Seksi Baldızımla yılbaşı gecesi

Merhaba, arkadaşlar..

2017 yılına harika bir giriş yaptım diye bilirim. Çok şanslı hissediyorum kendimi bu anlatacağım hikaye tamamen gerçektir. Kendi hayal ürünü sex hikayelerinizle lütfen karıştırmayın.. Ben yurt dışında yaşıyorum o yüzden türkçem biraz bozuk olabilir ..

 

Ben şu an 35 yaşındayım ve belçıkada yaşamaktayım, bundan tam dört sene önceydi baldızım yeni evlenmişti ve kocası daha vizesini alamadığı amacıyla belçıkaya şimdilik gelememişti.Baldızım 170 boylarında bedeni sözcüklerin tam manasıyla bir afetti ve ailenin en güzel kızı idi.

Aradan bir sene geçmesine karşın bacanağım daha gelememişti ve baldızım fırsat buldukça Türkiyeye gidiyor kocasıyla özlem gideriyordu,sıcak bir yaz sabahıydı baldızım üzerüne üncecik bir bady giymiş altındada yalnızca bir etek vardı ve bana gelip kendisine araba kullanmasını öğretmemi istedi zira ehliyet alabilmek amacıyla baş vurmuştu,bende hiç tereddütsüz kabul ettim

Belçıka coğrafi yapı itibarıyla ormanlık bir araziye sahip bende arabayı ormanlık sakin bir yere sürüp direksiyonu ona verdim üç dört saat geçmişti ki benim çişim geldi ve baldızıma kıyıya çekmesini derhal işeyip geleceğimi ifade ettim kenarda durdu ve ben derhal inip bir ağaç kenarında işimi görürken ensemde bir soluk hissettim aniden refleks hareketiyle döndüm ama daha sikimi amacıylae koymamıştım baldız sikime baktı ve güldü sonra bende işeyeceğim diyerek kilotunu indirdi.
porno hikaye


Aman allahım o ne güzel bir amcıktı öyle ben arabada her vakit su taşırım baldız suyuda yanısıra getirmişti ve bana sikimi çıkarmamı ve yıkamamı ifade etti dediğini yaptım bu arada kendiside amını yıkıyor aradada parmağını sokuyordu beni ani bir hareketle kendisine çekti ve dudağımı öpmeye başladı ve derhal sonrasında sikimi ağzına alıyordu bana uzanmamı ifade etti ve üzerime ters yatarak amını ağzıma verdi bilmiyorum bu tür kaç saat devam ettik o 4 bense iki kere boşalmıştım ban enişte sen kocamdan daha iyi sevişiyorsun söylüyordu ben tabi çekiniyordum daha bundan sonra dayanamadım ve üstüne çıkıp sikimi amına ta dibine kadar soktum ilk önceleri yalnızca ıhh ıhh diye sesler çıkartıyor ve hareket etmeyen duruyordu benim gidip gelmelerim hizlandıkça onunda ıhlamaları haykırışa dönmüş ve kalçasını bir yukarıya bir aşağı hareket ettirmeye başlamıştı ben bundan sonra dayanamayıp boşalacağımı ifade ettiğimde esasen kendisinin boşaldığını ifade ederek kendini derhal çekti ve benimkini ağzına alarak hepsini yuttu ve sonra yine su şişesini alıp ikimizinkinide yıkayıp sanki hiç birşey olmamış gibi arabaya bindi tabi bende bindim ve ordan ayrıldık.

Daha ileri vakitlarda baldızım,sanki biz bu tür bir hadise yaşamamışız gibi aynı eskisi gibi davranmaya başladı ve bir daha bu vakanın sözü dahi edilmedi.

Ama ben o anki aldığım zevki bir daha hiç alamadım karımla sevişirken dahi hep onu düşünüyorum şimdi, onunda kocası geldi,ehliyetini aldı ve birde çocuğu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir