Pezevenk Kocam Beni Başkalarına Siktiriyor Seks hikaye

Slmlar, başlıkta belirttiğim gibi… Gavat kocam beni başkalarına pazarlayarak karşımda 31 çekiyor.. İlk zamanlar Utanıyordum başkalarıyla yatarken ama daha sonra kocamın o pis yüzünü görünce boşversene madem sikiliyorsun zevkine bak dedim kendi kendime.. Ve o günden sonra hayatım değişti, artık hergün yarrak yemek istiyorum o evde olmadığı zamanlar beni sattığı erkeklerle otellerde veya kendi evlerinde kendimi siktirip parayı kendim alıyordum.. İlk anal sikişim genç bi erkekle oldu.. Ondan sonra hayatım boyunca götten siktirmek istedim, eskilerden çok acır düşüncesiyle vermiyordum ama o genç deLikanlı beni mest ederek sikti amdan aldığım zevk değilmiş anal sikişe alışınca.. Ondan başkası yalan beyler!
Karımın ilk çalıştığı iş yeri olan ve ilk kez karımın bir başkasıyla bulunduğu ve benimde karımı izlediğim patronundan ayrılma unsurunu sizlerle paylaşmak istedim. Öncelik ile belirtmeliyim ki Karımı İzleme Arzum Nasıl Gerçeğe Dönüştü isimli itirafımı okursanız. Karımı İzleme Arzum Nasıl Gerçeğe Dönüştü devamı olan bu hikayemi daha iyi anlarsınız. Lafı çok uzatmadan derhal mevzuya girmek istiyorum.

Karım patronuyla dükkanda birlikte olmuş, bana da en ince ayrıntısına kadar her şeyi anlatmıştı. Daha sonra patronuyla bizim evde birlikte olan karım, patronuyla olan temasını aşağı yukarıya bir buçuk ay kadar devam ettirmişti. Karım patronuyla bazı durumlarda bizim evde birlikte oluyorlar ve ben onları gizlice izliyordum, bazı durumlarda de dükkanda, otel odasında yada patronun ayarladığı boş bir evde sıkça birlikte oluyorlar ve karım orda yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar bana anlatıyordu.

Bir akşam, karım her vakitte gibi dükkanda kalmış ve patronuyla sevişmeye başlamışlar. Patronu ve karım çırılçıplak bir vaziyette sevişiyor ve temasa giriyorlarmış. Saat gece yarısına doğru geldiği zaman bir anda büronun kapısı çalınmaya başlamış. Karım evvelce patronun eşi doğrulusunda basıldıklarını sanmış ve patrona kapıyı açmamasını söylemiş, patronu sakin bir şekilde kapıya doğru yönelip kapıyı açarken, karımda bir yandan giyinmeye başlamış. Kapı açılınca karım kapıyı çalan kişinin, büroya sıksık gelen ve her seferinde karımı arzuladığını açıkça bildiren Ahmet bey adında bir müşterileri. Karım bir yandan giyinmeye çalışırken bir yandan da şaşkın şaşkın bakıp vakası anlamaya çalışıyormuş. Patronu Ahmet beyi süratli bir şekilde içeriye alıp, derhal karımın yanına koşup giyinmesine engel olmaya çalışmış. Karıma patronu, ben ve Ahmet senle bu gece ikimiz birlikte olmak istiyoruz diyip karımı ikna etmeye çalışıyor ve giyinmesine engel olmaya çalışıyor. Karımsa muhakkak istemiyor ve karşı çıkıyor kabul etmiyormuş. Karımın patronunun Ahmet beyle yapmış bulunduğu bu planı, karım Ahmet bey o gece geldiği zaman bense karım sabah eve gelip bana her şeyi anlattığında öğrendik. Karımın patronu karımı ikna konuşmaları yapar iken, Ahmet bey evvelce bir köşeden izliyor ara sırada lafa girip bir iki kelimede Ahmet bey söylüyormuş.

Patronu karımın iki kolundan tutup konuştuğu bir anda Ahmet bey karımın arka kısmına  işlemiş ve sırtından öperken bir yandan da bir eliyle karımın amını okşuyor başka eliyle de karımın kalçalarını sıkıyormuş.

Patronu ve Ahmet bey bunları yapar iken bir yandan da uzunca bir konuşma yaparak karımı ikna etmeye çalışmışlar. Patronu ve Ahmet bey, karımı okşarken gerçekleştirdikleri uzunca ikna konuşmalarına karşılık karım pes etmiş ve iki şarla kabul etmek mecburiyetinde kalmış. Karımın ikna olmasına namacıyla olan şeyse bu konuşma sırasında iki erkekle olma hissinin bir anda karımda heyecan yapması ve denemek istemesiymiş.

Karımın patronuna ve Ahmet beye iki koşulu ise şu olmuş. Kesinlikle arkadan yapmayacakları ve karımı aralarına alıp tost durumuna getirmeyecekleri koşulunı koyan karıma, ikisi hiç düşünmeden kabul etmişler. Patronuyla Ahmet bey karım ayaktayken ve yarı giyinik bir vaziyetteyken hiç durmadan işe koyulmuşlar.

Birisi karımın ön tarafını emip okşarken öteki de karımın sırtını yalıyor kalçalarını okşuyor emiyormuş. Karım iki erkek doğrulusunda ellenmenin, okşanmanın, yalanmanın vermiş bulunduğu beğeniten, beğeni suyu akmaya başlamış. İki erkeğin arasında olan karım ara sıra iki erkeğinde siklerini tutuyor okşuyor bazı durumlarda de vücutlarını okşuyormuş. Patronu ve Ahmet bey ayaktayken karımı önlerinde diz çöktürüp sırayla kısa vakit Aralıklarla karımın ağzına sağlıyormuşlar. Taş gibi setreleşen iri ve kalın siklerini birisi ağzına verirken öteki de karımın eline sağlıyormuş. Ahmet bey iyice azmış ve karımı kendinse doğru yüzünü çevirip kucaklamış. Doğruca çalışma masasının üzerine yatırmış. Ahmet bey kalın ve iri sikini karımın amına sürterken patronu da karımın eline ve ağzına sağlıyormuş. Karımsa beğeniten iyice kudurmuş ve Ahmet beye sıksık amacıylae girmesini sokmasını söylüyormuş. Ahmet bey dayanamamış ve bir anda karımın amına iri ve aklın sikini sokmuş, bunun vermiş bulunduğu acı ve beğeniten olsa lüzum karım baya yüksek bir tonla çığlık atmış. Ahmet bey karımın amına girip çıkarken karım çığlık atıyor Ahmet beye yavaş ne olursun yavaş diye bağırıyormuş.
Patronu karımın çığlıklarını kesmek amacıyla bazı durumlarda dudaklarını öpüyor bazı durumlarda de sikini karımın ağzına zorla sokuyormuş. Ahmet bey bir vakit yaptıktan sonra boşalmak amacıyla karımın amından sikini çıkarmış, bu esnada da karımın patronu Ahmet beye amacıylae boşal ben hep amacıylae boşaldım demiş. Ahmet bey karımın amının amacıylae boşalmak amacıyla sikini yine karımın amına sokmuş. Karım amacıylae boşalmaması amacıyla Ahmet beyin altında sıksık kıvranıyor uyarmaya çalışıyor ama patronu karımı sıkıca tutuyor bir yandan da konuşmasına izin vermiyormuş. Ahmet bey büyük bir beğenile karımın amacıylae boşalmış.

Karımın patronuyla derhal yerleri değişip karımı becermeye devam etmişler. Bu sefer patronu Ahmet beyin boşaldığı karımın amına sikini sokmuş Ahmet beyse karımın ağzına sağlıyor ara sırada eliyle yapmasını sağlıyormuş. Bir vakit bu şekilde yaptıktan sonra karımın patronu da karımın amına boşalmış. Ahmet beyse bir vakit daha devam ettikten sonra karımın ağzına boşaltmış. Biraz oturup üçü sohbet etmişler olanları konuşup, karımın nasıl görkemli bir şey bulunduğunu ve sıksık karıma seni becermek çok güzel çok beğeni sağlıyorsun gibi sözlerle karımı övmüşler. Karım patronuyla bulunduğu akşamları genellikle en geç iki, üç evde olurdu ama o akşam vakit oldukça geçmesine karşın karım ve patronu eve gelmemişlerdi. Olaylardan habersiz ben ise merakla evde onları bekliyordum. Beklemem sırasında bazı durumlarda telefon açıp nerde olduklarını namacıyla geç kaldıklarını sormak istiyordum. Bir yandan da hala patronu karımla bulunduğunu düşünüp o ortamın onlar amacıyla güzelliğini bozmak istemiyordum. O akşam karımın iki erkek doğrulusunda becerileceği aklımın ucundan bile geçmeyen ben, daha da heyecanlanmış bir şekilde yalnızca beklemekle kaldım. O gün güneş doğana kadar patronu ve Ahmet bey karımı defalarca farklı pozisyonda ve büronun her köşesinde defalarca sırayla becermişler. Defalarca sırayla karımın ağzına, bedenine ve amının amacıylae boşalmışlar. Karımla işleri tamamlanınca de, büroda üçü biraz sohbet etmişler sonrada Ahmet bey bürodan ayrılmış. Ahmet bey çıktıktan on-onbeş dakika sonrada karımın patronu ve karım bürodan çıkıp eve kadar geldiler. Her vakitte gibi yukarıya çıkmışlar, patronu bir kahve oturumluk kadar evde kalmış ve sıksık bana karın olmasaydı bugün işler olası değil yetişmezdi, çok marifetli karın var diyip karımı övmüştü. Olanlardan habersiz ben ise heyecanla patronunun gitmesini bekliyor ve karımın yaşadıklarını sabırsızlıkla anlatmasını bekliyordum.

Ney seki Patronu gitmiş bense karımla baş kafaya kalmıştık. Karıma namacıyla geç kaldıklarını neler gerçekleştirdiklerinı sordum. Karımsa evvelce üstündekileri bir anda çıkarıp morluklardan neredeyse gözükmeyen vücudunu göstererek en ince ayrıntısına kadar anlatmaya başladı bütün olanları. Ben ise şaşkın ve ne yapacağımı bilmeden karımı dinliyordum. Karımın olanlardan pişman olmadığını çok hoşuna gittiğini ve bundan çok beğeni aldığını söylemesi beni lüzumtiğince rahatlaştırmıştı. Önce sinir bulunduğum ve sonra karımın da hoşuna gittiğini söylemesi, bende bir anda sinirden beğenie dönüşmüş ve azgın bir vaziyette pür ilgi karımı dinliyordum. O gün karımla yaptığımız uzun sohbetin ardından. Karımın o gece yaşadıklarından hiç pişman olmadığını, bundan beğeni aldığını ama bir daha bu tür bir şey yapmayacağını söylemiş. Bundan ileri ilişkilerinde bire bir olacakları tercih edeceğini belirtmişti. Bu olaydan sonra karım büroya iki gün daha gitmiş ve iki gece daha yalnızca patronuyla olmuştu. İkinci gece patronu yine bu tür bir şey yaşam sürdürmek istediğini karıma söyleyince. Karım o günün sonucunda temasını bitirmiş ve bir daha hiç o büroya gitmemişti. Karım bu olaydan sonra çoğu kişiyle yalnızca flört etmiş, bunların amacıyladen de yalnızca yedisiyle birlikte olmuştu.

Beraber olacağı şahıslari de seçerken yalnızca bizim evde gerçeklştirmeyi kabul eden şahıslar arasından partnerini seçmiş. Bende bu sayede defalarca karımı başkalarının kollarındayken, hazzın doruklarına çıkışlarını defalarca gizlicede olsa izleme fırsatı bulmuştum.

Fırsat buldukça karımın nasıl başkalarıyla bulunduğunu ve neler yapıp neler yaşadığımızı size tek tek en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalışacam.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sek hıkayesı
  • esimin azgin patronu seks hikayesi
  • Annemi sattılar sikis hikaye
  • Otel odasında parayla sattılar Sikiş hikayesi
  • Sattı beni pezevenk kocam hikaye oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir