Küçük Bakire Baldızım

Merhabalar Arkadaşlar..

Bugün sizlere Yaz Tatilinde Liseli Baldızımla Beraber Geçirdiğimiz En kral Sex hikayelerini Anlatmak istiyorum..

Yaz tatilini ülkemizde geçirmiştik. Dönerken baldızımın kızı Leylanın Ankara’ya gelmek istediğini söylemesine pek sıcak bakmamıştım, ancak karım olur deyince bir şey diyemedim ve bizimle geldi. Bizde 10-15 gün kalıp dönecekti. Leyla 16’sına yeni girmiş, ilerlemiş gitekrarn, aleni bir kızdı, ancak küçük kentte çok açılamıyordu. Bize geldiği vakit açılıp saçılmış, tam bir çıtır olmuştu. İlk vakitler aklıma fena bir şey gelmiyor, Leylaya daha çocuk gözüyle bakıyordum. Haftasonları uzun uyurum. Bir haftasonu tekrardan uyuduğum amacıyla, karım beni kahvaltıya uyandırmayıp, Leyla ile beraberlerinde kahvaltılarını yapmışlar.

Kalktığımda, karım, “Alışverişe çıkmam lazım, Leyla sana kahvaltı hazırlar.” deyip gitti. Ben de Leylaya, duştan sonra kahvaltı yapacağımı söyledim ve duşa girdim. Duştan çıktığımda, Leyla mutfaktan seslenerek, “Enişte kahvaltını buraya mı hazırlıyayım?” diye sorduğunda, “Evet.” deyip mutfağa geçtim. Hava sıcak olmasından altımda bir şort, üstümde bir tişort vardı. Leyla’nın da altında kısacık şortu ve dekoltesi bayağı çok bir bluzu vardı, arasında birşey olmadığı belli idi. Ben kahvaltıya oturdum, Leyla da çayımı doldurup mutfakta kaldı.

Leylanın bakışlarından kafasının birşeylerle meşgul bulunduğu belli idi, ancak benim tekrardan aklıma fena bir şey gelmiyordu. Leyla yanımdan geçerken kaza ile olmuş aynısı kalçalarını sürtüyor, bana baygın baygın bakıyor olmasına rağmen ben pek aldırmıyordum. Konuşurken bir ara, “Enişte sabah kalkamadın, gece çok mu yoruldun?” dedi. Ben de, “Haftasonları tembellik ediyorum işte.” dedim. Ama Leyla bu yanıta tatmin ham ki, “Teyzem çok mu yoruyor?” demez mi! “Sus kız, sen daha anlamazsın bu tür şeyleri! Ayıp, teyzen duyarsa sana kızar!” demem üzerine, “Teyzem akşama yalnız gelir, onun alış-verişi biter mi? Bugün akşama kadar ikimiz yalnızız enişte!” deyip mutfaktan çıktı, odasına gitti. Kahvaltıyı bitirip salona doğru giderken gözüm odasının kapısına takıldı.

Odasının kapısı Aralıktı, içeriye baktığımda ne göreyim Leyla üstünü çıkarmış aynada kendini izliyor ve orta boy portakal kadar olan memelerini okşuyor. O anda benimki bir ok aynısı dikildi ve ne kadar onu izledim bilmiyorum, tam dönüp salona geçecektim ki, beni fark etti ve kapıya doğru gelerek, “Enişte memelerim çok küçük, hep bu tür mi kalırlar?” deyip memelerini göstermez mi! Ben her ne kadar tahrik olduysam da, “Kız üstünü çıkarırken kapını kapat!” diyerek salona gittim. Ama gördüğüm görünüm karşısında kendime yargıç olamıyordum.

Hemen bir sigara yaktım ve kendi kendime (Kendine yargıç ol, olmaz öyle birşey!) diyordum ki, üzerine tekrardan dekolte bir bluz, altına endeksin üzerinde bol bir mini etek giymiş bir durumda salona geldi ve “Enişte sebep kızıyorsun? Ben bundan sonra genç bir kız oldum ve erkeklerin beni beğenmesini isterim, hatalı mı?” dedi. Gelip karşımdaki kanepeye oturmuştu. Arada sırada bacak bacak üzerine atıyor, kimi vakit de bacaklarını açarak bana nefis bir bacak ziyafeti sunuyordu. Bembeyaz ve yukarı doğru kalınlaşan, yaşına göre görkemli bacakları vardı. Erkek hanım ilişkileri, dostluk falan derken husus sekse gelmişti.

Konuşma esnasında heyecanlanmıştı ve acaip frikikler veriyordu. Bir uzaklık gözüm kaydı ve bacaklarına bakarken, altında külot olmadığını fark ettim. Muhteşem bir şeydi bacaklarının arasındaki yeni tüylenmeye başlamış amcığı. Bir uzaklık yerimden kalktım ve salondan çıkmak istedim, olmadan oracıkta onu sikecektim. “Enişte ne güzel hususşuyorduk, senden çok şey öğrenebilirim!” dedi. “Ben biraz hava alayım!” deyip balkona çıktm. Balkonda ne kadar kaldım bilmiyorum. Dağılmıştım.

Yeğenim olması bir yana, daha çocuk sayılırdı, o istese bile nasıl olurdu? Biraz kendimi topladım ve salona döndüm. Tam içeri girecektim ki gözlerime inanamdım. Leyla kanepeye uzanmış, eli bacak arasında, amını okşuyor! Sırtı kapıya dönük bulunduğu amacıyla beni fark etmedi. Ben de elimde yoksa bir vakit izledim. Göğüsleri kadar amı da küçücük, ancak görkemli bir şeydi. Leylayı izlerken yaslandığım kapı gıcırdayınca geldiğimi fark ederek hemen toparlandı. Ama gözlerime öyle bir bakıyordu ki, ilk deneyimini yaşam sürdürmek istediği belli idi. Hiç beklemediğim bir anda ayağa kalkarak boynuma atıldı, bana öyle bir sarıldı ki, sanki bana yapışmıştı.

Göğüslerinin ısısı içime işlemişti. Benim birşey dememe fırsat vermeden dudaklarımız buluştu, ikimiz de elektriğe kapılmış gibiydik. Bir anda elim kalçalarına gitti. Kısacık eteği sıyrılmıştı. Elimin tenine değmesiyle benim alet taş aynısı oldu. O da bunu hissetmişti ve kendini bana doğru iyice bastırıyordu. Onu kanepeye doğru götürüp yatırmak istedim, bundan sonra hiç bir kuvvet beni o körpecik göğüsleri ve yeni tüylenmiş amcığı yalamaktan alıkoyamazdı. Niyetim biraz yalayıp boşalmaktı. O sırada Leyla kısık bir sesle, “Enişte teyzemi siktiğin yatağa gidelim, ilk defa seninle tatmak istiyorum!” demez mi.

Benim birşey dememe fırsat vermeden, “Devamlı sizi izliyorum, çok harika şeyler yapıyorsun teyzeme, ben de istiyorum!” diyerek beni yatak odamıza doğru sürükledi ve beni yatağın üzerine iterek üstüme uzandı. Artık arka dönüşü yoktu, dudaklarımız yapışık vaziyette Leylayı altıma aldım, boynundan başladım yalayarak aşağı doğru iniyordum. Bluzunu çıkardım. O körpecik memelerini ağzıma alıp emerken inliyordu, “Devam et, çok güzel!” diyordu. Gerçi o devam et dese de demese de, ben durmazdım bundan sonra.

Aşağı doğru, göbeğine ve sonucunda bacak arasına inmiştim. Mini eteğini çıkardım, amcığının dudaklarına dilimi değdirdiğimde hem ıslaktı, hemde alev aynısı sıcaktı. Amcığının dudaklarını ayırıp, resmen dilimle sikiyordum amcığını. Leylanın inlemeleri çoğalmış, nefes alış verişi hızlanmıştı, yarı baygın bir durumda olacakları bekliyordu. Ben de tam azmıştım ve iyice kadurtmuştum, ama amcığına giremezdim, Leyla daha bakire idi. Yüzükoyun çevirdim. Kalçalarını ve göt deliğini yalamaya başladım. Parmağımı sokarak göt deliğini alıştırıp götünden sikecektim. Önümde köpek pozisyonunda domalmasını istedim, hiç itiraz etmedi. O da olacakları merak ediyordu. Karımın çekmecede tespit edilen kremlerinden birini alarak yarağıma ve Leylanın götüne sürdüm.

Arkadan yanaşarak yarağımı göt deliğine dayadım, ancak çok dardı. Kalçalarını okşayarak gevşeterek kendisini bana bırakmasını istedim. Zorlayarak kafasını soktum. O da kalçasını kıvırarak almaya çalışıyordu yalnız alamıyordu. Belinden kavrayarak ansızın yüklendim, göt deliğini yırtarak girmiştim! Ama Leyla öyle bir feryat atmıştı ve bağırıyordu ki zaptedemiyordum kızı. Yalvarıyordu çıkmam amacıyla, ancak ben çıldırmıştım, sıkıca kavrayarak gidip gelmeye devam ettim ve arasında patladım. Biraz alışmış gevşemişti, galiba beğeni almaya başlamıştı. İçinden çıkarak ağzına verdim. Hali kalmamıştı ancak tekrarde hayran hayran bakarak yalıyordu.

“Ama ben bunu değil, kızlığımı sana vermek istiyorum!” diyerek yarağımı yalayarak tekrardan kaldırdı. Ben, “Bakiresin, ordan olmaz!” dememe rağmen, “Enişte sen bozmasan başka biri bozacak, beni bozan sebep sen olmayasın?” deyince tekrar sevişmeye başladık ve istediğini yapmaya karar verdim. Hazır bulunduğunu anladığımda sırtüstü yatırarak bacak arasına yerleştim, çok heyecanlanmıştı, bayılacak gibiydi. Saçlarını ve yanağını okşayarak, güzel sözlerle teskin ederken, yarağım da amcığının kapısında davetiye bekler aynısı geziniyordu. Leyla iyice gevşemişti, tam vakityi diyerek kafasını soktum ama bayağı dardı. Bu işin yavaş yavaş olmayacağını anladığımda yüklendim ve bir hamlede taşaklarıma kadar girdim amcığına.

Leyla tekrardan bir feryat attı ve ağlayarak, “Olmuyor enişte, sikin çok kalın, girmeyecek, lütfen yapma bırak!” diyordu. Ağlasa da sızlasa da, yarağım sonuna kadar arasında idi ve ben o daracık amcıkta gidip gelmeye başlamıştım bile. Ben ileri arka hareket ettikçe Leyla rahatlamıştı ve kendini serbest bırakmaya başlamıştı. 5-10 dakika pompaladıktan sonra Leylanın kasıldığını fark ettim, boşalmıştı. Ben de daha çok sabredemedim, amından çıkarak ağzına verdim ve ağzına patladım. Leyla sikimi öyle bir emiyordu ki, sanki iliklerime kadar somurmak istiyordu.

Yatak berbat olmuştu, çarşafı değiştirdik ve banyoya gidip yıkandık. 1 saat sonra karım geldiği vakit Leyla odasında uzanıyordu. Karım anlayacak diye ödüm patladı. Ama Leyla karıma aybaşı bulunduğunu ve sancısı bulunduğu amacıyla yattığını söylemiş. Kızı perişan etmiştim, ilk sikişten sonra bir hafta kendisine gelemedi. Leyla Ankarada işe girdi ve bizde kalıyor. Her fırsatta kendini sikmem amacıyla fırsat yaratıyor ve sikişiyoruz. Zamanla seks husussu ile ilgili daha da gelişti, profesyonelleşti ve benim küçük orospum oldu. “Evlenene kadar sikmeye devam enişte. Evlensem de seni unutmam, tekrardan sana siktirirm enişte!” diyor.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • 2020 ilin kucuk kiz cocuklari sex hikayeleri
  • kucuk baldiz sikis hikayesi
  • Bakire baldızı sikiş hikayesi
  • eniste seks hikayeleri
  • küçük göt sex hikaye
  • liseli bakire baldizim Sümeyye ile seks hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir