Komşumuzun karısını bağırtarak sikiyorum

Kendimi tanıtmak istiyorum, adım Ali ve yirmi altı (26) yaşındayım. Özel bir firmada güvenlik görevlisi olarak beş seneden beri görev yapıyorum.

Ailem ile birlikte kalıyorum ve annem babam emekli. Benim bir an önce evlenmemi istiyorlar ama henüz kız arkadaşım ile o fikirlerde ortak değiliz. Cinselliğe düşkünüm ve seks yapacağım zaman gerçekten çok heyecanlanıyorum. 190 cm boyundayım ve geniş omuzluyum. Spor salonuna gidiyorum her gün.

Kendime bakan, özenli ve temiz bir erkeğim. Apartmanımıza yeni bir komşu taşınıyordu. Tam bizim evimizin karşı dairesine hem. Karı koca yaşları genç En fazla otuz, otuz beş civarı diyebilirim.

Ama gerçekten kadın çok dikkatimi çekti ve fiziği falan mükemmel idi. Cinsellikte erkeklerin hayallerini süsleyecek kadınlardan idi. Zaman geçtikte samimi olduk ve bana olan ilgisini fark ettim.

Selamlaşırken gülümsüyor bana ve bir gün cesaretimi toplamaya karara verdim. Kocası işe gittiği zaman, hayvanlar gibi komşumun karısını sikip, göt deliğinin içine boşalmak istiyordum. İzin günümde kocası evden gittiğinde kapılarını çaldım ve bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sordum. Beni içeri davet etti ve niyetimi anlamıştı.

 

Ben zaman kaybetmeden dudaklarına yapıştım ve heyecan dolu dakikalar başlamış oldu. Bir süre sonra oral seks yaptı ve uzun sikimi iyice büyüttükten sonra önümde köpek pozisyonunda eğildi. Hayvanlar gibi siktim ve daracık göt deliğine sokup çıkardıkça inliyordu.

Anal seksin tadını çıkararak içine boşaldım ve evime geldim. Artık istediğim zaman komşumuzun karısını sikip, rahatlıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir