Kuzenim Götüme Sokmak İstedi

Kuzenimle birlikte aynı apartmanda yaşıyorum. Üniversite yaşamım devam ederken aklımın bir köşesinde hep o vardı. Belki ailelerimiz bizim birlikte olmamıza karşı gelirdi. Ama gene de onda ilgimi çeken bir şeyler vardı. Kuzenimin adı Salim ve benden 5 yaş büyük. Aslında onun deli dolu halleri, asabi tavırlarının yanı sıra benimle uyumlu konuşabilmesi, sıcak tavırları ilgimi çekiyordu işte.
Aynı apartmanda olduğumuz için çatıda mangal yaptığında mutlaka beni de çağırırdı. Aslına bakarsanız tüm apartmana ikram ederdi. Fakat benim mutlaka sofrada olmamı isterdi. Uzun boylu, sert mizacıyla tüm kızlar etkileyebilecek bir yapısı olmasına rağmen son 1 senedir hiç yanında kız görmezdim. Ben ise esasen son sevgilimden ayrıldıktan sonra 2 yıldır adam arkadaşım olmadan sakin bir yaşam geçiriyordum.


Bigün yine Salim mangal yapacağını bu kez sofrayı hazırlamama yardım etmemi istediğini söylemiş oldu. Hemen üstüme en rahat ve ilgi çekici elbiselerimi giyerek yanına gittim. Salim mangalı yakarken eğildiğinde basenlerinin ne kadar güçlü olduğunu görüyor ve beni kucağına alıp siktiğini düşünüp hayal kuruyordum. Bu arada ailelerimiz nerede diye merak edenlere açıklamayı unutmuşum. Yazın ailelerimiz memlekete gidip 3 ay orada kalıyorlar. Emekli oldukları için memleketi seven ailelerimizin yanına vakit buldukça bizde gidiyoruz.
O gün mangal hazır olduktan sonrasında sofrada otururken Salim’in göğüs dekolteli kıyafetimle dalga geçip sık sık göğüslerime bakması gözümden kaçmamıştı. Aslına bakarsak benimle ilgilenmesini istediğim için bu şekilde giyinmiştim.

Yemeğimizi bitirdikten sonra Salim daha önceden aldığı arzu balonunu getirdi ve gel kuzen birlikte istek tutalım diyerek adeta iki sevgili gibi dilek balonunu el ele havaya gönderdik. Salim’in sıcacık ellerine değen elim ömrüm süresince böyle bir his yaşamadığımı hissettirdi. O gün birbirimize çok farklı bakıyorduk. Salim neredeyse beni ayakta sikecek şeklinde bakıyor ben ise istiyorsan vereyim tavırlarında idim.
Ben sofrayı toplamak için yöneldiğimde Salim arkamdan gelmiş olarak bir kez daha elimi tuttu ve bırak sonra toplarız dedi. Bana arkadan sımsıkı sarılıp seni çok seviyorum dediğinde kendimi güvende hissettim.Doğal olarak bu sırada kalkan penisi sırtıma değiyordu. O uzun boylu ben ise birazcık kısa olduğum için penisinin sıcaklığını sırtımda hissediyordum. Seni seviyorum sözüne karşılık ben de hep bugünü bekledim diyerek cevap verdim.

Benden pozitif dönüş alan Salim şortumu külot ile beraber indirerek beni masanın altına doğru soktu. Salim masanın dışında ben ise masanın altındaydım. Çatıda olduğumuz ve akşam karanlığı olduğu için bizi görebilecek kimse yoktu. Şortumu indiren Salim’in beyaz ve kimsenin şu ana kadar sikmediği götüme penisi şak diye soktu. Dakikalarca şap şap sesleriyle çatıyı inletmekle kalmadı boşalmak üzereyken yüzümü dönmemi istedi. Dönmediğimde beni zorla döndürdüğünde dev gibi olmuş o kırmızı yarağını ağzıma sokarak boşaldı. Penisinin kafası devasa boyutlara ulaşmış olan kuzenime olan ilgim onun orospusu olmamla devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir