Oteldeki Rus Turist Kızla

Merhabalar, Bilirsiniz Antalya Muğla tatil belgelerine her yıl yeni turistler gelir, o yüzden bende yazları o bölgelerde bulunuyorum.. Genellikle Rus hatunlarla beraber oluyorum çünkü onlar, kendilerini belli ediyorlar ve sex konusunda çok iyiler! Sikişmek onları gençleştiriyormuş kız arkadaşım öyle diyordu: )

Yaz aylarında otel çok yoğun olurdu. Her yerden akın akın turistler gelirdi. Yabancı hatunlar bir diğer oluyordu. Hem güzel hem de rahat oluyorlardı. Onlar amacıyla seks çok normal bir şeydi. Arada sırada bana da turist hatunlar düşüyor bende onları bir güzel beceriyordum. Bir gece otele bağlı denizin sahilinde oturuyordum. Mesaim bitmişti ve kafam rahattı. Saat gece yarısını geçmişti. Sahil baya sakindi. O sakinliğin arasından bir hatunun bana doğru yaklaştığını fark etmiştim. Elinde bira şişesi olan seksi hatun yanıma gelerek oturmuş ve bana selam vermişti. Benimde İngilizcem baya iyiydi ve turistle muhabbete başlamıştım. Muhabbetim turisti çok sarmıştı ve sıksık kahkaha atıyordu. Bir vakit sahilde gülüp eğlendikten sonra beni odasına çağırmıştı. Bir turist daha düşürmüştüm. Hemen seksi turistin odasına gitmiştik. Odaya girer girmez seksi turist dolabı açarak bana bir bira ikram etmişti. Hava çok sıcak dedikten sonra kıyafetlerini çıkarmış ve karşımda yalnızca iç çamaşırları ile oturmaya başlamıştı. Bir yandan biramı yudumlarken diğer yandan hatunla sohbet ediyordum. Daha sonra birayı fondip yaparak hatunun yanına sokuldum ve onun o seksi tenini okşamaya başladım.

Ben seksi hatunu okşarken oda benim pantolonumu çözmeye başlamıştı. Sikimi eline aldıktan sonra çok iyi diyerek yalamaya başladı. Yabancı hatunlar bu işi aslında çok iyi biliyordu. Sikimi öyle şehvetli alıyordu ki zevkten çıldırmamak olası değildi. Bir vakit bu hazzın keyfini çıkardıktan sonra bende seksi turistin külotunu çıkardım ve o yanan amcığını yalamaya başladım. Yaladıkça zevke gelen turist içime gir diyerek gülmeye başlamıştı. Çok istekliydi. Hemen turistin bacaklarını ayırdıktan sonra o güzel amcığına girerek pompalamaya başlamıştım. bir iki dakika sonra derhal zevke gelmiş ve amcığından çıkarak ilk postayı amcığının üstüne akıtmıştım. Daha sonra yine amacıylae girerek şehvetle pompalamaya başladım. Amcığının içersinde makine gibi çalışıyor azgın turistin altımda zevkten çıldırtıyordum. Bir vakit sora hazzın doruklarına ulaşan turist titreyerek devam et devam et diye inlemeye başlamıştı. Bunun üstüne bende var gücümle pompalamaya başlayınca hem kendimi hem de seksi turisti hazzın doruklarına taşımış ve karşılıklı olarak boşalmıştık. İkimizde garip bir şekilde rahatlamış mutlu bir gece geçirmiştik.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Turist kızla seks hikayem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir