvaltı yaptım taze çay var içermisin diye sordum.Normal müsafirpervelik orantısında sormuştum. Adam olur dedi.Ben çayı yanına getirdim ancak o işi bırakmıştı.Hem kahvaltı yapıyor hem övler yağdırıyordu.

Kocam güzel karısı bulunduğu amacıyla çok şanlıymış falan.Çenesi çok düşük ancak hoş konuşuyordu. Ben çamaşırları makineye hazırlerken musluğu tamir etmek amacıyla banyoya geldi.Çok çamaşır durmadan . değiştiriyorsunuz herdurumda deyip beni süzüyordu.Utandım ancak çok etkilendim.Birdem belime sarılıp eşarbımı kafamdan atıp boynuma yapıştı. Tecrübeliydi.Boynumu ısıra ısıra yalıyordu.Kendimi çekmek istiyordum ancak bırakmıyordu.Tam bağırıp kızacakken beni çevirip dudaklarıma yapıştı ve kendine yapıştırdı. Etkilenmeye başlamıştım ancak utanıyor ve kocamdan korkuyordum.Adam memelerimi sıkıp bacakları okşuyor, dudaklarımı ısırıyordu.

Artık kendimi ona teslim etmiştim.İşi bırakmıştık.Beni kucağında dudaklarımı bırakmadan oturma odasına götürdü ve çekyata yatırdı.Üzerimi yırtarcasına çıkartıyordu. Sütyenimin kopçasını koparıp ısırmaya başlamıştı.Öğle inliyorduki bende inlemeye başladım.Kadına susamış aynısı beni yalıyordu.Kilodumu çıkartım Islak amımı okşarken biryandan da telefon ediyordu.İşçisine adresi söyleyip tamire gelmesini istedi. Başladı amımı yalamaya.Arkamıda yalıyordu.Elimi tutup pantolundan penisini tutturdu.

Çok kalın bulunduğu belliydi.Etkilendim ancak bir o kadar da korktum.Kapı çalmıştı ben bakarım dedi ve işçisini içeri alıp banyoya götürdü.Geri geldi işçim deyip soyunmaya başladı.İnanın çok kakın bir siki vardı. İki elimle kavradığım durumda tekrar kafası dışarıdaydı. Ağzıma verdi.Alamıyordum.Sadece dışını yaladım.Oysa kocamınkini taşaklarına kadar ağzıma almıştım.Birazdaha önümü ve arkamı yalayıp beni domalttı.Sikini dayadığında çok etkilendim ancak bir o kadar . da korkuyordum.

Bastırıyor ancak içime girmiyordu.Canımda yanmıştı. Acıyor diye bağırdım.Beni sırt üstü yatırıp amıma dilini ve parmağını sokup sokup bayağı yaladı.Bitmiştim.Öleceğimi bilsem onu alabilmek istiyordum ve hadi dedim.Kafasını tükürüpleyip yavaşça bastırdı.Çok acıyordu ancak arka gitmeme izin vermedi.Kafasını almıştım.Biraz bekledi ve yarıladı. Canım çok yanıyordu ancak o daha da içeri girdi ve ileri arka yapıyordu.Sanki mideme dayanmıştı.Birdem bir acıyla taşaklarını hissettim.

Köklemişti.İçim dolmuştu.Mütiş beğeni alıyordum ki çırak geldi ve usta tamirat bitti dedi.Adam içimden bile çımadan tamam deyip göz işareti ile beni gösterdi. Korktum ancak çırak ağzıma dayamıştı.Onunki o kadar kalın değildi ancak uzundu.Deliler aynısı yalıyordum.Mütüş beğeniliydi.Korku, acı, beğeni karmakarışık olmuştu. Adam beni( ) kaldırıp alta geçti ve beni üzerine çekti.Zıplıyordım.Dudaklarıma yapıştı.Çıraksa götümü yalıyordu.Çok beğeni alıyordum.Kocam beni götten siktiği amacıyla tadığı biliyordum.

Dayadı ancak amacıylae girmedi.Yalamaya devam etti.Ben defalarca gelmiştim. Adamınki içimi sızlatarak gelmeye başladı.İçimden çıktı.Çırak arkama dayıyarak ansızın amacıylae girdi.Mütiş beğeni alıyordum.Dipleyince acımıştı. Adam alttan hala dudaklarımı ısırıyorduki kocapm içeri girmiş şaşkınlıkla bize bakıp birşey demeye çalışıyordu.Nasıl oldu bilmem ancak birdem kocamı çekip fermuarı indirip sikini ağzıma aldım.

Çırak gidip geliyordu. Çırağı alta yatırıp üzerine oturdum ve sırt üstü yattım.Adam da amıma dayadı.Anca başını sokabilmişti.Arkamdada sik bulunduğu amacıyla hepsini alamıyordum.İstiyordum ancak alamıyordum.Kocam bağıra bağıra ağzıma boşaldı.Bunu hep istiyordu ancak ben yapmıyordum. İnanın yarısından çoğunu yuttum.Çırak arkama . boşaldı.Deliklerim iri olmuştu.Adamın üzerine yattım ve dibine kadar aldım.

Kocamda arkama girdi.Çırak ağzıma vermişti.Her deliğim doldu.Müthiş beğeniliydi.Her kadına tavsiye ederim. Çırak kulağıma kocanıda yalayacam dedi ve arkaya gitti.Biraz süre geçince kocam bir ah çekti.İçimde sikinin büyüdüğünü hissettim.Belliki çırak kocamın götünü sikiyordu.Önce kocam sonra adam boşaldı.Ben boşaldıklarımı sayamadım bile. Hiç konuşmadan gittiler.Kocam . duşa girmişti.Ben şaşırıp kaldım.Hem olanlara hem kocam.Onun sikilişini hiç konuşmadık ancak grup sex istiyoruz.Başıma başka birşey gelirse yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir