Oğluma Kendimi Siktiriyorum Uzun Sex Hikayeleri

Canlarım bunu yazarken uTanmadınmı diyeceklere Şimdiden siktirin gidin diyorum! Sizene amcık benim göt benim: ) İstediğime siktiririm; Neyse kocam öldükten sonra Azgınlık artık üst sefada olduğu için kendimi parmaklıyordum hergece uyurken.. Birgün oğlum banyo yaparken Yarrağını penisini görünce çılgına döndüm..Babasının 2 katı yarrağı vardı.. Nasıl olurdu bu neyapmam gerektiğini düşünürken, O an birden banyoya girdim oda sikini kaldırmış 31 çekiyordu güldüm.. Oğlum neden 31 çekiyorsun beni Siksene? Annen yarraksızlıktan yanıyor sen burda boşuna Uğraşıyorsun oda anne ciddimisin dedi? Evet diyince birden dudaklarıma yapıştı.. Ondan sonra Olaylar koptu..

İsmim Meltem. 41 yaşında, çok zayıf saseneamayacak, 1.64 boyunda, kapalı bir bayanım. 8 sene öncesinde eşimden ayrıldım. Genç yaşta dul kalışım benim cinsel hayattan koparmıştı. Burası müteassıp bir beldedir. Maddi durumum çok şükür iyidir, kendime ait 4 daireden gelen kira geliriyle geçiniyorum. Geçen sene yaşıma uyguntek adamlu bir beyle evlendim. 19 yaşındaki üvey oğlum Cemil de bizimle yaşamaya başladı. Okuyor. Okulu gayet iyi, kör gerektiğince amacıylae kapanık bir kişiliği var. Neyse, evlendikten 3-4 ay sonra, yeni kocama ne oldu bilmiyorum, kör seks hayatımız ansızın bitti. Adamda durup dururken bir isteksizlik başladı, ben de üstüne çok gitmedim, kör birtakım geceler sex özlemi çekiyordum. Bu hususta kimseyle de konuşamıyordum, bu tür şeyleri birileriyle paylaşmak bu beldede imkânsız bir şeydi, dedikodu bir yasenedı mı bundan sonra burası yaşanmaz hale gelirdi.

Mecburen içime atmıştım.Bundan 1 ay önceydi, kocam bir amel amacıyla birkaç günlüğüne İstanbula gitmişti. O gün üvey oğlum Cemil banyoya yıkanmak amacıyla girmişti, yalnız su sesi gelmediğini farkettim. Şohben zehirlenmesinden korktuğum amacıyla bir telaş banyonun kapısına geldiğimde, içerden, Ahhh! Ohhh! sesleri ile karışık ‘şak şak’ sesleri geliyordu. Bu ilk kez ilgimi çekti, eğilip anahtar deliğinden baktığımda, Cemilin masturbasyon yaptığını gördüm. Erkekliği, morarmış başıyla hatırı saseneır derecede büyüktü. Ne yapacağımı bilemedim, kör seyretmekten de kendimi alamadım. Bir anda elimin küloduma gittiğini ve amımı okşamaya başladığımın farkına vardım. Bunu istem dışı yapmıştım ve amım sulanmıştı. Resmen üvey oğlumun kalkmış ve sertleşmiş sikinden tahrik olmuştum. Ve o sırada Cemil boşalmaya başlamıştı.

Çeşme aynısı boşalıyordu ki, elinde benim penye külotlarımdan birini yarağına sürdüğünü gördüm. O anda çok karışık duygulara kapıldım ve ne yapacağımı bilemedim. Sessizce banyonun kapısından uzaklaştım ve mutfağa gidip akşam yemeği amacıyla sofrayı hazırladım. Cemil 10 dakika sonra banyodan çıktı, eşofmanını giyip geldi. Yemeğimizi yedik, çay’dı, TV’ydi derken vakit geç oldu, odalarımıza gittik yattık. Ama beni uyku tutmuyordu, üvey oğlumun banyodaki o durumu hep gözümün önündeydi ve ister istemez elim tekrardan amıma gitti. Amımı okşamaya ve ilk kez kendimi tatmin etmeye başladım. Cemilin masturbasyon yapar iken külodumu da kullanması kafamda bir soru işareti oluşturmuştu, o düşüncelerle acaip bir orgazm yaşadım. Bu olay kafam takılmış, tekrar cinselliğimi hatırlamıştım. Bu düşünce ile ertesi günden itibaren evin arasında uzun etek yerine, kalçama tam oturan, hafif dekoltesi olan bir eşofman alarak giymeye başladım. Cemili takip ediyordum, çaktırmadan bakışlarını kontrol etdiyordum ve tahminlerimde haklı çıktım. Cemilin vücudumdan tahrik olup önünün kabardığını görebiliyordum. Önce ne yapacağımı şaşırdım, kör Cemilin kabarık önünü gördükçe ben de tahrik oluyordum. Bu işin sonu nereye varacaktı? Ben irademe yenilip, evin arasında frikik sunarak dolaştıkça, her ikimiz de tahrik oluyorduk ve o hemen tuvalete gidip kendini boşaltıyor, bense gece yatağımda tıpkı işi yapıyordum. Artık irade gücümü tam olarak kaybetmeye başladım, kaç aydır cinsel yaşamım yoktu ve aynaya baktığımda kendi vücudumdan bile tahrik oluyordum.

Bir akşam bir deneme yapmaya karar verdim ve kendimi hazırladım. Yemekten sonra odama gidip dahil çamaşırlarımı çıkarıp, dizlerimi örten geceliğimi giyip salona geldim. DVD’ye bir korku filmi koyup Cemille seyretmeye başladık. Çok gerilimli, ürkütücü ve karanlık bir filmdi. Film bitip yatacakken, çok korkuyormuşum aynısı yapıp, “Yaa Cemil bu filmden sonra bu gece hayatta fakat uyuyamam! Hadi anam, gel beraber yatalım?” dedim. Sanki o da dünden razı, “Tamam anne, hadi yatalım!” dedi Ben Cemile sarılarak, benim odaya geçtik. Önce ben girdim yatağa yattım, Cemil de eşofmanının altını çıkardı ve sadece boxerle girdi yatağa. “Çok korkuyorum Cemil, bana sıkıca sarıl!” dedim ve arkamı döndüm. Cemil de arkadan bana sarılarak yatıyoruz. Çok geçmeden kalçalarımın içersinde bir sertlik hissetmeye başladım.

Zaten sadece gecelikleydim ve altımda külot yoktu. Cemil gittikçe kalkan yarağını kalça arama hafif yaslamış öylece duruken, ben bir hareketle Cemile yaslandım. İçimde birşeylerin koptuğunu ve amımın sulandığını, hem de sularının aktığını farkettim. Götümü Cemilin yarrağına bastırarak hafif hafif oynatmaya başlayınca, Cemil de boş durmadı ve kalçamın üstünde duran sağ elini, esasen sertleşmeye başlamış göğüsümün üstüne getirerek, parmakları daireler çizer aynısı okşamaya başlamıştı. Hiç konuşmuyorduk Ben tekrardan götümü oynatıp, yarağına biraz daha yaslanınca, bundan sonra Cemil göğsümden elini çekti, boxerini bir anda indirdi ve geceliğimi sıyırdığında külotsuz olduğumu farkedince, ateş aynısı yanan yarağını çıplak kalçalarımın arasına yerleştirmişti bile. O lahza ben tam olarak kopmuştum, nefes alışlarım sıklaşmış ve yüksek sesle nefes almaya başlamıştım. Cemilin yarağı, sulanmış ve kayganlaşmış amımın dudakları arasına oturmuştu. Artık takatim kalmamıştı, dizlerimi karnıma çekerek kalçamı iyice geriye bastırdığımda, Cemilin yarağı bir anda içime girmişti. O anda öyle bir Oohhhhh! çektim ki yüksek sesle! Cemilin iki eli alttan ve üstten iki göğsümü yakalamış, okşama ile karışık sıkarken, bir yandanda süratli süratli amıma girip çıkmaya ve Uhhh! Uuuh! seslerçıkarmaya başlamıştı. Bense nasıl inlediğimin bilincinde bile değildim. Cemilin o katı ve damarlarını amımın çeperlerinde hissettiğim yarağı içime her girişinde, “Ooohhhhh, aaaahhhhh, daha süratli, daha sert, ooohhhh çok güzelllll, sokkkk!” derken ansızın olağanüstü bir orgazm yaşadım ve titremelerle boşaldım Ama Cemil hala vıcık vıcık olmuş amıma gitgele devam ediyordu. Biraz sonra o da inleyerek ve böğürerek içime fışkırmaya başladı. Aman Tanrım, bu türsine güzel birşey daha olamazdı. İkimizin dölleri ve suları birbirine karışmış ve yatak çarşaf batmıştı. Ama Cemilin yarağı içimde hala sertliğini koruyordu. O lahza ensemde bir öpücük hissettim ve sırt üstü dönerken Cemil de içimden çıkmıştı. Birbirimize sarılıp öpüşürken hala sertliğini devam ettiren yarağı göbeğime tazyik yapar iken dudaklarımız ve dillerimiz birbirine dolanmıştı. Uzunca öpüştükten sonra başımı Cemilin göğsüne dayayarak bir müddet gözlerimi kapadım. İçim işlemiş ve öylece uyumuşum. Bir vakit sonra amımın okşanması ile uyandığımda, benim elim de Cemilin yarağını kavramıştı bile. O gece sabaha kadar Cemil beni domaltarak, kucağında hoplatarak, beni üstüne at aynısı oturtup zıplatarak, 4 defa daha sikti. O gecen sonra da sikişmelerimiz devam etti. Babasının evde olmadığı anlarda Cemille deliler aynısı sikişiyoruz.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • ablam kocasina gotumu siktirdi zorla
  • Aile sex yapirum
  • canlarım sexhikayesi
  • kendimi oğluma siktirdim
  • kendimi oğluma zorla siktirdim hikaye
  • Kendimi siktiriyorum hikaye
  • ogluma firikik verdim porno hikayeleri
  • Ogluma siktirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir