Metroda Kıza Taciz Ettim Sex hikaye

Selamlar, İstanbul Metro da Bir anımı sizlere Anlatmak istiyorum. Sabah işe giderken, gözüme bir kız kestirdim üniversiteli, Mini etekli kulaklık takmış şarkı dinliyordu yanına yaklaşarak selam verdim ama aldırış etmedi orospu. Kafamı daha çok bozdu

Merhaba kıymetli okuyucular,bu anlatacağım vakası ilk defa üzerinden dile getiriyorum. Daha eskiden bu anımı kimseye anlatmamıştım.
Birgün işten eve doğru giderken metroya bindim. Her vaktinden farkı metronun bu sefer çok sakin olmasaydı. İş yorgunluğuyla eve dönerken,kafam dalgın bir şekilde önüme bakmadan ilerliyordum.
Karşımdaki kadını görmeyecek kadar dalgındım ve istemsizce karşı taraftan gelen kadına çarptım. Kadın baya bir sarsıldı.Bende utandım,yanlışlıkla çarptığım ve canımın sorunu yüzümden belliydi.
Kadından özür diledim ve metro gelene kadar konuşmaya başladık. Neden canımın sıkkın olduğunu sordu bende işlerimden kaynaklı olduğunu ima ettim. Muhabbeti ilerlettik ve kadında canının erkek dostından ötürü sıkkın olduğunu dile getirdi.
Aslında konuşmalar arasında özel yaşama dair hiç birşey sormamıştım . Herneyse unsurunu sorduğumda bana direk ‘Sevişemiyoruz,yatak hayatımız bitti’ dedi. Kadın gayet açık sözlüydü. Erkek dostının bundan sonra ondan haz almadığını söyleyip;çirkin bir kadın olup olmadığını bana sordu.
Bende tam tersine herkes doğrulusunda arzulanacak bir fiziğe sahip olduğunu söyleyince garibimin gözleri ışıldadı. Beni o gece derhal evine çağrı etti. Alkol içip dertleşerek kafamızı dağıtırız felan dedi. Ben de olur dedim zira canım çok sıkkındı. İlk günden hem de saatten evine çağrı etmesinden gelişen saatlerde birşeyler olacağını ön görü etmiştim.
Evine geçmeden evvelce tekel bayiden alkol felan aldık. Geçtik evine, içmeye başladık. İçerken ben derdimi anlattım. İşlerimin yoğunluğundan kendime vakit ayıramadığımdan ve bundan ötürü kız dost yapamadığımdan yakındım. Beni güzelce dinledi ve teselli etti.
Dert yanma sırası ona gelmişti. Normalde de dobra olan bu kadın alkolün verilen yetkiyle daha da açık konuşmaya başlamıştı. Sevgilisinin onu sikemediğini,amının yanıp tutuştuğunu her an amcığının ıslak olduğunu felan söylüyordu. Bunları dinledikçe benim amsızlığa özlem kalan yarrağım sertleşmeye başlamıştı. Çünkü ikimizin dertleri de aynı gibiydi.
Birbirimize deva olabilirdik. Konuşmalardan sonra birbirimize yakınlaştık;elimi tutup sırıl sıklam olan amcığına götürdü. Okşamaya başladım.Uzun süredir bırakın bir amı ellemeyi kadına bile dokunmuyordum.Ardından kadınla ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Dudakları sömürürcesine öpüyor,dilini felan emiyordum. Kendimi yitirmiş bir haldaydım. Kadını alkol masasına yatırdım.
Bacaklarını araladığımda karşımda yarraksızlıktan dudakları şişen sulu bir amcık gördüm. Kalp atışlarım dışarıdan duyulmaya başlamıştı. Bir anda yumuldum bu amın dudaklarına. Dudaklarını emerken ellerim bayanın gögüs uclarındaydı. Gögüs uclarını sıkıyor,memelerini yoğuruyordum. Kadın bu sırada “nasıl tadım güzel mi” gibi sorular sorup “yar bu amcığı,dağıt amımı göbütünü” diye cümleler kurarak beni kendimden geçiriyordu.
Yarrağımı ağzına verdim,büyük bir iştahla çölde su görmüş bir bedevi gibi sakso çekmeye başladı. Dilini kafasında gezdiriyor taşşaklarımı okşuyordu. Taşşaklarımı emmeye başlayıp elleriyle yarrağımı aşağı yukarıya sıvazlıyordu.
Artık sikimi onun pempe ve ıslak amına sokmaya hazırdım. Bacaklarını ayırıp bir anda kökledim. Kadın kendinden geçiyordu. Solu soluğa kalmış,işkence görüyorcasına inliyordu. Bu hal benim erkeklik duygularımı okşadığından daha sert sikmeye başlıyordum.
Yarrağım am dudaklarını aşındırırken taşşaklarım sallanarak götünün deliğine çarpıyordu.Dakikalarca bu pozisyonda sikmeye devam ettim. Ardından kadını domaltıp amacıylae girdim,amından sikerken bir yandan da elimle klitorisini okşuyordum. Hatun uçuşa geçmişti. Kasılarak yarrağımı amından itti ve bir anda patladı. Ayların birikimiydi sanki. Yarrağım bembeyaz olmuştu. Kucağıma çıktı ve aletimin üzerinde zıplamaya başladı. Bu pozisyonda beni boşaltacağını söyledi.
Sertçe zıplıyor “sik orospunu,boşal amcığıma” diyordu. Bu beni benden alıyordu. Bir anda bütün spermlerim susuz kalmış bir toprağı andıran bu bayanın amına doldu ve bu toprağı beraber suladık.
Saat akşam 23:00 sularıydı. İş bittikten sonra içmeye devam ettik. Bu sırada erkek görüntülü siki kalkmayan sevgilisi telefon etti ve ona geleceğini söyledi. Bunun haberini alan kadın benim evden gitmemi istedi daha sonra yeniden fikir alışverişi yapıp ateşimi söndürürsün sikicim diyerek telefonunu verdi ve evden çıkıp gittim. Hayal gibiydi fakat gerçekti. O günden sonra bu ateşli piliçle haftada birgün görüşüyoruz. Tadı damağımda kaldı.

Sizce bu tür bir kadına sahip olduğum amacıyla talihli mıyım? Başınızdan bu tür şeyler geçti mi? Yorum olarak paylaşırsanız bu itirafımda beni yalnız bırakmazsınız.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Porno hikayeleri taciz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir