Rus Liseli Sevgilim Çıtır

Merhabalar, rusyada yaşıyorum aslında üniversite okuyorum ama, artık ülkeme dönmeyeceğim neden derseniz. Bizim Türk kızlarının kaprislerini çekmek istemiyorum çünkü kız 80 kilo Egosu 180 kilo amına koyim:) Neyse konumuza dönelim burda bir çok kız arkadaşım var. Liselileri arada sikiyorum iyi olanları seks konusunda.. Diğer türlü hatun bulmak kolay oluyor zaten ama Liseli kızlar Ülkede İşsizlik olduğu için parasızlıktan ne yapacaklarını bilmiyorlar.. Buda benim işime yarıyor.

 

Kendime bir ev tuttum, birkaç eşya alarak evimi döşedim. Daha özgür bir yaşamım vardı şimdi. Esasında türelliğe ve karşı tür ile ilişkilere açlığım da vardı. Ancak korkuyordum, basit değildi, 45’i devirmiştim. Kocam bir sürü ayak oyunu oynayarak nafakayı gerektiğince düşük tutmuştu. Geçinemiyordum. İş arıyordum, ama bölük pörçük çalışabilmiştim evliliğim vakitsince. Pek de bir tecrübem yoktu. Yaşlıyım diye fazlası kapı suratıma çarpılıyordu. Geçimimi çok iyi arkadaşım olan Fahriye’den aldığım borçlarla sağlıyordum. Ancak bunu kabullenemiyordum. Eski kocamı arayıp, nafakamı artır da diyemiyordum. O sıralarda bir tanıdıktan, Erdoğan Bey diye birinin şirketine yönetici sekreteri aradığını duydum. Ancak Erdoğan Bey daha genç birisini istiyormuş. Arayıp konuştum, Erdoğan Bey yazlıkta olduğunu, görüşmeyi Ağustos ortalarında gerçekletireceğini söyledi. Ben minyon bir kadındım, kumral tenli, gerektiğince iri göğüslerim, ela gözlerim ve yuvarlak yüzüm ile çekiciydim. Ağustos’a kadar çok kilolarımdan kurtulsam, kendimi 40 yaşında gibi tanıtabilirdim. Oğlumdan da hiç bahsetmeyecektim. Bir spor salonuna yazıldım, rejime başladım ve 8 kilo verdim. Çok çekici olmuştum gerçekten. Spor salonunda bir adet yakışıklıyı avlayıp yatağıma aldım. Genç adam bana hastaydı. Beni iki gece üç gün evire çevire sikip her defasında göğüslerime attıran genç, oğlumdan 2 yaş anca büyüktü. Azgınlık işte elden bir şey gelmiyor ki.

por salonunda genç kızlar beni hoca bellemişlerdi, büyük hayranlık duyuyorlardı. Bu kızlardan birisiyle Lezbiyen temasa de girdim o arada. Ne de olsa kız lisesi mezunuyudum ve kız kıza sevişmeyi ‘yerinde’ öğrenmiştim. Aradan vakit geçti. Yaz biterken, Erdoğan Beyi aradım, görüşme amacıyla randevu aldım. Fahriye’den 1.500 TL para aldım. Fahriye benim liseden arkadaşımdı, çok varlıklı bir adamla evliydi. Kocası Fahriye’nin bir dediğini iki etmiyordu. Ancak kocasının hem bir metresi vardı, hem de şirketteki genç kızları da arada elden geçiriyordu. Fahriye de bundan sonra gurursuzlaşmış, kocasından bu tür bu tür para sızdırıyordu. Arada da Jigolo partilerine katılıp, kendini düzdürüyordu.

Büyük gün geldiği vakit beni görmeliydiniz. Mini etek, üst düğmeleri açık beyaz gömlek, üstüne bir ceket, yoğun bir makyaj ve ağır bir parfüm. Erdoğan Bey bakmaktan konuşamıyordu. Gözlerini o koca göğüslerimden alamıyordu. Yarım yamalak bir konuşmanın sonucunda, 2.500 TL maaşla beni işe aldığını söyledi. İşim çok basitti. İki gün sonra işe başladım. Yavaş yavaş öğreniyordum. Erdoğan Bey ise sıksık bir bahane yaratıp yanıma geliyordu, bacaklarımı ve göğüslerimi kesiyordu. Aradan bir hafta atlattıktan sonra beni yemeğe çağrı etti. Erdoğan bey her ne kadar yemeğe benden diğer istikbal bireylerin olduğunu söylemiş olsa da, akşam mekanda buluştuğumuzda ikimizden diğer kimse yoktu. Gecenin yatakta biteceğini anlamıştım.

Yeyip, içip, konuştuk. Gecenin sonucunda arabaya bindik. Erdoğan bey bacaklarımı okşamaya başladı. Yaptığımın rezillik olduğunu biliyordum. Ancak çalışmadan bu kadar parayı ama kendimi bu sığıra siktirerek kazanbileceğimi görüyordum. Esasında sarhoş değildim, iki duble anca içmiştim, ama kendimi sarhoşluğa vuruyordum ve sanki dalmış gibi camdan bakınıyordum. Bu sırada Erdoğan bey de elini bacaklarımdan baldırlarıma, yani iç bölgeye doğru ilerletti. Tahrik oluyordum. Sonra bacaklarımla oynamayı bıraktı, yutkundu ve “Gel bizim yazlığa gidelim!” dedi. Kısa bir vakit sonra Selimpaşa’daki yazlığa varmıştık. Dolaptan Viski ve buz çıkarttı, bana da ikram etti. Ben de hayır demedim. Bu magandanın sikişini çekmek amacıyla başmın iyi olması gerekiyordu.

İlk duble bittikten sonra dudaklarıma yapıştı. Bıyıkları batıyordu, ama ses çıkartmıyordum. Gömlek, etek, külot, sütyen derken çırılçıplaktım. Erdoğan bey de tişörtünü pantolonunu çıkarttı, yalnızca mavi külodu vardı üstünde. Bir anda amımı dillemeye başladı. Bu hususta başarılıydı. İnlemeye başlamıştım. Bir vakit sonra kanepeye oturttu beni, sırtımı koltuğa yaslattı. Kendimi resmen teslim etmiştim. Bacaklarımı araladı, gül gibi açılmış amcığıma baktı, sonra da orta büyüklükte, ince sayılacak yarrağını geçirdi amıma. Bacaklarım havadaydı, Erdoğan bey araya girmişti. Topuklarım Erdoğan beyin omuzlarındaydı. Onu kendime çekiyordum. aldatma seks öyküsü Bu hale dayanamayan Erdoğan bey kısa bir vakitde boşaldı. Ben samimi içte sırıtıyordum, erken boşaldığı amacıyla.

Ancak Erdoğan yılmadı devam etti. Bu sefer pozisyon değiştirdik, o yattı, ben üstüne çıktım ve amıma aldım. Bu sefer biraz daha uzun sürdü sanki, ama bu da uzun değildi. Üçüncüsünde bu sefer ağzıma verdi. O kıllı siki yalamak istemiyordum, ama elim mahkumdu. Taşaklarını kavradım, bir güzel ağzıma aldım ve sikinin başsını emmeye başladım. Erdoğan beyin ufaklık yine canlanmıştı. Tek şartım vardı, “Döllerini yutmam, yüzüme de boşalma!” dedim. İyi saksocu olduğumdan Erdoğan bey baş salladı. Aldatan seks öyküsü Bir vakit sonra köküne kadar almaya başladım. Hızlıca git geller yapıyordum. Erdoğan bey, “Ahhhhh!” diye böğürünce, sikini ağzımdan çıkarttım, elime aldım, ellerime ve göğüslerime boşaldı. Ardından da sızdı kaldı. Ben banyoya gidip duş aldım. Ağlıyordum, oğlum geldi aklıma. Onurum iki pAralık olmuştu resmen. Sırf geçinebilmek amacıyla, sokakta görsem yüzüne tükürmeyeceğim bir adama kendimi düzdürmüştüm. Ardından bir Viski daha içip konuk odasındaki yatakta sızdım.

Öğlen saatlerine yakın uyandım. Başım ağrıyordu. Viski başımı ağrıtmıştı. Telefonumu kurcaladım, bir SMS gelmişti. Mesajı açtım, aynen şu şekilde yazıyordu, “Yeşim hanım, muamelen çok iyiydi! Salondaki sehpanın üstündeki gümüş kutunun amacıylae bak, içersinde sana bir Zarf var. Bu yalnızca başlangıç.” diyordu. Heyecanla salona indim ve kutunun amacıylae baktım. Zarfı açtım. “Benim aptal karım, ben sana demedim mi, sen kendi ayaklarının üstünde duramazsın diye, zira başn çalışmıyor. 45’inden sonra işte bu tür elin sikiş mezesi olursun. Bunlar daha iyi günlerin. İş falan yok. Hepsi birer kandırmacaydı. Salaklığına ve rezilliğine yan. Patron diye seni siken de benim yeni çiftliğin çalışanlarından birisiydi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir