Ormanda Halamla Seviştik

Merhabalar…

Yaz tatilinde köye gidince halamlarla takılıyordum, köyde erkek yok herkes bana bakıyor aç kurt gibi:) bende havalara girdim tabi.. Aklımda halam yoktu aslında halam 35 yaşlarında Kafam kadar gögüsleri olan bir bayan olgun ve kendine köyde olmasına rağmen çok iyi bakıyor! Onun amı ve götünü görene kadar aklımın ucundan sikmek geçmezdi ama… Taki ozamana kadar O güzelim prüzsüz amcığı kılsız ve tertemiz kaymak gibi yalıyordum onu..

Hala inanamıyorum bunların bulunduğuna halamla her piyasa birliktr pizza yemeye gideriz.bunun nedeni halamın ben 5 yaşındayken bana bunu yapacağına dair söz vermesidir.bu yüzden piyasa günleri hiçbir plan yapmam ve 13 senedir nerdeyse her piyasa pizzamızı yeriz.

Yine o piyasalardan biriydi.halam bu sırada bir çocuk yapmış ve boşanmıştı.söylediğine göre yaşamında tek özel şey beraber pizza yememiz kalmıştı.piyasa günü halam arabasıyla bize geldi.üzerinde süper minisi vardı.herkese alan okurcasına vücudunu sergiliyordu.boşanmasını tasvip etmeyen babam bile dilini yutmuştu.hiçbir şey söyleyemedi.annem suratını astı ve halama bir fahişeymiş gibi baktı.halam aldırış bile etmeden bana “cem hadi gidelim” dedi.annemden onay beklercesine baktım.”kendine ilgi et” dedi.ben başımı salladım ve halamın passat`ına bindim.halam çok `cool` görünüyordu .35 yaşına geldiği durumda taş gibiydi.ister istemez gözüm bacaklarına takıldı.biraz kıvrılarak eteğini kalçasına kadar kaydırdı.bana bir göz ziyafeti çektirdi.pizzacıya geldik.2 pizza alıp yola devam ettik.nereye gideceğimizi sordum”ormana” cevabını aldığımda çok şaşırdım zira orman dediği yer sevgililerin yiyiştiği bir çamlıktı. yol süresince tek konuşmamız bu oldu.ormana gelince halam kara güneş gözlüklerini taktı.arbanın üzerine oturup pizza sofrasını hazırladı.karşısına oturduğumda eteğinin amacıylai gerektiğince net görüyordum.gözünde gözlük bulunduğu amacıyla halamın bana nasıl baktığını göremiyordum. sex hikayeleri

Halam bir bacağını kaldırıp omuzuma koydu. “yala emrini verdi.ben şaşkınca baldırını öptüm. bir kahkaha kopardı. “adam gibi yalasana” dedi.ben dilimi kullanmaya başladım.ne hissettiğimi hiç bilmiyorum.o an karşımda halam değil de bir yaşam kadını varmış gibiydi.gözlüğünü çıkardığında yalamamın verilen beğeniten gözlerini yumduğunu gördüm bu benim de hoşuma gitti.pizzaları bir tarafa koyup halamın Basenlerine kadar yalayarak indim elimi küloduna soktum.parmağımla amcığını bıldum ve amacıylae hafif darbeler yaptım.halam ani bir hareketle üstündekileri çıkarttı.ben de eteğinin fermuarını çektim ve onu da çıkarttım.halmı kaldırıp arbanın kaputuna sırtüstü yatırdım.ağzımla amcığını resmen yiyordum.halam elini amcığının üzerine getirince elini ittim ve iki parmağımı amacıylae daldırdım. hem dilimle yalıyor hem de parmağımla sikiyordum.halam kollarını yana açtı.ben hızlandıkça halam duyduğu beğeniten yüzünü ekşitiyor ve hafifçe gülümsüyordu. bir “ohh” sesiyle boşaldı. sıra bana gelmişti. halamı! bu kez yüzüstü yatırdım.koruyucu olmadığı içiin arka kapısına girecektim.halam hazırlıklı gibiydi.her yönü tertemzdi.önce iki parmağımı kalçasına daldırdım.götünü esnetip aletimin kafasını deliğin üzerine getirdim.inanılmaz bir andı.zorlaya zoralya amacıylae girdim.gidip gelmelere başladım.halam çok fena inliyordu.tamamını amacıylae alınca içimdeki sıvıların harekete geçtiğini hissettim.yarağımı halmın götünden çektim ve kafasını sıkıca tuttum .buna regresyon deniyordu.halamı düzelttim ve saçlarını kavrayıp ağzını sikime yanaştırdım.istemediği belliydi ama ben onun boşalmasını sağladım o da bana bir orgazm borçlu sayılırdı.yarağımı avucunun amacıylae alıp ağzına soktu ve ben boşalana kadar mastürbasyon yaptı.ben o beğeni içersinde suratına attırdım ve sevişmemiz burada son bulmuş oldu.yan taraftaki çeşmede temizliğimiz yaparak araba ya geçtik.halam kucağımda 3 saate yakın uyuduktan sonra rahatlık içerisin de eve döndük…. Artık her canım sıkıLınca halamı amı ve götünden rahatca sikebiliyorum..

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • halamdan cocuk yaptim porno hikayesi
  • köyde halamı siktim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir