Mutfakta Babama Verdim Çok İyi Sex hikaye

Selamlar, arkadaşlar uzun süredir sexhikayesi yazamıyordum, şuan boş zamanım olunca sizlere hikaye yazmak istedim, Uzun süredir bakire değilim yaşım zaten artık olgun . Babamla eskiden beri sevişiyorduk ama bakire olduğum için beni sikmiyordu.. Ama bakirelik gidince ona kendimi siktirmek istiyordum.. Erkeğim olurmusun baba diyince bana güldü?: D Neden öyle söyledin dediğimde bana sarhoşsun sen dedi..Hayır seninle bilikte olmak istiyorum beni İnleterek sikmeni Parçalamaını İstiyorum. Kulaklarından yalamaya başladım..

Tekrardan Herkese merhaba Ben İzmirde yaşam sürdüren Ela gözlü Kumral Saçlı Fiziğine güvenen alım lı bir bayanım 27 yaşındayım. Lise zamanlarında arkadaş kurbanı olarak bakireliğimi kaybetmiştim o açıdan seks te sıkıntım yoktu gözüme kestirdiğim erkeğide elde ederdim. Annem ikinci evliliği olan babamla birbirimize çok yakındık gerektiğince yakışıklı ve bakımlı biriydi. Şuana kadar çıktığım sevgili odluğum fazlası erkekten üstündü diyebilirim. Bir gün Annemin amel imkanlarından dolayı vilayet dışına çıkması gerekti.

Benle babam evde yanlızdık Acıkmıştık bişeyler atıştırmak amacıyla mutfağa gittik aş hazırlıyordum beraberlerinde ben aş hazırlarken babam arkamdan geçeyim derken bana sürttü o lahza şahsımden geçtim dönüp babama hafif gülümseyerek baktım özür dielrim denilince öenmli, değil ya nolucak sanki dedim. Bakışı o lahza değişti bana. Herneyse yemeği yedikten sonra masadan tabakları kaldırayım derken babamın tarafındaki tabağı alırken babamın eli kalça ilişki etti. Yine özür dilerim kelimeleri kullanırken şşşş önemli değil canım olur bu tür şeyler dedim. Etkilenmişti benden. Bakire olmadığımı biliyordu. Gece ikimizde odalarımıza çekildik babam yanıma gelip ben yanlız yatamıyorum beraberlerinde uyuyalımmı denilince kenarı çekildim ve gel dedim. 10 dakka felan hareketsizdik.

Bi uzaklık dalacak aynısı olmuşum kalçamda bi hareket hissettim ancak ben bozuntuya vermedim babam beni elliyordu elini kalçamın üzerinde gezdiriyordu diğer elini göğsümün üzerine attı ve çok yavaş şekilde üzerinde gezdiriyordu üstümde uzun bir t-shirt vardı altımdaki südyeni çıkarmıştım. mememin ucuyla oynuyordu bir lahza da döndüm baktım ve beni çokmu istiyorsun denilince tek kelimeyle evet dedi üstümdeki çıkarttım babam da yanıma boxeriyla yatmıştı. onuda çıkarttım ve sevişirken elimle penisini okşuyordum dim dik olmuştu durmadan devam ettik. saatlerce seviştik beni yatırıp üstüme çıktı ve penisini ıslatıp yavaşça vajinama değdirdi sokmuyordu ancak üzerinde gezdiriyordu yanıyordum alev alev ansızın şahsım tutup soktum ve şahsımi babama çektim.

O an amacıyla diken diken oldu taramalı tüfek aynısı hızlıydı parçalıyordu adeta ancak şikayetçi değildim ilk kez girdiğim bir ilişkita o kadar beğeni almıştım saatlerce bu şekilde seksimizi yaşadıktan sonra duşa girdik ve beni duvara yapıştırıp bacağımı kaldırıp birde orda yapıştırdı banyodaki beğenii hiç birşeye değişmem ancak çok güzel olmakta ıslak ıslak çıkan ses beni tahriş ediyordu. O günü beraberlerinde uyuyarak sabah ettik ertesi akşam annem geldi ve herşey normalmiş aynısı devam ettik. Şimdi annem her vilayet dışına çıkışında babamla kati bir seks olayımız olmakta ona bağlandım bile. Başka bir hikayemde görüşmek üzere eğlenceli okurlar dilerim.

bir,babam,beni,ancak,beraberlerinde,ben,lahza,denilince,dedim,aynısı

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Senfoniajans com hikayesi
  • Mutfakta Babamla sikiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir