Patronumun Amını Dağıttım

Slmlar, Yeni işe baŞlamıştım Patronum çok kibirli ve kendini beğenmiş birine benziyordu, İlk günler biraz sıkılıyordum ama onunla, tanışınca bunun gerçek olmadığını anladım.. Ve bakımlı ve seksi bir bayandı.. Onunla Masa üstündeki fantazimi hala düşünüp 31 çekiyorum.!

Merhaba ismim Selim. 25 yaşındayım ve muhasebe büroyunde çalışıyorum. Daha evvelceki çalışmış bulunduğum bir muhasebe bürosunda patronumla yaşadığım görkemli anlarımı sizlerle paylaşacağım. Patronum Yeliz 32 yaşında evli bir hatundu. Kocası değişik bir işlerle meşgul olsa da, kendisi muhasebecilik yapıyordu. Çalıştığımız büro biraz eski olunca bundan sonra kendisine yeni bir büro alabilmek istiyordu. Kocasıyla konuştuktan sonra yeni aldığımız büroya taşındık. Burası dubleks bir müstakil daireydi. Alt katını kendimize büro, üst katıda evleri olarak kullanmaya başlamışlardı. Önceden evleri ile büroyu değişik yerlerde bulunduğu amacıyla, kocasıyla arasında geride bıraktığımız tartışmaları duymuyordum. Büro ile ev birleştikten sonra derhal derhal her kavgalarına tanık oluyordum. Çok kuvvetli şekilde kavga etmelerini duyduktan sonra bu evlilikleri pek çok sürmez diyerek düşünmeye başlismim. Tahminimde de yanılmamıştım. Çok geçmeden boşandılar. Yine büroda ben çalışmaya devam ediyordum. Patronum Yeliz ise evinde kalmaya devam ediyordu.
Cumartesi günleri büroda yarım gün çalışıyorduk. Patronum yeliz dışarıya çıkacağını belirtmişti. Benim içersinde işlerini toparladıktan sonra çıkabilirsin diyerek yanımdan ayrıldı. Bende bekar bulunduğum amacıyla kendimi tatmin edecek bölge arıyordum. Hemen bilgisayarımdan porno film açarak izlemeye başlismim. Bir yandan filmi izliyor, başka yandan da elime aldığım sikimi okşuyordum. Sikimi sıvazladıkça kalkıyor ve taş gibi oluyordu. Film içersindeki kadını domaltmış vaziyette sert şekilde siken adamı görünce, adeta çıldırıyor, onun yerinde ben olmak istiyordum. Filmi izleyerek mastürbasyon yapıp boşalmıştım. Ellerimi yıkamak amacıyla derhal lavaboya geçtim. Bilgisayarımda filmin açık kalmış olmasından haberim yoktu. Ben ellerimi lavaboda yıkarken, patronum ansızın gelmiş, bilgisayarımda açık olan filmi izliyordu. Çekingen bir tavır bölgeında yanına doğru yaklaştım. Çünkü nasıl bir reaksiyon vereceğini bilmiyordum. Beni görünce gülmeye başladı. Bu nedir, kız arkadaşın yok mu, git onunla takıl diyerek bana söyleniyordu. Ben ise kız arkadaşım olmadığı amacıyla, fakat mastürbasyon ile tatmin olabileceğimi söylemiştim. Buna lüzum yok diyerek yanına çağırdı. Ellerimi tutarak, üzerindeki tişörtünün altına soktu. Hadi bakalım okşa onları diyerek gözlerimin amacıylae bakıyordu. Ben biraz kaygılı olsam da, Yeliz’in hevesli bulunduğunu görmüştüm. O dolgun göğüslerini avuçlarım arasında okşamaya başlismim. Sıkmaya başladıkça Yeliz de gözlerini kapatıyor. Hafif şekilde inliyordu. Bir vakit sonra ikimizde üzerimizde ne var ise soymaya başladık. Çırılçıplak kalmış bulunduğumuzda o görkemli amcığı da karşımda duruyordu. Büro bölgeında fantezi yaşam sürdürmek bana ayrı bir keyif veriyordu. Masanın üstüne uzanarak bacaklarını ayırdı. Hadi bakalım yala diyerek amcığını bana sunuyordu. Dilimle amcığının evvelce kenarlarında gezdim. Daha ardından da amacıylae sokup çıkartıyordum. Zevke gelen Yeliz ayağa kalk yanıma gel dedi. Yanına atlattıktan sonra sikimi kavradığı gibi yalamaya başladı. Çok güzel vakumladığı amacıyla boşalmamak amacıyla kendimi zor tutuyordum. Tekrar bacak arasına geçtim ve sikimi amcığına soktum. Gidip geldikçe altımda inliyor, hepsini istiyorum diyerek haykırıyordu. Ben ise bir vakit sonra boşalacağımı belirtmiştim. İçime boşal diyerek inleyen patronumun amcığına boşalmıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir