Seksi Ablamı Sikerek Ağlattım

Merhabalar.. Evet arkadaşlar Sikim kalkınca hiç kimseyi tanımam.. Siker geçerim ablamın zaten farklı erkeklerle beraber olduğunu biliyordum. Bende ona rica ederek bugün beni mutlu edermisin dedim hayır desede. Akşam alkol aldığımızda Kısa şort ve üsten mavi askılı giyince beni daha çok çıldırttı.. Götünün yanakları resmen beni dişle diyordu.. Rakı dan kafayı yapan ablam Mutfak a gidince peşinden gittim. Arkasından dayıyordum . Oda kendini bana bıraktı ve boğazlarından Yalama başladım..

Ben ailemin tek erkek ve 2 numaralı çocuğuyum. Benden 2 yaş büyük bir ablam var.

Ben 19 ablam 20 yaşında. Annem ve babam senelardır ayrı ve babamla 10 seneıaşkındır hiçbirimiz görüşmüyoruz. Boyum 1 metreye yakın. Evet hatalı okumadınızboyum 0.98 cm ama ablam ve annem çok uzunlar. Annem 1.67 boyunda ve 40 yaşında.Fizigi fazlası genç kızdan güzel ve bakımlı bir bayandır türk telekomda çalışıyor.Ablam 1.75 boyunda ince ve uzun bir genç kız. Şu an üniversiteyi kazanamadı veçalışmıyor yani bütün gün evde. bende bu sene lise-3`e geçtim. Annem ve ablambeni çok severler. Ablam gerçekte çok çekici bir genç kız. Kumral uzun boyluince belli, uzun saçlı ve çok uzun bacaklı bir kızdır. Açık giyinir ne giyseyakışır. Annemde evde çok açık giyinir ve gerçekte çok güzeldir. Ablam hep banaufak adam diye seslenir. Evet ben cüceyim ama muhakkak şu bildiğiniz çirkincücelerden diilim. zayıf ve vucudum orantılı ve sağlamdır. Sağlıklıyım vedikkatlice bakmazsanız ufak bir çocuğa benzetirsiniz beni.

Size sex hikayemi anlatmadan evvelce bir cüce gibi düşünmenizi sağlayacağım bu hikayemidaha iyi anlamanıza yardımcı olacak. Şimdi bir düşünün boyunuz bir metreden kısaherşey bütün eşyalar sizin şu anki gördüklerinizin aşağı yukarı 2 katı daha büyükler.Bir kıza yaklaştığınızda fazlası vakit onun baldırının altındadır boyunuz. Ablamlakendimi ölçtüğümde ablam ve ben ayakkabısızken boyum onun göbeğine kadar bileulaşmaz. Göz hizam onun amına ama ulaşır dudaklarımsa amının bile altındakalır.

Şimdi kendinizi benim yerime koyun göz hizanız genellikle kızların amınagelmektedir. Bu beni öyle heycanlandrırki bundan sonra anlayın. Şimdi bana hayatındanmemnun musun diye sorsanız size cevabım: “hayata tekrardan gelsem şu anki gibiolmayı isterdim” derim.

Şimdi hikayemi anlatmak istiyorum. hadise bu yazın başında başladı. Daha evvelce bunabenzer çok hadiselarım olmuştu ama bu kayda değer ilk hadisedı. Ablam günün büyükfazlasınluğunda evdeydi, annem ise akşam 5`ten sonra gelirdi eve. Ve her ikisidebeni öper kafamı okşarlardı. Arada sırada ablamın o güzel pürüzsüz uzun bacaklarınabakarken anneme ya da ablama yakalanırdım. ve derhal ablam “anne bak oğlunbacaklarıma bakıyor bu yüzden boyu cüce kaldı esasen” söylüyordu gülerek annemsebaksın kızım bakmakla bir yerin eksilmez söylüyordu; benlen dalga geçiyorlardı, busözleri bile beni çıldırtıyordu. Öyleki ablam bazı durumlarda ben ayaktayken üzerimdenatlardı ona kızarmış gibi yapardım ama gerçekte bu hareketi beni çıldırtırdı.Arada sırada de arkamdan gelir amını kafama dayardı bilmiyorum belkide beni farketmezdibelkide mahsus yapardı. Arada sırada anneme ve ablama masaj yapardım bellerinin üzerineçıkar tepelerdim. Arada sırada ablam disko dans yapardı etekleri havada uçuşur uzunbacakları fora olurdu. Arada sıradade annem benle dans yapardı fazlası vakit onlara fark ettirmeden boşalırdım.

Bir piyasa günüydü hepimiz uzanmış yatıyorduk. Ben uyuya kalmışım uyandığımdasaat 14:00`ü geçiyordu ve ablamla annemnem ortalıkta yoktu. Arada sırada birliktemarkete giderleridi. Bu günde öyle yapmışlardır diye düşündüm. Yüzümü yıkamakamacıyla banyoya yöneldim. Ancak banyodan annemle ablamın sesi geliyordu. Bir süresonra ses kesildi. İçimde banyoya girmek amacıyla olağanüstü bir heves vardı amakorkuyordum ya ters karşılarlarsa diye. Ama bugüne kadar bana hiç kızmamışlardıbunan cesaret alarak içeri girmeye karar verdim. Uykudan yeni uyanmış veonlardan haberim yokmuş gibi yaparak banyonun kapısını açtım ve içeriye girdim.Annem küvete uzanmış memelerinden diğer ve dizleri gözüküyordu. Ablam ayaktaydıince bir mini geceliği vardı. gecelik askılı ve terlediği amacıyla daha memeleribelirgin bir şekilde gözüküyor ve sütyeni yoktu ama kilodu vardı. Ben içerigirince ablam kapıyı kapattı. Ben utandım kapıya yöneldim. Ancak ablam dahahızlı davranarak kapının önüne geçip yaslandı ve “ufak adam nereye, bilmiyormusun hamama giren terler dedi” Ayağında topuklu bir takunyavardı esasen uzun olan boyu daha da uzamıştı göz hizam amının altına geliyordu.Ben numaradan çıkmak istermiş gibi üzerine yürüdüm ve onun sol bacağınasarılarak onu geçmeye çalışır numarası yaptım. Ancak benimde hiç beklemediğimbir hareketle sağ bacağını sol omzuma atarak “ufak adam beni zorlageçemezsin” dedi bu sırada ablamın iki bacağı arasında kusursuz bir anyaşıyordumki eskiden planlamadığım bir hareketle sol bacağının iç kısmındanöpbütün.

Ablam ve annem gülmeye başladı. Bu sefer onların gülmesinden cesaretalarak bacağının iç bölümünü yalamaya başladım. Esasında amını yalamak istiyordumama hem boyum yetmiyor hemde kilodu vardı. Bu sefer ablam hoşlanmış olacakkibacağını omzumdan indirdi ve bükerek dışa doğru açtı. Bende Külodunu yandansıyırarak amını yalamaya başladım. Ablamın gülüşü değişmişti manyak gibigülüyordu annemde çocuklar hadi uzatmayın ayrılın söylüyordu ama ben devam ettim.

Ablamın amından kokulu bir sıvı geldi ama öyle azmıştımki o suyuda yaladım. Busırada ablam toparlandı ve anne bu cüce manyak bana müthiş bir beğeni verdi dedi.Gel anne sen de dene bir şey olmaz dedi. Annem ayağa kalktı beni kucağına aldıdolgun dudaklarıyla beni dudağımdan öptü ve bunları kimseye anlatma dedi. Dahasonra memesinin ucunu agzıma verdi onu yalamaya başladım. Ablam Yine gülmeyebaşladı Annemin çok beğeni aldığı belliydi ablam anne sanada bana yaptığını yapsındedi. Bu sefer annem beni kucağından indirdi ve amını ağzıma dayadı bu seferonun amını yalamaya başladım. Yukarıya baktığımda annemin yüzünü göremiyordumama çok beğeni aldığını biliyordum. Bu yüzden taa amının amacıylae kadar dil attım odakafamı elleriyle tuturak amına ittiriyordu birazdan oda boşaldı. Üçümüz küvetegirdik ve ikiside bana çok iyiydin bunu hervakit yapacaksın ve kimseyeanlatmayacaksındediler.

Sonraki günler Ablam, ben ve annem oturuken şu şekilde dedi “Anne sosyeteler köpek besleyip yalatırlarmış ya şimdi onları daha iyianlıyorum gerçekte büyük bir beğeni dedi, Ama bizim cücemiz o köpeklerden dahaiyi dedi” annem “evet haklısın dedi ve beni amının üzerine oturttu bende anneyalayımmı dedim. İkiside deli gibi gülmeye başladı.

Bu hikayeden diğer hikayelerimde var sonra onlarıda gönderecem.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • Ablam bana sikis dersi için
  • Annem bana ablami siktirdi sikis hikayesi
  • Ablam ve annem bana sikis dersi için
  • Annem ve ablam bana sikis dersi için
  • Sex hikayesi ablam kızdı ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir