Patronum Depoda Beni Sikti Seks hikaye

Merhabalar En güzel Sex hikayelerimi Sizler için Anlatıyorum…

Şimdiki yeni İş yerimde yine patronumu Azdırarak Onu depoya götürdüm beni Sikmesi için.. Devamını Okuyunca çıldıracaksınız..

Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşında hiç evlenmemiş ve sex deneyimi olmayan bir bayanım. Bir eczane de çalışıyorum ve başımdan geride bıraktığımız sex hikayemi anlatacağım. Dün akşam nöbetçi eczaneydik ve ilçede olduğumuz amacıyla pek kimse gelip gitmiyordu akşam vakti. Yanımda çalışan depodan sorumlu asistanım Murat vardı. O gece depoda pahalı bir ilacın olmadığını ve depoda bulamadığını ifade etti gelip bakmamı istedi. Bende gerçekte ilaç yok sanıyordum sebebiyle pahalı bir ilaçtı ve önemliydi. Depoya girdim ve girdiğimde ışık ansızın kapandı. Kapının kapanma sesi geldi korktum birden. Murat diye seslendim ve boynumda nefesini hissettim. İşte beklediğim lahza dedi. O gün de kara jartiyerli çorabımı giymiştim ve mini etek vardı üstümde.

Sonra bacağımda sikini hissettim çıkarmıştı bacağıma sürtüyordu. Seni bu gece sikecem dedi bana ve kurtulmaya çalıştım ondan ancak başarılı olamadım. Mini eteğimi kaldırdı sikini amıma sürtmeye başladı iç çamaşırımdan değince bende beğeni almaya başladım. Sonra saçımdan tutarak sikini ağzıma soktu süratli süratli sakso çektirdi bana. Depodaki masaya yatırıp iç çamaşırımı çıkartıp amımı yaladı biraz sonra sikini bacaklarıma sürttü çorap fetişi varmış. Amıma değdiriyordu ancak sokmuyordu. Zevkten dört köşe olmuştum bundan sonra amıma sokmasını istedim dayanamadım. Güldü pis pis ve hala amıma sürtmeye devam etti. Sikini tuttum çektim amıma ben soktum.

Ama gidip gelmiyordu sikmesini istiyordum yapmıyordu. Çok azgın bir insanım gerçekte hemen sikini çıkarttım ve yere yatırdım bunu. Sikini doğrultup amıma aldım çok süratli şekilde git gel yapmaya başladım. Sonra baktım Murat yavaş yavaş hızlanmaya başladı sonra kendimi bıraktım. Bir saat sikiştikten sonra bacaklarıma boşaldı ve amımı yalayıp beni de boşalttı. Böyle sex hikayem olacağını hiç düşünmemiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir