Mahallemizin Orospu Kızına İfşa

Selamlar, Mahallemizdeki kızlara yan gözle bakmak yoktur bizde, Ama bu sex hikayemden sonra bana anlattığın gibi değilmişsin be deLikanlı diye sesler duyuyorum sanki: ) Neyse mahallemizde ki kızı İnternette bir Sitede gördüm başkasına Kendi Çıplak resimlerini atmış Kabak gibi MI VARDI Ogünden sonra Uyku düzenim bozulmuştu.Merhabalar ben Gaziantep’te yaşıyorum. Adıyaman’dan gelen arkadaşlarla eğlenmek amacıyla pavyona gittik. Saat gece yarısına kadar oturduk eğlendik. Orada tipimize göre birilerini bulamadığımızdan ordan ayrıldık. Yanımda tespit edilen arkadaşım Ömer bir telefon görüşmesi yaparak bizlere kadın bulduğunu ve bu geceyi otelde istedğimiz gibi geçirebileceğimizi söyledi. Bizlerde sabırsızlıkla yola çıktık, kızların olduğu eve geldik. Ömer bizi içeri aldı ve “Hangisini dilerseniz seçin!” dedi. Herkes birini aldı, ben de lavabodan gelmekte olan ve isminin Sevda olduğunu öğrendiğim kızı aldım. Hep beraber araçlara binerek eskiden yer ayırtmış olduğumuz otele gittik.

Odaya çıkınca ben bir sigara yaktım, Sevda, “Bize yokmu? İnsan bir ikram eder!” diye söylendi. Kendisine sigara ikramında bulundum, biraz sohbet ettik, odaya wiski getirttik, hafiften içmeye başladık. Daha sonra, “Peki yatacakmıyız?” dediğinde ise, “Seni babamın hayrına getirmedim, kalk bir duş al gel.” dedim. Sevda banyoya gidip duşunu almaya başladı. Duştan su sesi gelince ben de çabuk ile soyundum, yanına gidip, dudaklarından öpmeye başladım. Sevda daha gençti, anca 18-19 vardı ve bedeni muhteşemdi. Ben öptükçe kudurmaya başladı. İkimiz de iyice yıkandıktan sonra banyodan çıkarak odaya geldik. Dudaklarımız birbirine kenetlenmişti. Hele o memelerini yalarken ve aşağılara doğru indiğimde çıkarttığı sesler, hızımı iyice artırmaktaydı, beni ateşlendirmişti…

Amını dilimle yaladıkça Sevda kudurmaktaydı ve başımı amına doğru bastırmakta, bacaklarını daha da açmaktaydı. Tekrar yukarılara doğru geldim ve “Kız sende hiç marifet yok mu? Marifetlerini göstersene!” dediğimde ise bana, “Sen iste yeter ki!” dedi ve sikimi tuttuğu gibi ağzına götürerek sakso yapmaya başladı. Sikimi öyle beğenile yalıyordu ki mükemmel sözcüğü az kalırdı. Bütün bedenimi diliyle yaladı, yalamadığı yer kalmadı. 69 pozisyonu alarak birbirimizinkini emmeye başladık. Sevda’nın amı vıcık vıcık olmuştu, bir yandan da koymam amacıyla diretiyordu. Ama ben beğeniini çıkarmaya getirmiştim onu. Amını delicesine yalıyor, göt deliğini parmaklıyordum. Bana, “Göbütünü parmaklama, bütün beğeniim kaçıyor, nolur yapma!” diyordu.

Ammından beğeni suları geldiği vakit kendisinin domalmasını istedim, domaldı. Arkadan amına yarrağımın kafasını dayadım ve amacıylae koyduğumda lop diye girdi. Sevda’nın, “Ooohhh!” demesi ile, ben Git-Gel’lere başladım. İçkinin de verilen tesirle, Sevda kudurmakta, delicesine kalçalarını sallamakta, kafasını yanlara doğru çığlık atarak savurmaktaydı. Ben siktikçe Sevda boşalmakta, bedeni titremekteydi. Sevda’ya pozisyon değiştirip, sırt üstü yatmasını istedim, yaptı. Bacaklarını omuzuma alıp yarrağımı yine vıcık vıcık olmuş amının amacıylae koydum ve sikmeye devam ettim. “Hadi boşal artık!” diye inliyordu. Kendisinin kaç kez boşaldığını bilmiyorum ama benimki direk gibi olmuştu, Sevda’yı siktikçe sikesim geliyordu. Ammına rahat 30 dakika gidip geldikten sonra hışımla amacıylae boşaldım.

Sevda, “Sen yoruldun, dur ben senin üstüne çıkacağım!” diye tutturdu, ben sırt üstü yattım. Sevda evvelce ağzına alıp kaldırdığı yarrağımın kafasını tutarak ammının derinliklerine gönderdi. Sikimin üstünde öyle bir hoplaması vardı ki, aynı çıldırmış gibiydi. Memelerini öne doğru getirerek onları ısırmamı, emmemi istiyordu. Belki bir saatten çok, kendisi üstte ben altta, sonra ben üstte kendisi altta sikiştik. Her ikimiz de kan ter içersinde kalmıştık, ama aldığımız beğeni inanılmazdı. Her ikimiz de orgazma ulaştıktan sonra biraz uzandık, dinlendik ve birer sigara içtik. Sonra beraber banyoya giderek duş aldık ve yatağa geldik yine. Birbirimize sarılarak uyumak istedik ama her ikimizin de gözünde uyku yoktu. O kadar yorgun olmamıza karşın uykumuz gelmiyordu bir türlü. Sevda’ya dönerek, “Tatlım canım istiyor, varmısın birdaha sikişelim?” dediğimde ise bana, “Benim canım senden çok istiyor, senin gibi tatlı bir tanesi ile sikişmek çok hoş oluyor!” deyip, yine yine, sabah ezanına kadar sikiştik. Bilmiyorum kaç posta attığımı ama sabah olduğunda halen uykumuz yoktu…

Bir yaşam bayanın müşterisine bu kadar beğeniler yaşatacağı aklımın ucundan geçmezdi valla. Aldığı para kendine helal olsun. Muhteşem biri, erkeğini tatmin etmesini bilen biri. Birçok kadınla yattım, ama Sevda gibisini görmedim. O günden sonra haftada bir olmasada ayda bir kesinlikle kendisi ile telefonlaşıp buluştuk. Artık benden ücret almıyordu, sadece gereksinimi olduğunda kendine kontör, elbise v.s. gibi armağanlar alıyordum. Onu hiçbir vakit kaybetmek istemezdim ama mesleği icabı ortadan kayboldu. Halen onu arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir