Öz Kardeşim Amımı Patlattı

Slmlar, Herkesin farklı hikayeleri var sitede okuyunca bende yazmak istedim, başlıkta belirttiğim gibi; Öz ve Öz Aynı anne babadan olan erkek kardeşim bakireliğimi aldı.. Aslında o sikmeseydi ben başka erkeklerle sikişip yine orospu olacaktım ozamanlar, yaşım ufak olduğu için çok üzülüyordum aslında 1 damla kandan başka birşey değil.. Bunu şuan anlıyorum neden derseniz evliyim ve 2 çocuğum var! Kocamla çok iyi yaşantımız var daha doğrusu zengin olduğu için.

14-15 yaşında bulunduğumuz sıralarda aramızda sadece 10 ay olan erkek kardeşimle nerdeyse hiç ayrılmazdık. Dolayısıyla ilk sarhoş bulunduğumuz zamanlar, ilk öpücükler ya da başka ilkeler beraberlerinde yaşanmıştı. Ama ensest hikâyeler arasında okuduğumuz birtakım öykülerde bulunduğu aynısı ilk erkeğimin de kardeşim olacağını, beni siken ilk erkek olacağını ön görü edemezdim. Şu anda ben 25 yaşındayım ve o da 24 yaşında bulunuyor. Her ikimiz de evlendik, yaşamlarımızı sürdürüyoruz. Ben bu cinsel tecrübemizden daha öncesinde kimseye bahsetmemiştim, onun da bahsettiğini sanmıyorum.

Yani gerçek sex hikâyeleri içersinde yayınladığım bu öykünün bu konudan ilk Laf edişim bulunduğunu söyleyebiliriz. Kardeşimle paylaştığımız o akşamı yaşadıktan sonra kendi aramızda da bu konuyu hiç konuşmamıştık. Esasında olay biraz alkolün etkisiyle ve şaka aynısı başlayan bir durumun neticesinde gerçekleşmişti. Ailemizin evde olmamasını fırsat bilerek onun ve benim hoşlandığımız kızı ve erkeği eve davetiye etmiştik. Bu arada onlara şampanya ikram ettik ve kendimiz de içtik.

Şampanya bile olsa 14-15 yaşındaki çocukları nasıl çarpacağını ön görü edebilirsiniz. Sonuçta misafirimiz olan çocuk ve kız bizimle değil de birbirleriyle ilgilenmeye başladılar, çıkıp gittiler. Kardeşim odasına gitti, moral vermek amacıyla peşinden gittim. Yatağına uzanmış, dizüstü bilgisayarını açmış ve yaşanmış seks hikâyeleri işlediği söylenen videoları izleyerek 31 çekmeye başlamıştı. Yanına gittim ve gülerek ‘işin tekrardan en iyi dostun sağ eline kaldı’ dedim. O da gülerek beni tuttu ve yanına doğru çekti, elindeki yastığı kafama vuruyordu.

Böyle geyik yaptığımız bölge nasıl değişti bilmiyorum kör birkaç dakika sonra bir gözümüz bilgisayardaki filmdeyken öpüşmeye başlamıştık. Ardından da filmdekilerin yaptıklarını taklit ettik. Yani ben ona oral seks yapar iken o da bana yaptı. İşin sonucunda ise onun da ilk tecrübesi olan tecrübede beni sikmesi ve kızlığımı bozması yer almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir