Komşumun Oğlu Beni Fena Dağıttı

Uzun süredir ondan hoşlanıyordum ama, annesinle aramız iyi olduğu için açılamıyordum çocuğa..
Herkese merhaba ben Mine. 32 yaşındayım. Oturmuş olduğum apartmandaki komşumuzun oğlu Veysel ile başımdan işlemiş olan bir sex hikayemden sizlere konuşmak istiyorum. Veysel lisede okuyan sarışın ve aslında çekici bir erkekti. Gördüğünüzde onun liseli olduğunu söylemek imkânsız bir şeydi. Evli olmama karşın Veysel’e karşı ilgi duymaya başlamıştım. Aramızda rastgele bir samimiyet yoktu fakat onunla beraber olmak amacıyla her şeyi verebilirdim.

Annesi Nursen ile bir samimiyet kurmuş, onun vasıtasıyla oğluna yaklaşmaya çalışıyordum. Nursen bize gelip gidiyor, bende onların evine gidip gelerek, Veysel ile aramda bir bağlantı kurmaya çalışıyordum. Her görmüş olduğumda ayrı bir heyecan duyuyordum. Bir gün evlerine gitmiş olduğumda Veysel banyodan çıkmıştı. Islak olan tişörtünden bedeni harika görünüyordu. Şortunun altına külot giyinmemişti ki, aleti aslında beni etkileyecek düzeydeydi.

Biraz onu izledikten sonra eve döndüm. Yatağımın üstüne uzandım ve kendimi okşamaya başladım. Bacak arama elimi götürüp amcığımı okşuyordum. Sulanan amcığım beni daha da çok çıldırtıyordu. Orta parmağımı sokarak kendimi boşalttım biraz olsa da rahatladım. Ertesi gün sabah saatlerinde kapım çalıyordu. Kapıyı açmış olduğumda Veysel’in annesi Nursen kapıdaydı.

Evin anahtarını bana bırakmak istemişti. Veysel okuldan gelince senden alır dedi. Bende olur diyerek anahtarı aldım. Esasında bu benim amacıyla Veysel ile yakın olmamı sağlayacak bir olaydı. Hemen en seksi geceliğimi seçerek, altına iç çamaşırlarımı giyindim ve Veysel’in okuldan gelmesini beklemeye başladım. Sonunda okul servisi durmuş Veysel aşağıya inmişti.

Pencereden heyecanlı gözler ile onu izliyordum. Yukarıya doğru çıktığında kapıyı açtım ve Veysel’e seslendim. Evlerinin anahtarı bende olduğunu annesinin işi çıktığı amacıyla bir yere gitmiş olduğunu söyledim. Veysel da peki o vakit diyerek kapımın önüne geldi. Fakat seksi geceliğim ile beni görünce şaşkın gözler ile bana bakıyordu. Yakışıklım içeriye gel bakalım dedim. İçeriye aldıktan sonra Veysel arkamdan benim kalçalarıma doğru bakıyordu.

Demek ki o da beni isteyecek hale gelmişti. Yanına doğru yanaştım ve ellerini tutarak kalçalarım üstüne attım. Hemen okşamaya başladı. Elini kalçalarımın üstünde gezdirdikten sonra göğüslerime doğru götürdü. Beni yatağa atarak bacaklarım arasına geçti. Külotumu kıyıya sıyırıp, derhal o görkemli uzun sikini amcığıma soktu. Artık istemiş olduğum kalın siki içimdeydi. Sik beni diyerek inleyip, Veysel’i boşaltana kadar sikimi içimden çıkartmasını istemedim. Saatlerce sikiştikten sonra boşaldı ve çok beğeni almıştık ikimizde. Sizler de dilediğiniz vakit benim ile beraber olmak amacıyla Amımı, götümü heryerimi yalayıp parçaladı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir