Kuzenle Öpüşüyoruz Lezbiyen Sex hikaye

Slmlar, Ben oldukça bakımlı Liseyi yeni bitirmiş bir genç kızım.. Kuzenimde aynı durumda.. Onunla çok güzel fantaziler yapacağımıza inaniyordum o yüzden yaz tatilinde onu açılmak istedim.. Ben esmer tenliyim o ise kumral harika bir lolita gibiyiz ikimizde.. Bizi yatakta sikecek erkekler şimdiden hayal edebilirler sex hikayemi okuduktan sonra boşalma garantisi veriyorum!; )

Merhabalar arkadaşlar. Ben Yeşim. 18 yaşında esmer güzel bir kızım. Sizlere kuznim Burçak ile yaşadığım ilk lezbiyen deneyimimizi anlatacağım. İlk ama son değil. Çünkü o kadar beğeniliymiş ki biz bunu daha evvelce yaşamamızın pişmanlığını yaşıyoruz. Burçak da benimle aynı yaşta ama o beyaz tenli ve fiziği benden biraz daha iyi. Bacakları biraz daha kalın ve göğüslerinin büyüklüğü de benimkilerden biraz daha büyük. Biz genellikle Burçak ile birlikte takılır birlikte gezeriz. Evlerimizin yakın olduğundan ötürü da ara sıra bizde kalır ben onlarda kalırım. Burçak’ın güzelliği her vakit beni etkilemiştir fakat lezbiyen bir ilişki yaşayacağımız hiç aklıma gelmemişti. Zaten bu düşünce de benden çıkmıştı aslında.

Burçak ile ikimiz tekrar bir gün dışarıda buluştuk. Havanın güzelliğinden ötürü Burçak tekrar çok seksi giyinmiş ve çok güzel olmuştu. O akşam babam iş arkadaşının evine yemeğe gidecekti annemle ve ben gitmek istemediğim amacıyla Burçak’ı bize çağırdım ve bizde kalmasını istedim. O da kalmayı kabul edince akşam eve geçtik. Gece Burçak benim askılı tişörtlerimden bir adedini giydi ve iri göğüsleri yanan dışarı çıkıyordu. Evde kimse olmadığı amacıyla rahattı. Ben de ara ara göğüslerinin güzelliğine bakıyordum. Esasında onunla sevişme isteğim göğüslerinin güzelliğinden kaynaklanıyor diyebilirim. Gece yatmadan evvelce ben yatağıma Burçak’ı çağırdım ve yatakta birlikte uzanıp internette dolaşıyorduk. Her şey o an oldu.

Burçak’ın mis gibi parfüm kokusu beni çok tahrik etmişti. O an çarşafın altında bacaklarımı onun bacaklarının üstüne attım. İkimizde de şort vardı. Teniyle ilişki ettiğim an daha çok beğenie geldim. Sonra da kafamı onun omzuna kydum ve elimi de karnının biraz daha üstüne atıp göğüslerine doğru getirdim ve şuranda azıcık uyuyayım dedim. Onunda hoşuna gitmişti. Ben dudaklarımı boynuna dayadım ve soluk alış verişimle onu biraz beğenie getirdim ve biraz da şakalaşıp boynunu öptüm. Sonra ise elimi az daha yukarıya çıkarıp göğüslerinin üstünde hareket ettirmeye ve okşamaya başladım. O da sesini çıkarmıyordu. Sonra ben elimi boynuna çıkardım ve oradan göğüslerini elleyip yavaşça okşamaya devam ettim. O da elimi çekip güldü ve kız raharat dur dedi. Ama durmaya niyetim yoktu. Ben çarşafı komple üzerime çektim ve kolları dışarıda telefonla oynarken ben de göğüslerini elleyip okşamaya başladım ve bir yandan da boynunu öpmeye başladım. O da o an telefonu bıraktı napıyorsun dediğinde şşş dedim ve dudaklarına yapıştım. O an film kopmuştu ve sevişmeye başladık. Ben dayanamayıp üzerini çıkardım ve göğüslerini yalamaya başladım. İnanılmaz beğeni alıyorduk. Biraz daha öpüşüm seviştikten sonra yan yana yatıp birbirimizin amcıklarını okşayarak boşaldık. Sonra ise tekrar sevişmeye başladık ve bu sefer her yerimizi daha ateşli yalayıp daha beğenili boşalmanın keyfini çıkardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir