Kütüphanede İnlettiğim Kız

Slmlar, Benim sevgilim Burda çalıştığı için devamlı bana sessiz ol ders çalışıyorlar uyarısında bulunuyordu ve ben bu muhabbeti hiç sevmiyordum! kütüphaneye gelen bir hatunda vardı bakışıyorduk. Onuda sikmem gerekiyordu aslında kız arkadaşımla sex hayatımız harika gidiyordu ama Onu kütüphanede sikip ses çıkartmam gerektiğini düşünüyorum!

Kız arkadaşım bir kütüphanede görevli olarak çalışıyordu. Kız arkadaşımla aramızda çok rahat bir seks teması vardı. İkimizde seks gerçeklştirmeyi çok seviyorduk. Resmen seksin bağımlısı olmuştuk. Haftada en az üç dört kere beraber olurduk. Bir keresinde kendimize engel olamayarak kütüphanede bile seks yapmıştık. Ben kız arkadaşımın çalıştığı kütüphanenin oradan geçiyordum. Bunun üstüne onu görmek amacıyla kütüphaneye girmiştim. Akşam esasen bana gelecekti. Planı yapmıştık ve bu gecede ateşli bir gece yaşayacaktık. Kız arkadaşım kütüphaneden sonra bana geleceği amacıyla üstüne çok seksi kıyafetler giymişti. Üst doğrultudan gözüken göğüs dekoltesi mini eteğinin altından gözüken pürüzsüz bacakları beni kütüphanede azdırmıştı. Bunun üstüne kız arkadaşıma sokulmaya başlamıştım. ilk başta burada olmaz dese de biraz dokunup okşayınca oda kıvama gelmişti. Kütüphane boş sayılırdı. Ön doğrultuda iki şahıs kitap okuyordu. Bizde arka tarafa doğru geçerek öpüşmeye başlamıştık. Kız arkadaşım sen delisin ama seni seviyorum dedikten sonra dizlerinin üstüne çökmüş ve pantolonumu yarıya kadar indirdikten sonra sikimi ağzına alarak yavaş ve sessiz sedasız yalamaya başlamıştı. Çok sessiz bir şekilde hareket ediyorduk.

Sikim bundan sonra taş gibi olduktan sonra ben kız arkadaşımın orada ki bir masanın üstüne yatırmıştım. Eteğinin altından amcığını okşamaya ve yalamaya başlamıştım. yaladıkça zevke gelen kız arkadaşım ses çıkarmamak amacıyla kendisini zor tutuyordu. Amcığını sulandırana kadar yaladıktan sonra bacaklarını aralayarak sikimi amcığına yavaş yavaş sokmaya başlamıştım. amacıylae girdikten sonra evvelce yavaş yavaş git gel yapmıştım. Tam hızlanmaya başlamıştım ki kız arkadaşım yavaş sik bak tutamayacak kendimi zevkten inleyeceğim sonra da basılacağız demişti. Bunun üstüne bende yavaşlayarak amcığının içersinde yavaş yavaş git gel yapıyordum. Bir vakit sonra ikimizin de zevkten soluk alı verişi değişmişti. Artık hazzın son demlerini yaşıyordum. Boşalacağımı anlayınca o tatlı amcığından çıkmıştım. Kız arkadaşıma selpak yok mu deyince yok ağzıma boşal çevre batmasın demişti. Bunun üstüne sikimi ağzına soktuktan sonra tüm dölü ağzına boşalmıştım. Tüm dölü ağzında toplayan kız arkadaşım hepsini bir defada yutmuştu.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • resimli yenge enst seks hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir